Najlepsze organy z mikrofonem dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Jakie organy z mikrofonem dla dzieci wybrać?

 

Granie na instrumentach muzycznych rozwija w dziecku kreatywność, poczucie rytmu, zmysł słuchu i koordynację ruchową. Jeśli nasza pociecha wykazuje zainteresowanie muzyką dobrym rozwiązaniem jest zakup zabawki, dzięki której w przyszłości ciekawość może przerodzić się w pasję. Jednym z najchętniej wybieranych przez rodziców instrumentem są organy z mikrofonem, które zapewniają świetną zabawę. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać model odpowiedni dla Twojego dziecka zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu, w którym opisujemy najlepsze organy z mikrofonem dla dzieci.

Wybierając organki należy je przede wszystkim dopasować do wieku naszej pociechy. Produkty dla najmłodszych to przeważnie proste zabawki posiadające kilka dużych, kolorowych klawiszy. Urządzenie przeważnie świeci i wydaje zabawne dźwięki zachęcając malucha do zabawy. Z kolei modele dla starszych dzieci oferują wiele trybów muzycznych, rytmów oraz dźwięków.

Przed kupieniem zabawki warto także sprawdzić, jakie ma ona zasilanie. Zabawkowe organy zazwyczaj są na baterie, ale można też spotkać wersje z zasilaczem. Istotne są również dodatkowe elementy, z czego najpopularniejszym jest mikrofon. Dzięki niemu zabawa jest urozmaicona, a dziecko może rozwijać również zdolności wokalne. Tego typu sprzęt oferuje dzieciom także różne brzmienia, które mogą imitować dźwięk z sali koncertowej lub echo.

Istotna jest również jakość wykonania instrumentu. Sprawdźmy, czy zabawka posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa. W przypadku wersji dla najmłodszych upewnijmy się, że organki nie posiadają małych elementów, które mogą łatwo odpaść. W bardziej zaawansowanych modelach, posiadających metalowe wykończenia miejmy na uwadze ostre krawędzie i kanty, o które maluch może się skaleczyć.

Najlepsze organy z mikrofonem dla dzieci w 2020 powinny mieć także atrakcyjny design. Dla najmłodszych muzyków najlepiej sprawdzą się kolorowe instrumenty z wieloma światełkami, przyciskami w kształcie zwierzątek czy opatrzone bohaterami z ulubionych bajek. Starszym dzieciom warto zakupić produkt do złudzenia przypominający prawdziwy keyboard lub pianino.

 

 

Organy z mikrofonem dla dzieci – Ranking

 

 

MQ 5406

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model MQ 5406. Są to półprofesjonalne organy dla dzieci, dzięki którym nasza pociecha nauczy się podstaw gry na instrumencie świetnie się przy tym bawiąc.

Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD, 54 klawisze oraz liczne przyciski uruchamiające dodatkowe funkcje, takie jak brzmienia i style rytmiczne, efekty SUSTAIN, VIBRATO i ECHO, akompaniament czy akordy.

Zabawka ma płynną regulację głośności oraz posiada port USB, dzięki któremu możemy wgrać własne podkłady muzyczne. Jest to model z mikrofonem i głośnikami stereo. Posiada on również tryb nauki. Keyboard zasilany jest przy użyciu 6 baterii AAA, a jego wymiary to długość – 69,5 cm, szerokość – 23 cm i wysokość – 8 cm.

Konsumenci pozytywnie oceniają organy i w swoich opiniach podkreślają, że są one estetycznie i solidnie wykonane. Zwracają oni również uwagę na aspekty bezpieczeństwa – zabawka nie posiada ostrych krawędzi i zapewnia komfortową zabawę dla delikatnych rączek naszych pociech.

 

 

 

 

Smily 2072

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu Smily 2072. Są to kolorowe organy z mikrofonem, które przeznaczone są dla najmłodszych dzieci lubiących muzykę.

Produkt wyposażony jest w funkcję nagrywania oraz odtwarzania własnych utworów. Przy jego użyciu można także miksować muzykę, jak prawdziwy DJ. Zabawka ma 8 przycisków z rytmami oraz 8 guzików uruchamiających dźwięki różnych instrumentów. Ma ona także wbudowany mikrofon.

Całość jest bardzo kolorowa i estetycznie wykonana. Keyboard ma formę stoliczka na dwóch nogach i ozdobiony jest pulpitem na nuty. W zestawie otrzymujemy także pasujące kolorystycznie krzesełko. Wymiary organków to 68 cm x 28 cm x 9 cm.

Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup zabawki dla swoich pociech podkreślają, że jest to bardzo atrakcyjny produkt, który zapewnia kilka godzin nieprzerwanej zabawy. Największymi zaletami modelu Smily 2072 jest solidne wykonanie oraz zawartość wielu, ciekawych funkcji.

 

 

 

 

MQ 808 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu MQ 808. Są to organy z mikrofonem dla dzieci w dobrej cenie, które idealnie nadadzą się do nauki gry na instrumencie.

Keyboard wyposażony jest w 54 klawisze oraz ma funkcję nagrywania sekwencji dźwiękowych. Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD dziecko ma możliwość obserwowania aktualnie używanych dźwięków, co jest bardzo pomocne przy nauce gry. Wbudowany port USB umożliwia wykorzystywanie własnych podkładów muzycznych.

Zabawka charakteryzuje się solidnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze szczegóły. Została ona zaprojektowana tak, aby dziecko nie skaleczyło się o ostre krawędzie czy wystające elementy. Co więcej, w zestawie otrzymujemy mikrofon, dzięki któremu nasza pociecha może ćwiczyć również śpiew.

Wymiary organów to długość – 69,5 cm, szerokość – 23 cm i wysokość – 8 cm. Zasilane są one przy użyciu akumulatora. Jest to chętnie nabywany model przez użytkowników, którzy cenią sobie solidne wykonanie zabawki, mnogość jej funkcji oraz aspekty bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status