Najlepsza walizka podróżna na kółkach

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką walizkę podróżną na kółkach wybrać?

 

Przygotowując się do wyprawy wakacyjnej, nie możemy zapomnieć o pojemnej walizce, w której schowamy nasze najpotrzebniejsze rzeczy. Niestety, wbrew temu, co wielu z nas może uważać, zakup takiego produktu jest dość trudny. Chcąc zakupić najlepsze walizki podróżne na kółkach, musimy wziąć pod uwagę dużo czynników. Z tego powodu, dla osób, które nie wiedzą, jak zabrać się za taki zakup, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim wiele przydatnych porad mówiących o tym, na co zwrócić uwagę w czasie dokonywania wyboru. Dodatkowo, podjęcie decyzji na pewno okaże się prostsze za sprawą niewielkiego zestawienie, które znajdziesz na końcu artykułu.

W pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonano interesujący Cię produkt. Jeśli planujesz zakupić sprzęt o twardej konstrukcji, zalecamy inwestycję w modele, które zrobiono z termoplastycznych poliwęglanów, włókna szklanego lub polipropylenu. Dzięki użyciu takich materiałów walizki są wysoce odporne na wgniecenia i dobrze ochraniają znajdującą się wewnątrz zawartość. Alternatywą są walizki miękkie, które najczęściej wykonuje się z nylonu i włókien poliestrowych. Jeśli często zabierasz ze sobą na wycieczkę dużo rzeczy, zalecamy inwestycje w tego rodzaju sprzęt, bowiem jest on znacznie bardziej elastyczny.

Najlepsza walizka podróżna na kółkach w 2020 roku ma dopasowaną liczbę kółek do wielkości produktu. Nie kupuj dużej, ok 100 l walizki, która ma tylko 2 kółka, bo wtedy jej pchanie lub ciągnięcie będzie trudne. Najpopularniejsze są modele, które mają 4, skrętne kółka, umożliwiające nie tylko ciągnięcie, ale też pchanie w pionie.

Pamiętaj, aby również zwrócić szczególną uwagę na wagę interesującego Cię sprzętu. Po wypełnieniu walizki, jej ciężar może być tak duży, że nie dasz rady jej ciągnąć. Problematyczne może okazać się również korzystanie z samolotów. Bowiem, każda linia ma swoje własne ograniczenia, co do wagi bagażu. Jeśli zakupisz walizkę o masie 6 kg, może się okazać, że nie będziesz mógł włożyć do niej zbyt dużo rzeczy.

 

 

Walizki podróżne na kółkach – ranking

 

 

Wittchen 56-3S-461-00

 

Jeśli aktualnie planujesz wakacje, to na pewno przyda Ci się miękka walizka, w którą zapakujesz najpotrzebniejsze rzeczy. Godnym polecenia sprzętem jest Wittchen 56-3S-461-00. Model ten posiada 2 kółka oraz podnóżek, co gwarantuje jego swobodne pchanie oraz dużą stabilność w czasie stania.

Wysuwany uchwyt został dobrze wyprofilowany, tak by dopasować się do kształtu dłoni. Dzięki temu, bez trudu obejmiemy element naszą dłonią. Walizka posiada system TSA, który pozwala straży granicznej otworzyć naszą własność, bez niszczenia miękkiej obudowy. Materiałem, który został użyty do wykonania modelu jest poliester, który jest odporny na szycie i prucie się. Pojemność prezentowanej walizki to 33 l, zaś wymiary sprzętu wynoszą: 54 cm x 36 cm x 30 cm.

Walizka waży jedynie 2,1 kg, zatem nawet po pełnym załadunku jej pchanie nie będzie aż tak trudne, co doceniło wielu klientów. Wielu konsumentom również spodobała się duża liczba kieszeni, co ułatwia przechowywanie drobiazgów. Wewnątrz znajdują się również pasy, które przytrzymują nasze rzeczy tak, by nie zostały uszkodzone.

 

 

 

David Jones Czarna 110 L

 

Jeśli poszukujesz pakownej i eleganckiej walizki, w którą zapakujesz dużo ubrań, to model David Jones Czarna 110 L na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Sprzęt posiada 4 kółka, co gwarantuje dużą stabilność w czasie prowadzenia. Nie musisz się zatem obawiać, że walizka się samodzielnie przewróci.

Model posiada twardą obudowę, która jest odporna na zarysowania i uszkodzenia. Dodatkowo, materiał jest w stanie wytrzymać dość duże obciążenie wagowe, a co więcej chroni zawartość przed deszczem. Zatem korzystanie z walizki jest w pełni bezpieczne. Kółka wykonano z miękkiego kauczuku, który niweluje wydawane dźwięki. Waga produktu to 4,5 kg, zatem nawet po pełnym załadunku nie będziemy mieć problemu by walizkę prowadzić. Komfort użytkowania gwarantują dwie rączki o ergonomicznych kształtach, które dobrze leżą w dłoni.

We wnętrzu modelu znajdują się pasy zabezpieczające nasze ubranie. Dzięki nim odzież nie pogniecie się w czasie podróży. Zdaniem konsumentów ta czarna walizka podróżna na kółkach w dobrej cenie to model wart uwagi.

 

 

 

 

Deli Komplet 3 801

 

Planując wyjazd wakacyjny z całą rodziną, powinniśmy zaopatrzyć się w walizkę dla każdego. Z tego powodu polecamy Ci Deli Komplet 3 801, jest to granatowy komplet 3 modeli, które pozwolą na zapakowanie wszystkich niezbędnych do wypoczynku drobiazgów.

Prezentowany sprzęt ma miękką obudowę, która pozwala na umieszczenie we wnętrzu dużej liczby przedmiotów. Materiałem użytym do wykonania jest cordura, która jest wodoodporna. Dodatkowo konstrukcję usztywniono płytą polipropylenową. Warto dodać, że kauczukowe kółka są bardzo ciche podczas jazdy. We wnętrzu umieszczono pasy, który przytrzymają nasze rzeczy tak, aby się nie zniszczyły podczas transportu. Wymiary dużego modelu: 78 cm x 49 cm x 26 cm, waga 3,2 kg. Gabaryty średniej walizki: 67 cm x 43 cm x 24 cm i waga – 2,8 cm. Format małego produktu: 55 cm x 35 cm x 20 cm, a waga 2,5 cm.

Osoby, które zakupiły prezentowany komplet są zdanie, że jest to wygodny sprzęt, który przyda się każdej rodzinie. Dzięki takiej inwestycji, będziesz posiadał 3 różne modele, które nadawać się będą na różne okazje.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status