Najlepsze kubek termiczny szczelny

Ostatnio aktualizowane: 20.10.18

 

Jaki szczelny kubek termiczny wybrać?

 

Osoby, które prowadzą szybki tryb życia narzekają na to, że nie mają czasu wypić porannej kawy. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zakup kubka termicznego. Niestety, na rynku można znaleźć wiele produktów wątpliwej jakości. Duża część z nich nie posiada odpowiedniego systemu zamknięcia, przez co, gdy tylko umieścimy nasz kubek w pozycji poziomej, zaczyna on przeciekać. Może to skutkować zalaniem naszych cennych dokumentów, notatek czy sprzętów elektronicznych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, w którym podpowiemy Ci jakie modele wybrać. Na jego końcu znajduje się krótki ranking, gdzie umieściliśmy trzy najlepsze  szczelne kubki termiczne.

Szukając szczelnego modelu, należy zwrócić uwagę na jego zamknięcie. Wiele kubków dobrej jakości posiada specjalne funkcje, które skutecznie zapobiegają przeciekaniu i rozlewaniu się napojów. Należą do nich takie rozwiązania, jak AutoSeal czy AutoClose, które powodują, że po kliknięciu odpowiedniego przycisku, wieczko zatrzaskuje się. Takie zabezpieczenie jest szczególnie przydatne, gdy kupujemy kubek termiczny dla naszej pociechy. Niestety wiele dzieci ma zwyczaj umieszczać rzeczy w swoim plecaku w sposób nieuporządkowany. Dlatego, jest bardzo możliwe, że jego kubek termiczny znajdzie się na samym dnie w pozycji poziomej. Jeśli produkt nie będzie miał odpowiedniego zabezpieczenia zamknięcia, to znajdująca się w nim ciepła herbata rozleje się i zniszczy jego zeszyty i książki.

Ważna jest nie tylko szczelność wieczka, ale również ścianek kubka. Jeśli nie będą one odpowiednio solidne to powstanie między nimi wolna przestrzeń, w której może zacząć gromadzić się wlewany napój lub para wodna. Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku modeli z napisem.

Aby kubek był szczelny przez długi czas musimy o niego dbać. Niestety, nawet jeśli główna część produktu jest odporna na wstrząsy i stłuczenia, to nie zawsze dotyczy to wieczka. Po upadku należy dokładnie zbadać całą powierzchnię modelu.

 

 

Kubki termiczne szczelne – ranking

 

 

Contigo West Loop RE-1000-0016  

 

Contigo West Loop RE-1000-0016 to nasza pierwsza propozycja. Jest to bardzo estetyczny kubek termiczny o metalicznym, malinowym kolorze, który na pewno przypadnie do gustu kobietom. Za sprawą ciekawego designu, wielu konsumentów zdecydowało się na zakup właśnie tego modelu.

Największą zaletą tego produktu jest jego szczelność. Producent zapewnia, że kubek jest w 100% odporny na rozlewanie i przeciekanie. Dzięki temu nie musisz go umieszczać w torbie i plecaku jedynie w pozycji pionowej. Co więcej, nawet przy częstej i gwałtownej zmianie położenia, produkt nie przecieka. Specjalne zabezpieczenia sprawiają, że nawet pod dużym naciskiem, kubek nie otworzy się samoistnie.

Kolejną zaletą prezentowanego produktu jest jego zdolność do utrzymania temperatury. Producent zapewnia, że po nalaniu wrzątku, jego temperatura zostanie zachowana przez 4 godziny. Po tym czasie sukcesywnie, choć pomału, będzie ona spadać. Tak precyzyjne utrzymanie temperatury jest możliwe dzięki zaawansowanemu i innowacyjnemu systemowi izolacji próżniowej. Z tego powodu jest to odpowiedni model na długie spacery.

Produkt Contigo uważany jest za najlepszy szczelny kubek termiczny w 2018 roku. Wielu konsumentów zdecydowało się na zakup tego modelu ze względu na dobry stosunek jakości do atrakcyjnej ceny. W swoich opiniach konsumenci zachwalają to, że kubek jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni.

 

 

 

 

Fjord Nansen Lando

 

Jednym z najczęściej wybieranych kubków termicznych jest model Fjord Nansen Lando. Jest to bardzo innowacyjny i nowoczesny produkt, który cechuje się eleganckim designem. Dostępny jest on w stylowym, czarnym kolorze.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest jego praktyczna budowa. Dolna część kubka pasuje do zdecydowanej większości uchwytów na napoje w samochodach. Poza tym na spodzie znajduje się specjalna podkładka antypoślizgowa. Co więcej, sam kubek został odpowiednio wyprofilowany, co sprawia, że nie ślizga się on w dłoni. Dzięki tym udogodnieniom, korzystanie z niego, nawet w pośpiechu, jest proste i bezpieczne. Nie musisz się bowiem obawiać o to, że kubek wyślizgnie Ci się z dłoni i poparzysz się wrzątkiem.

Prezentowany kubek termiczny utrzymuje temperaturę napojów przez długi czas. Zatem nadaje się on nie tylko podczas drogi do pracy, ale również w czasie wielogodzinnych spacerów lub wycieczek. Możesz nalać do niego wrzątek i nawet po 5 godzinach, będzie on ciepły.

Naturalnie, największą zaletą modelu jest jego szczelność. Wieczko może zostać podważone tylko po kliknięciu czerwonego przycisku. Jest to dobra forma ochrony przed rozlaniem.

Wielu konsumentów podkreśla, że jest to szczelny kubek termiczny w dobrej cenie. Poza tym użytkownicy zachwalają elegancki design oraz jakość wykonania tego naczynia.

 

 

 

 

Ambition 62274 Fusion Fresh

 

Kubek termiczny Ambition 62274 Fusion Fresh to produkt wysokiej jakości, który gwarantuje 100% szczelność. Zabezpieczony jest on przyciskiem OneTouch, który skutecznie blokuje wieczko. Nie musimy obawiać się o zawartość naszych toreb i plecaków. Dotyczy to zwłaszcza książek, notatek i sprzętów elektronicznych, dla których kontakt z gorącym napojem może zakończyć się awarią.

Dużą zaletą tego modelu jest jego konstrukcja. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, która zapewnia długie utrzymanie ciepła. Dzięki temu po wlaniu wrzątku, Twój napój utrzymuje ciepło przez około 3 godziny. Po tym czasie temperatura będzie powoli spadać. W przypadku zimnych soków lub zwykłej wody, temperatura utrzymuje się nawet przez 12 godzin.

Na środku kubka znajduje się gumowy, antypoślizgowy pasek, który zapobiega wyślizgnięciu się go z dłoni. Dodatkowo, chroni to również Twoje dłonie przed oparzeniem. Musisz bowiem wiedzieć, że po wlaniu wrzątku do kubka, nagrzewa się on bardzo szybko. Ze względów bezpieczeństwa, producent zaleca trzymanie go w rękawiczkach ochronnych lub jedynie w miejscu, gdzie umieszczony został gumowy pasek.

Opinie konsumentów o tym modelu są pozytywne. Wielu z nich zachwala elegancki design kubka oraz długi czas utrzymania temperatury. Co więcej, wiele osób twierdzi, że stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Jest to bowiem jeden z najtańszych kubków termicznych na rynku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...