Najlepsza zabawka organy dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaką zabawkę organy dla dzieci wybrać?

 

Organy to zabawka, która może zainteresować każdego malucha. Dzieci lubią grać na różnych instrumentach i uznają to za ciekawą formę zabawy. Jak znaleźć odpowiedni keyboard, który zachwyci pociechę? Odpowiedź na to pytanie poznasz po przeczytaniu poniższego artykułu. To poradnik zakupowy z kilkoma cennymi wskazówkami. Na jego końcu znajduje się ranking prezentujący 3 modele najpopularniejszych marek.

 

 

Gra na instrumentach pozwala maluchom rozwinąć kreatywność, czyli umiejętność, która jest przydatna niemal przez całe życie. Ponadto przez zabawę pociechy uczą się poczucia rytmu. Mogą one również tak bardzo zainteresować się muzyką, że stanie się ona dla nich prawdziwą pasją. Najlepsza zabawka organy dla dzieci w 2020 roku jest przede wszystkim dostosowana do wieku malucha. Dla niemowląt polecane są kolorowe instrumenty z dużymi klawiszami. Wyglądają one bardzo atrakcyjnie, często widnieją na nich zwierzątka, które wydają dźwięki. Z pomocą takich produktów dzieci mogą nauczyć się rozpoznawania kolorów i kształtów. Keyboardy z większą ilością opcji (np. możliwością zmiany rytmu) są odpowiednie dla pociech powyżej 3. roku życia. Często tego typu produkty są wyposażone w mikrofon, w efekcie czego maluchy mogą swobodnie grać i śpiewać czując się, jak na prawdziwej scenie.

Szukając idealnych organów sprawdźmy sposób zasilania zabawki. Większość modeli jest zasilana bateriami, dlatego dzieci mogą się nimi bawić w dowolnym miejscu. Instrumenty wymagające podłączenia do prądu mogą okazać się mniej praktyczne, choć zazwyczaj mają one więcej ciekawych funkcji, np. nagrywanie dźwięków.

Dobry keyboard musi być wykonany z wytrzymałych materiałów, aby nie uległ uszkodzeniu podczas wielogodzinnej zabawy. Najlepszym wyborem jest instrument, który posiada stosowne certyfikaty potwierdzające, że jest bezpieczny dla maluchów. Należy do nich przede wszystkim CE. Takie oznakowanie potwierdza, że zabawka spełnia wymagania dyrektywy wydanej przez Unię Europejską.

Zwróćmy uwagę na wymiary organów. Produkty dedykowane najmłodszym dzieciom są na tyle małe, że z pewnością nie będą zajmować zbyt dużo miejsca, nawet jeśli położymy je na podłodze. Niektóre modele (głównie dla starszych pociech) wymagają ustawienia na specjalnym stojaku. Niekiedy dołącza się do nich specjalny stołeczek, na którym bawiące się dziecko może wygodnie siedzieć. Tego typu rozwiązanie to dobry sposób na zwiększenie komfortu pociechy.

 

 

Zabawki organy dla dzieci – ranking

 

 

Smily 2072 

 

Organy Smily 2072 są dedykowane pociechom powyżej 3. roku życia (zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom). W zestawie znajduje się wygodne krzesełko, na którym maluch może siedzieć podczas zabawy. Produkt ma wiele ciekawych opcji, do których należy m.in.: możliwość słuchania melodii, zmiana tempa, a także nagrywanie i odtwarzanie własnych utworów.

Powyższy model pozwala dziecku poznać świat muzyki. Poprzez zabawę pociechy odkrywają nowe dźwięki i zdobywają przydatne umiejętności. Organy zostały wykonane z dobrego gatunkowo plastiku. Przy klawiaturze znajdują się kolorowe przyciski, jak również mikrofon, do którego maluchy mogą śpiewać.

Jak wynika z opinii konsumentów instrument może zagwarantować dzieciom doskonałą zabawę przez wiele godzin. Ponieważ produkt ma funkcję miksowania utworów, pociechy mają możliwość wcielenia się w rolę DJ-a. Co więcej, organy wyjątkowo estetycznie się prezentują i mają kompaktowe wymiary. Z tego względu na pewno nie będą one przeszkadzać innym domownikom, nawet w przypadku ustawienia w pomieszczeniu o niewielkim metrażu.

 

 

 

 

Leantoys organy keyboard z krzesełkiem 

 

Prezentujemy Leantoys organy keyboard z krzesełkiem, czyli instrument przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Produkt ma 24 klawisze. Wyposażono go również w mikrofon i dwa wskaźniki, które mrugają zgodnie z rytmem muzyki. Zabawka jest zasilana bateriami. Po 2 minutach bezczynności keyboard automatycznie się wyłącza. Aby go ponownie włączyć wystarczy wcisnąć dowolny klawisz.

Organy uczą dzieci nie tylko poczucia rytmu, ale także rozwijają ich słuch oraz wyobraźnię. Produkt ma funkcję nagrywania melodii i kilka innych, praktycznych opcji. Maluchy mogą swobodnie wybierać wśród 16 rodzajów muzyki oraz 16 poziomów tempa. Poza tym model ten ma certyfikat CE.

Po zapoznaniu się z opiniami na temat opisanego wyżej produktu można wywnioskować, że jest to zabawka organy dla dzieci w dobrej cenie. Konsumenci chwalą ją przede wszystkim za odporność na uszkodzenia i solidność. Instrument zachęca pociechy do gry i tym samym rozwija ich pasję muzyczną.

 

 

 

 

Organki BB386 PINK

 

Organki BB386 PINK są odpowiednie dla dzieci od 3. roku życia. Zabawkę wyposażono w mikrofon, ustawiony na statywie, z możliwością nagrywania oraz wygodny taborecik. Produkt możemy umieścić na dołączonym do kompletu stojaku. Powyższy model ma 37 klawiszy, a także wiele przycisków funkcyjnych, z których pomocą można włączyć wgrane melodie lub zmieniać rytm.

Zabawka ma wymiary: 20 cm x 60 cm (bez statywu). Jest to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Maluchy z pewnością chętnie będą grać na instrumencie, ponieważ ma kilka ciekawych opcji. Organy są zasilane bateriami, dlatego w razie konieczności pociecha może je zabrać ze sobą, np. do przedszkola lub w podróż.

Jedną z największych zalet modelu Organki BB386 PINK jest funkcjonalność. Zabawka odtwarza 22 różne melodie, ponadto ma kolorowe światełka i specjalne przyciski, po wciśnięciu których można usłyszeć odgłosy zwierząt. Ze względu na to, że organy posiadają certyfikat CE nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status