Najlepsza zapalniczka elektryczna

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaką zapalniczkę elektryczną wybrać?

 

Wiele osób uważa, że zapalniczka sprawdza się znacznie lepiej niż zapałki. Z jej pomocą można z łatwością rozpalić ogień. Szczególnie dużą popularnością cieszą się modele elektryczne. W ich przypadku nie musimy pamiętać o regularnym uzupełnianiu gazu, ponieważ działanie tego typu produktów opiera się na wykorzystaniu prądu. Jeśli chcesz znaleźć właściwą zapalniczkę zajrzyj do poniższego artykułu. To krótki poradnik ze wskazówkami ułatwiającymi zakup, na którego końcu umieściliśmy zestawienie trzech godnych uwagi modeli.

Ponieważ zapałki są jednokrotnego użytku coraz więcej konsumentów rezygnuje z ich zakupu na rzecz bardziej funkcjonalnej zapalniczki. Może ona nam znacznie dłużej służyć, często nawet kilka lat. Produkt elektryczny jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Źródłem płomienia jest przeważnie łuk elektryczny o bardzo wysokiej temperaturze. To właśnie dzięki niemu szybko odpalimy papierosa, papier i inne przedmioty.

Najlepsza zapalniczka elektryczna w 2020 roku musi zapewniać bezpieczeństwo użytkowania. Z tego względu polecamy kupić model wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia zapobiegające przypadkowemu włączeniu się produktu. Mający je produkt aktywuje płomień tylko wtedy, gdy zostanie otwarta pokrywa. Oznacza to, że zapalniczkę bez obaw możemy nosić w kieszeni.

Kupując model elektryczny sprawdźmy też, w jaki sposób można ładować baterię zasilającą. Jeśli wybrany produkt będzie wyposażony w port USB wówczas szybko naładujemy akumulator po podłączeniu do laptopa lub ładowarki smartfona. Zwróćmy uwagę na to, ile czasu zajmuje pełny cykl ładowania baterii. Nie może on trwać zbyt długo, gdyż może to negatywnie wpłynąć na komfort użytkowania. Średnio trwa od 1,5 godziny do ok. 3 godzin.

Istotną zaletą zapalniczek elektrycznych jest to, że przeważnie są one odporne na wiatr. Wynika więc z tego, że tego typu produkty działają bez zarzutu niezależnie od warunków atmosferycznych (w przeciwieństwie do tradycyjnych modeli). Co więcej, zaliczane do tej grupy produkty nie wydzielają charakterystycznego zapachu gazu, ani benzyny, który jest stosunkowo nieprzyjemny i może podrażniać górne drogi oddechowe.

Pamiętajmy, że najlepsza zapalniczka elektryczna jest nie tylko praktyczna, ale także elegancka. Robiąc zakupy warto zwrócić uwagę na design produktów, aby wybrać taki, który estetycznie się prezentuje i nie zniszczy się w wyniku częstej eksploatacji. Do wyboru mamy wiele wersji kolorystycznych. Niektóre zapalniczki mają dodatkowo różne zdobienia, np. w postaci oryginalnych wzorów lub wyżłobień na powierzchni.

 

 

Zapalniczki elektryczne – ranking

 

 

Silvermatch USB złota

 

Silvermatch Zapalniczka elektryczna USB złota to produkt wyróżniający się niezwykle eleganckim wyglądem. Wyposażono go w akumulator, który można szybko naładować po podłączeniu do portu USB. Ze względu na kolorystykę powyższy model z pewnością przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Zapalniczka ma wymiary: 6,6 cm x 3,2 cm x 0,9 cm. Zmieści się ona do każdej damskiej torebki, jak również do kieszeni spodni czy koszuli. Co ważne, płomień aktywuje się tylko po otwarciu klapki. W dolnej części obudowy umieszczono specjalną diodę LED, która informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora.

Po zapoznaniu się z opiniami konsumentów można wywnioskować, że opisany wyżej model cieszy się dużą popularnością. Wynika to przede wszystkim z unikatowego designu, a także bezpieczeństwa użytkowania. Ponieważ produkt nie jest zasilany benzyną, ani gazem możemy sporo zaoszczędzić na uzupełnianiu zbiorniczka.

 

 

 

Lech Poznań

 

Osoby, które interesuje zapalniczka elektryczna w dobrej cenie z pewnością zwrócą uwagę na model Lech Poznań. Produkt jest dostępny w niebieskim kolorze. Widnieje na nim logo popularnej drużyny piłkarskiej z Poznania, dlatego jest to doskonały prezent dla jej sympatyków.

Zapalniczka jest niewielka, dlatego możemy zawsze mieć ją przy sobie. Przyda się ona nie tylko kibicom palącym papierosy, ale również tym, którzy chcą być przygotowani na każdą okoliczność. Aktywowanie płomienia w tym przypadku następuje po naciśnięciu na element zapalający. To powoduje, że produkt nie włączy się przypadkowo podczas przechowywania.

Według konsumentów jest to funkcjonalna zapalniczka, którą zawsze warto mieć przy sobie. Model Lech Poznań estetycznie się prezentuje i jest ciekawym gadżetem. Poza tym produkt jest łatwy w obsłudze. Wystarczy chwila, aby aktywować płomień i zapalić papierosa lub świeczkę.

 

 

 

Alxcio Dual ARC

 

Chcielibyśmy zaprezentować Alxcio Dual ARC, czyli zapalniczkę z metalową obudową. Warto podkreślić, że nie jest ona podatna na uszkodzenia mechaniczne. Wspomniany model jest odporny na wiatr, dlatego nie będziemy mieć problemu z jego odpaleniem nawet w bardzo wietrzny dzień. Co więcej, produkt ma wskaźnik LED informujący o stanie naładowania baterii. Kiedy akumulator się rozładuje wystarczy podłączyć zapalniczkę do portu USB komputera lub innego urządzenia.

Model Alxcio Dual ARC jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. To niezwykle elegancki gadżet, który jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Pełny czas ładowania baterii wynosi od 1,5 godziny do 2 godzin. Nie zajmuje to więc zbyt dużo czasu. Ze względu na niewielkie wymiary (7,2 cm x 3,5 cm x 1,2 cm) produkt możemy zawsze mieć przy sobie.

Konsumenci uważają, że przedstawiona zapalniczka działa niezawodnie, niezależnie od okoliczności. Prezentowany model wytwarza podwójny, a nie pojedynczy łuk elektryczny. Ponadto ma on odpowiednie zabezpieczenia i nie aktywuje się samodzielnie w kieszeni.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status