Najlepszy zegarek z GPS i telefonem dla dziecka

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jaki zegarek z GPS i telefonem dla dziecka wybrać?

 

Aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa, warto zaopatrzyć je w zegarek wyposażony w GPS oraz w funkcję telefonu. Z pomocą takiego urządzenia maluch może szybko skontaktować się z rodzicami w każdej sytuacji, a oni mają wiedzę, gdzie znajduje się pociecha. Urządzenie w postaci zegarka z pewnością spodoba się maluchowi i będzie chętnie je nosił. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego modelu, to przeczytaj nasz krótki poradnik. Dowiesz się z niego, co jest najważniejsze podczas zakupu sprzętu oraz jaki jest najlepszy zegarek z GPS i telefonem dla dziecka w 2019 roku.

 

 

Jednym z ważniejszych elementów urządzenia tego typu jest bateria. Powinna ona być na tyle mocna, aby zegarek działał przez kilka dni z rzędu, bez konieczności wyłączania oraz ładowania. Mając ogrom obowiązków, bardzo łatwo można zapomnieć o naładowaniu urządzenia, szczególnie kiedy dzieci wracają późno ze szkoły. Mocna bateria oraz przejrzyste wyświetlanie jej poziomu na ekranie produktu jest więc bardzo ważne.

Wielu rodziców uważa, że najlepsze zegarki z GPS i telefonem dla dziecka są wygodne dla malucha. Noszenie takiego sprzętu nie powinno być dla pociechy problemem. Dlatego produkt nie może ważyć zbyt dużo, aby nie obciążał ręki. Oprócz tego koperta powinna mieć niewielkie wymiary, aby nie przeszkadzała dziecku. Jednocześnie nie może być ona zbyt mała, aby maluch nie miał problemu z wybraniem odpowiedniej opcji.

Nie bez znaczenia jest również jakość wykonania produktu. Wiadomo, że dzieci są bardzo energiczne, lubią biegać, a czasem upadają. Zegarek powinien mieć dobrze wykonaną obudowę, aby nie zniszczyła się podczas zabawy, upadków lub innych czynności, w które dziecko się zaangażuje. Szukając odpornego zegarka możemy wybierać również wśród modeli  wodoodpornych.

Obsługa zegarka nie może być zbyt skomplikowana, ponieważ w przeciwnym razie – w przypadku niebezpieczeństwa – maluch nie skontaktuje się z rodzicami. Każda funkcja powinna być dobrze opisana, a wybranie numeru rodziców intuicyjne. Najważniejszy jest jednak przycisk SOS, który powinien być od razu widoczny dla malucha. Z kolei namierzenie dziecka nie może zająć więcej niż kilka sekund.

 

 

Zegarki z GPS i telefonem dla dziecka – ranking

 

 

ART SGPS01B 

 

ART SGPS01B to urządzenie, z którego każdy rodzic powinien być zadowolony. Zegarek umożliwia wykonywanie połączeń w obu kierunkach. Dziecko ma możliwość dzwonienia na dwa wybrane przez nas numery. Może jednak odbierać połączenia od 10 różnych numerów, które zostały przez nas ustawione. Z kolei przycisk SOS od razu wybiera wpisany przez nas numer – zajmuje to jedynie 3 sekundy, więc dziecko może zaalarmować nas o niebezpieczeństwie.

Z pomocą specjalnej aplikacji, którą ściągamy na telefon, kontrolujemy i śledzimy, gdzie przebywa dziecko. Możemy też ustawić strefę kontrolną i zostaniemy od razu powiadomieni o opuszczeniu jej przez malucha. Oprócz tego mamy możliwość monitorowania jakości snu dziecka, a w przebudzeniu pomoże mu funkcja budzika.

Czas czuwania produktu wynosi 48 godzin, a rozmowa może trwać nieprzerwanie przez 3 godziny. Ten zegarek z GPS i telefonem dla dziecka w dobrej cenie waży jedynie 40 g i jest bardzo wygodny w noszeniu. Wyświetlacz ma przekątną 0,96 cala. Na ekranie znajdziemy informacje o stanie baterii. Gadżet ma wbudowaną pamięć i funkcję mp3. Duża ilość przydatnych opcji oraz dobre wykonanie są wysoko oceniane przez rodziców.

 

 

 

 

Kiddo Just

 

Kiddo Just to zegarek, który działa do 100 godzin bez ładowania. Nie musimy pamiętać, aby codziennie podłączać sprzęt do ładowarki. Urządzenie pozwala na nieograniczony kontakt z dzieckiem. W każdym momencie możemy do niego zadzwonić, wysłać wiadomość tekstową lub głosową. Z kolei dziecko może wybrać dowolny numer z przygotowanej przez nas listy i się z nim połączyć.

Dzięki specjalnej aplikacji w każdym momencie możemy sprawdzić, gdzie przebywa maluch. Jeżeli nie mamy dostępu do telefonu w czasie rzeczywistym, to jest możliwe sprawdzenie historii trasy dziecka. Mamy również możliwość włączenia funkcji “bezpieczny obszar”. Po przekroczeniu jego granic na aplikację zostaje przesłane powiadomienie. Jest ono przesyłane także w przypadku wciśnięcia przez dziecko przycisku SOS oraz ściągnięcia zegarka.

Produkt umożliwia nam nasłuchiwanie tego, co dzieje się wokół dziecka. Urządzenie ma duży, kolorowy wyświetlacz. Zegarek kontroluje również zdrowie, sen oraz ilość kroków. Rodzicom najbardziej podoba się to, że sprzęt jest wytrzymały.

 

 

 

 

Kiddo Touch 2 

 

Kiddo Touch 2 to urządzenie z wyświetlaczem o przekątnej 1,54 cala. Dlatego dziecko wyraźnie widzi wszystkie ikonki. Jest to sprzęt, który może czuwać nawet przez 3 dni. W rezultacie nie musimy ładować zegarka zbyt często. Gadżet jest niewielki oraz lekki. Noszenie go nie sprawia dziecku problemu. Pasek można swobodnie regulować, więc urządzenie dobrze trzyma się na ręce.

Z pomocą produktu wyznaczamy bezpieczny obszar, którego maluch nie może przekroczyć. Oprócz tego zegarek ma też opcję dzwonienia, wysyłania wiadomości głosowych, tekstowych oraz funkcję GPS. Poza tym mamy również możliwość włączenia podsłuchu i monitorowania aktywności dziecka.

Zegarek łatwo się obsługuje oraz ustawia. Ważną zaletą jest proste umieszczanie karty SIM w środku urządzenia. Rodzice chwalą urządzenie za solidność oraz bardzo dużą ilość praktycznych funkcji.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...