Najlepsza walizka kabinowa WizzAir

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaką walizkę kabinową WizzAir wybrać?

 

Walizka to nieodłączny atrybut podróży. Wygląd współczesnej walizki niewiele ma wspólnego z tradycyjną walizką, z jaką podróżowali nasi rodzice i dziadkowie. Tylko jej przeznaczenie pozostało takie samo – umieszczenie w niej  rzeczy potrzebnych nam w podróży. Kilkadziesiąt lat temu na dworcach i lotniskach powszechny był widok podróżnych uginających się pod ciężarem bagażu. Zmieniło się to dzięki dwóm amerykańskim wynalazcom. Pierwszy z nich – Bernard O.

 

 

Sadow w 1970 roku podczas uciążliwej podróży wpadł na pomysł zamocowania czterech kółek na spodzie walizki. Kilkanaście lat później Robert Plath udoskonalił ten pomysł przytwierdzając do walizki stelaż na dwóch kółkach, z wysuwanym uchwytem, tzw. Trolley System.  Od tej pory wszystkie walizki wyposażone są w kółka, co zmieniło komfort podróżowania.

Wielkość walizki wybieramy w zależności od tego, na jak długo wyjeżdżamy i jakim środkiem transportu. W podróży samochodem ograniczeniem jest właściwie tylko wielkość bagażnika. Jeśli planujemy wyjazd pociągiem, staramy się, by bagaż był poręczny. Wyzwaniem jest przygotowanie się do podróży samolotem. Linie lotnicze stawiają precyzyjne wymagania co do wielkości i ciężaru bagaży, a każdy przewoźnik ma swoje wytyczne.

Marki Vip Collection oraz Puccini wyprodukowały walizki kabinowe Wizz Air dostosowując wymiary do parametrów węgierskich linii.

Najlepsze walizki kabinowe WizzAir służące do przewozu bagażu podręcznego są lekkie, odporne na pęknięcia i wgniecenia. Skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Są zwrotne, poręczne i efektowne z wyglądu. Kilka z nich przedstawiamy. Czy jest wśród nich najlepsza walizka kabinowa WizzAir? To pozostawiamy ocenie Klientów.

 

 

Walizki kabinowe WizzAir – ranking

 

 

Vip Collection V25-10-232

 

Walizka kabinowa Vip Collection V25-10-232 spełnia wymogi bagażu podręcznego linii lotniczych Wizz Air. Wykonana jest z tworzywa ABS, a wnętrze z poliestru. Komora główna zapinana jest na suwak. W obydwu jej częściach zamocowano elastyczne pasy zabezpieczające bagaż przed przesuwaniem. Znajdują się tam dwie kieszenie (w tym jedna z siateczki) zapinane są na suwak i dwie kieszonki otwarte.

Walizka wyposażona jest w system Trolley – dwa kółka i teleskopowy uchwyt. Ułatwia to przemieszczanie się z bagażem. Walizka ta, pomimo masywnego wyglądu, jest niezwykle lekka. Waży tylko dwa kilogramy, co jest bardzo istotne w podróżach lotniczych. Wszystkie linie lotnicze mają określoną dopuszczalną wagę bagażu podręcznego i rygorystycznie przestrzegają wytycznych. Szkoda więc swój  limit tracić na ciężar walizki! Producent oferuje ten model w kilku kolorach. Walizka objęta jest dwuletnią gwarancją.

Walizka kabinowa Vip Collection V25-10-232 zyskała dobre opinie użytkowników, dzięki praktycznej organizacji wnętrza komory głównej,  a także przystępnej cenie. Elegancki wygląd przysporzył jej wiele zwolenniczek wśród podróżujących pań.

 

 

 

 

Puccini Camerino

 

Walizka kabinowa Puccini Camerino mini WizzAir  jest to miękka walizka wykonana z poliestru. Posiada dwa kółka, teleskopową rączkę i uchwyt umożliwiający jej podniesienie. Na spodzie znajdują się podpórki zapewniające stabilność w pozycji stojącej i zabezpieczające przed zabrudzeniem. Walizka  ma zamontowany zamek szyfrowy.

Z tyłu umieszczony jest wizytownik na dane adresowe. Z przodu walizki znajdują się dwie kieszenie zasuwane na zamek błyskawiczny. Można tam umieścić dokumenty lub drobiazgi potrzebne w podróży. Jej wnętrze jest funkcjonalnie zaprojektowane. Komora główna posiada pasy zabezpieczające garderobę przed przesuwaniem. W klapie umieszczona jest siatkowa kieszeń. Walizka ta spełnia wymogi bagażu podręcznego linii lotniczych Wizz Air. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Warto zwrócić uwagę, że Puccini Camerino mini  to zdecydowanie walizka kabinowa WizzAir w dobrej cenie!

Klienci, którzy walizkę kabinową Puccini Camerino mini WizzAir już sprawdzili w podróży, zwracają uwagę na jej pakowność. Jest elastyczna, dzięki miękkiemu materiałowi i można ją szczelnie wypełnić. Estetyczne wykończenie nadaje jej elegancki wygląd. Użytkownicy uznali także, że jest to bardzo wytrzymała walizka i niestraszne jej są trudy podróży!

 

 

 

 

Vip Collection RIM Line

 

Miękka walizka kabinowa Vip Collection RIM Line WizzAir w całości wykonana jest z poliestru. Posiada podnóżek zapewniający stabilność, dwa kółka oraz wysuwany uchwyt (tzw. system Trolley), dzięki czemu jej transport nie jest uciążliwy. Zabezpiecza ją zamek szyfrowy. Komora główna,  zapinana na suwak, posiada wewnątrz regulowane pasy zabezpieczające, które uniemożliwiają przemieszczanie się bagażu. W komorze znajduje się dodatkowa kieszeń zamykana na suwak.

Także na zewnątrz są dwie zasuwane kieszenie, przydatne na dokumenty lub drobiazgi, które muszą być pod ręką w czasie podróży. Na narożniki walizki nałożone są ochraniacze z wytrzymałego tworzywa, co przedłuża jej żywotność zabezpieczając przed przetarciami. Produkowana jest w kilku wariantach kolorystycznych. Wymiary walizki dostosowane są do wymiarów bagażu podręcznego linii lotniczych Wizz Air. Cena tej walizki kabinowej jest przystępna, można powiedzieć –  „na każdą kieszeń”. Producent daje na nią dwuletnią gwarancję.

Walizka kabinowa Vip Collection RIM Line WizzAir spełniła oczekiwania klientów, którzy ją zakupili. Jako zalety wymienili jej małą wagę, która jest istotna przy ograniczeniach narzucanych przez linie lotnicze, a także wykonanie z miękkiego materiału, co sprawia, że jest bardzo pakowna. Uważają, że jest wygodna nie tylko w podróżach lotniczych.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status