Organy dla dzieci ranking

Ostatnio aktualizowane: 17.10.17

 

Najlepsze organy dla dzieci w 2017 roku

 

Granie na instrumentach bardzo rozwija, dlatego od najmłodszych już lat warto rozbudzać w dziecku pasję do muzyki. Pierwszym krokiem może być zakup jakiegoś instrumentu , który został wyprodukowany z myślą o najmłodszych. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ranking organów dla dzieci, który zawiera najciekawsze propozycje dla najmłodszych.

 

 

Small Foot Design 2098

 

Nasza pierwsza propozycja to Small Foot Design 2098 – drewniane, lakierowane na czarno pianino. Do złudzenia przypomina prawdziwy instrument. Jest doskonałe dla dzieci zaczynających swoją przygodę z muzyką, grą na instrumentach i komponowaniem.

Stanowi piękną, bardzo rozwijającą zabawkę dla najmłodszych. Nie jest to tradycyjne pianino, ma nieco inne brzmienie, ale umożliwia dziecku stawianie pierwszych kroków w grze na instrumentach. Ponadto rozwija jego pasję i chęć do posiadania w przyszłości prawdziwego instrumentu, na którym będzie mogło szlifować swoje umiejętności.

Wymiary tego modelu to 42 cm x 30 cm. Produkt przeznaczony jest dla  maluchów  powyżej 3 roku życia. Te najlepsze organy dla dzieci mają solidną obudowę i wydają piękne dźwięki.

Osoby, które wybrały ten produkt dla swoich pociech potwierdzają jego bardzo dobre wykonanie, zarówno konstrukcji, jak i klawiszy. Wysoko oceniono także design tego sprzętu oraz jego klasyczną kolorystykę.

 

 

 

Smily Play 2036

 

Dobre organy dla dzieci Smily Play 2036 to nasza kolejna propozycja. Jest to interaktywne pianinko, które zachęci każde dziecko do kontaktu z muzyką – nie tylko ze względu na różnorodność dźwięków, ale też kolorystykę. Posiada 8 różnych rytmów oraz podkładów muzycznych.

Ma 8 klawiszy, które świecą się w czasie przyciskania i wydają różne dźwięki. Posiada także 4 przyciski z dźwiękami perkusji, jak również funkcję demo, nagrywania i odtwarzania nagranego dźwięku. Bez problemu wyregulujesz głośność urządzenia. Pianinko ma uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

Zabawka pozwoli Twojemu dziecku poznać podstawowe dźwięki, rytmy i style muzyczne. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała swoje zainteresowania w dziedzinie muzyki, jest to odpowiedni wybór. W zestawie znajduje się mikrofon, który zadowoli każdego malca.

Pianinko posiada także wyświetlacz LCD. Przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wymagane są 4 bateria AA (dołączone do zabawki). Produkt uważany jest za bardzo solidny i atrakcyjny, co potwierdzają radosne reakcje maluchów na jego widok.

 

 

 

Simba 10683536

 

Na trzecim miejscu znajdują się bardzo dobre i tanie organy dla dzieci Simba 10683536. Jest to model, który posiada 37 klawiszy. Znajdziesz tutaj aż 8 melodii i 8 różnych rytmów. Dzięki tej zabawce dziecko będzie miało możliwość nagrywania i odtwarzania swoich kompozycji.

Urządzenie ma regulację głośności. Wymiary produktu to 54 cm x 17 cm. Wymagane są 3 baterie 1,5 V LR6 (dołączone w zestawie). Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Jak zauważają rodzice i ich pociechy pianinko ma piękny wygląd, dlatego też skupia uwagę najmłodszych.

Poza tym oferuje dzieciom bogatą gamę melodii, pozwala rozwinąć zdolności muzyczne i daje maluchom możliwość tworzenia własnych, wyjątkowych kompozycji.

Jeśli Twoja pociecha od najmłodszych lat interesuje się grą na instrumentach, warto zakupić jej taki sprzęt. Jest on solidny, dobrze skonstruowany i ma naprawdę bardzo atrakcyjny design oraz kolorystykę.

 

 

 

PwToys IW167

 

Na czwartym miejscu znajdują się elektroniczne organy PwToys IW167 z wieloma trybami zabawy. Ma ono 37 klawiszy i wiele dodatkowych przycisków. Urządzenie ma nagrane 22 piosenki, 8 dźwięków różnych instrumentów, a także 8 rytmów (rock, disco, samba, blues i inne).

Poza tym dziecko znajdzie tutaj 4 przyciski z odgłosami zwierząt i 5 bębenków. Instrument posiada regulację dźwięku i tempa, wibracje, gwizdek, a także system nagrywania i odtwarzania. Ponadto świeci się na kolorowo, gdy maluch gra, co dodatkowo zachęca najmłodszych do zabawy.

Wymiary produktu to: wysokość – 45 cm (z mikrofonem 60 cm) i szerokość – 60 cm. W zestawie znajduje się krzesełko o wysokości 20 cm. Urządzenie zasilane jest na baterie: 6 x AA 1,5 V (brak w zestawie). Przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zabawka wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych. Opinie o organach dla dzieci tej marki są bardzo pochlebne. Również model ten zyskał szerokie uznanie dzieci i ich rodziców. Przede wszystkim ze względu na różnorodność dostępnych w nim opcji.

 

 

 

Keyboard USB MQ-807

 

Wielofunkcyjne organy MQ-807 z mikrofonem to nasza ostatnia propozycja. Urządzenie posiada funkcję nagrywania dźwięków, co pozwoli Twojemu dziecku na rozwinięcie talentu muzycznego. Całość jest estetyczna i bardzo solidna, dzięki czemu zachęca najmłodszych do zabawy i do nauki. Model ten nie ma ostrych krawędzi i małych, łatwo wyjmowanych elementów, które mogłyby zagrażać zdrowiu i życiu dziecka.

Klawisze mają miękki skok, a więc są odpowiednie dla małych, dziecięcych rączek. W zestawie znajduje się mikrofon, który dodatkowo uatrakcyjnia zabawę – pozwala nagrywać własne utwory lub bawić się w karaoke. Keyboard ma 54 klawisze, 100 stylów rytmicznych i 100 różnych brzmień oraz efekty – SUSTAIN, VIBRATO, ECHO. Poza tym posiada gniazdo mikrofonowe i port USB, dzięki któremu odtworzysz na nim muzykę z pendrive.

Organki mają też praktyczny wyświetlacz LCD. Zasilane są sieciowo (zasilacz DC 9V znajduje się w zestawie) lub na baterie. Przez konsumentów model ten ceniony jest za jakość wykonania oraz mnogość funkcji.

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...