Najlepsza zapalniczka USB

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaką zapalniczkę USB wybrać?

 

Zapalniczkę warto mieć przy sobie nie tylko jeśli jesteś palaczem. Bywa pomocna w wielu sytuacjach. Wiele osób decyduje się na zakup produktów gazowych, gdyż są powszechnie dostępne. Jednak ich obsługa nie zawsze jest bezpieczna, dlatego warto zastanowić się nad inwestycją w inny model – np. USB. Poniżej przedstawimy krótki poradnik, w którym opisujemy, jaka powinna być najlepsza zapalniczka USB w 2020 roku.

Modele USB nie potrzebują gazu, przez co są znacznie bezpieczniejsze. Poza tym, gdy się rozładują, wystarczy podłączyć zapalniczkę przy pomocy kabla USB do komputera. Dzięki temu produkty starczają nam na dłużej, więc w mniejszym stopniu zanieczyszczamy planetę. Zdecydowana większość sprzętów USB wykorzystuje zapłon elektryczny, czyli we wnętrzu adaptera jest umieszczony akumulator. Zaletą takiej konstrukcji jest duża odporność na wilgoć. Innym typem są produkty żarowe, które również mogą być zasilane przez USB. Zapalniczki tego typu są bardzo bezpieczne. Jeśli właśnie taki model Cię interesuje upewnij się, że ma on wbudowany wskaźnik stanu baterii. Pokaże Ci on, jak dużo mocy pozostało w produkcie.

Najlepsze zapalniczki USB z zasady są bezpieczne, ale przed zakupem koniecznie sprawdź, czy sprzęt posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Należy również upewnić się, z jakiego materiału wykonano adapter. Sprzęty z plastiku szybko się psują i są bardzo awaryjne. Znacznie lepszym rozwiązaniem są urządzenia ze stali, które nie tylko są bardziej wytrzymałe, ale i lepiej się prezentują. Na tym materiale można wygrawerować grafikę, co zwiększy wartość estetyczną.

Wiele osób często kupuje nowe zapalniczki, gdyż zapomina zabrać ze sobą starego modelu. Bardzo często powodem są duże gabaryty produktu lub to, że niezręcznie się go używa. Dlatego, jeśli nie chcesz generować nowych śmieci przed zakupem upewnij się, że sprzęt nie niewielki, wygodny w obsłudze i dobrze leży w dłoni. Dobre zapalniczki powinny być wyważone, a sposób zapłonu wygodny. Równocześnie sprawdź, czy produkt ma niezbędne zabezpieczenia przed przypadkowym odpaleniem. Odradzamy też kupno bardzo ciężkich produktów o finezyjnych kształtach. Będą one ciekawym urozmaiceniem kolekcji, jednak używanie ich jest utrudnione. Często takie zapalniczki USB mają specjalną zawieszkę na smycz, co zabezpiecza nas przed ich zgubieniem.

 

 

Zapalniczki USB – Ranking

 

 

WeareDynamic CE80992FC

 

Model WeareDynamic CE80992FC to żarowa zapalniczka, którą można ładować przy pomocy USB. Produkt wyposażony jest również w slot, przy pomocy którego podłączysz kartę micro SD. Dzięki temu wykorzystasz sprzęt również do przenoszenia cennych danych.

Największym atutem modelu jest jego niewielki rozmiar, więc zapalniczka bez trudu zmieści się w kieszeni. Dzięki temu zawsze będziesz ją mieć przy sobie. Producent zapewnia, że zapalniczka jest bardzo wydajna i wystarczy na 100 zapaleń. W celu uruchomienia należy delikatnie przesunąć włącznik.

Konsumenci, którzy zdecydowali się na zakup produktu są z niego zadowoleni. Wiele osób doceniło to, że model jest uniwersalny, przez co przyda Ci się w każdej sytuacji. Jest on prosty w użyciu, a do tego bezpieczny. Poza tym stosunek ceny do jakości wykonania jest korzystny.

 

 

 

Alxcio Dual ARC

 

Zapalniczka to bardzo dobry pomysł na prezent, a model Alxcio Dual ARC na pewno spodoba się nie tylko palaczom, ale i kolekcjonerom. Tym, co wyróżnia produkt na rynku jest jego design. Na niebieskim tle został wygrawerowany złoty smok. Grafika jest bardzo szczegółowa, co dodatkowo podnosi wartość estetyczną.

Po uruchomieniu model nie produkuje żywego ognia, a jego elektryczny odpowiednik. Producent zapewnia, że zasięg takiego ognia jest większy, a co ważniejsze uznawany jest za bezpieczniejszy. Nie musisz się obawiać poparzenia. Poza tym płomień jest w pełni odporny na podmuchy wiatru, więc możesz używać zapalniczki w dowolnym momencie. Obudowa produktu jest bardzo wytrzymała, dlatego nie musisz obawiać się uszkodzeń i zarysowań. Ładowanie sprzętu odbywa się poprzez podłączenie do komputera i trwa do 2 h. Pełna bateria posłuży Ci do podpalenia 6 paczek papierosów.

Cena modelu nie jest niestety najniższa, jednak warto zapłacić więcej, by cieszyć się dobrze wykonanym produktem. Konsumenci docenili sprzęt za niewielkie gabaryty, które sprawiają, że zmieścisz zapalniczkę do kieszeni.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status