Najlepsza lodówka turystyczna na wkłady

Ostatnio aktualizowane: 18.04.19

 

Jaką lodówkę turystyczną na wkłady wybrać?

 

Podczas wycieczek czy biwaków lodówka turystyczna okazuje się bardzo przydatna. Możemy w niej przechować różnego rodzaju produkty spożywcze bez obaw o ich zepsucie. Mamy zatem możliwość przygotować na podróż domowe i zdrowe dania, które są zdecydowanie lepsze od tych oferowanych w barach szybkiej obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że wybór tego typu urządzenia nie jest łatwy. Po czym więc poznać najlepsze lodówki turystyczne na wkłady? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy także ranking. Uwzględniliśmy w nim 3 sprzęty, które cechuje wysoka jakość, niezawodność i przystępna cena.

 

 

Na samym wstępie musimy określić, jaka pojemność będzie dla nas najbardziej odpowiednia. W sklepach znajdziemy modele, których objętość oscyluje w granicach ok. 20 l, ale też takie, w których wartość ta wynosi ponad 30 l. Jeśli podróżujemy całą rodziną, warto zdecydować się na większy sprzęt. Pozwoli on przechować więcej produktów i tym samym będzie bardziej funkcjonalny.

Ważne są także wymiary lodówki. Musimy sprawdzić, czy wybrany przez nas produkt zmieści się do bagażnika w naszym aucie. Zwykle to właśnie tak przewozimy swoje bagaże. Trzeba także mieć na uwadze to, że podróżując, zabieramy ze sobą także walizki i inne przedmioty.

Konieczne jest to, aby interesująca nas lodówka posiadała atesty, które potwierdzają, że może mieć ona kontakt z żywnością. Zapewni to bezpieczeństwo zarówno nam, jak i przechowywanemu wewnątrz jedzeniu.

Mobilne lodówki powinny być wyposażone w solidną rączkę. Taki element pozwoli wygodnie i bez obaw o uszkodzenie przenosić produkt. Równie ważna jest pokrywa. Warto, aby miała ona specjalne zabezpieczenia chroniące przed przypadkowym otwarciem. W sklepie musimy też zwrócić uwagę na wagę interesującego nas urządzenia. Należy wybierać produkty możliwe najlżejsze.

Jeśli już zdecydujemy się na zakup lodówki, wybierzmy model wykonany z najwyższej jakości materiałów. Solidne tworzywo jest nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale również dobrze izoluje wnętrze i tym samym pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę. Tego typu produkt będzie też łatwy w czyszczeniu.

 

 

Lodówki turystyczne na wkłady – ranking

 

 

Iceberg Eda Plastiques

 

Wybierasz się w podróż i chcesz zabrać ze sobą przenośną lodówkę? Jeśli tak, zapoznaj się z opisem modelu Iceberg Eda Plastiques. To wysokiej jakości urządzenie zapewniające odpowiednią temperaturę znajdującym się w środku produktom spożywczym.

Pojemność tego modelu to 20 l. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 39 cm x 28 cm x 38,5 cm, a waga jest równa 1,85 kg. Jest to zatem stosunkowo lekki produkt, a jego przenoszenie jest łatwiejsze, dzięki znajdującej się obok pokrywy rączce. Wysokość wewnętrzna komory to 33 cm, a wymiary dna 28 cm x 20 cm. Produkt posiada atesty do kontaktu z żywnością.

Użytkownicy w swoich opiniach są zgodni co do tego, że jest to model, który dobrze izoluje temperaturę. Konsumenci podają, że sprzęt ten utrzymuje niską temperaturę nawet do 12 godzin po umieszczeniu w nim dwóch wkładów 650 g. Warto dodać, że lodówka wykonana została z wysokiej jakości tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia.

 

 

 

 

Atlantic 18L

 

Atlantic 18L to lodówka turystyczna w dobrej cenie. Jej pojemność, jak wskazuje nazwa, wynosi 18 l. Produkt jest bardzo lekki (1,5 kg bez wypełnienia) i poręczny, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu. Uchwyt blokujący sprawia, że nie musimy się martwić o to, że drzwiczki się otworzą i nasze produkty wypadną podczas transportu.

Model ten ma wymiary: 38,5 cm x 32,5 cm x 19,5 cm. Zarówno pojemnik, jak i pokrywa  posiadają skuteczną izolację styropianową. Urządzenie ma wszystkie niezbędne atesty do kontaktu z żywnością. Producent zapewnia gwarancję na 24 miesiące, która jest potwierdzeniem niezawodności sprzętu i jego wysokiej jakości.

Opinie na temat tego produktu są pozytywne. Sprzęt łatwo się czyści. Wystarczy przetrzeć go zwilżoną wodą szmatką. Jego pielęgnacja nie jest więc trudna i zajmuje dosłownie kilka minut. Użytkownicy twierdzą, że prezentowany model jest starannie wykonany i długo utrzymuje niską temperaturę.

 

 

 

 

Eda Plastiques 35L

 

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w lodówkę turystyczną o dużej pojemności, sprawdź model Eda Plastiques 35L. Jej objętość wynosi 35 l. Waga bez wypełnienia oscyluje w granicach 2,4 kg.

Wymiary zewnętrzne tego modelu to 48 cm x 32 cm x 39 cm. Rozmiary dna są następujące 40 cm x 25 cm. Wysokość wewnętrzna wynosi 32 cm. Produkt mieści 2 l butelki. Gadżet wyposażony jest w rączkę ułatwiającą jego przenoszenie. Obudowa została wykonana z wysokogatunkowych tworzyw, dzięki czemu lodówkę cechuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Model ten łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy kilka ruchów zwilżoną wodą szmatką, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń.

Opinie na temat tego produktu są pozytywne. Konsumenci doceniają go za dużą pojemność. Dzięki temu produkt jest pakowny i można do niego zabrać sporo jedzenia. Dużym ułatwieniem w czasie jego transportowania jest stabilny uchwyt zapewniający pewny chwyt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...