Najlepszy dron Syma

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki dron Syma wybrać?

 

Z roku na rok drony stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Dziś niemal każdy może sobie pozwolić na zakup tego urządzenia, które może być wykorzystywane do kręcenia filmów z powietrza lub jako zabawka zapewniająca świetną rozrywkę. W niniejszym poradniku podpowiemy, jak wybrać tego typu produktu. Aby zdecydować, jaki sprzęt będzie dla nas odpowiedni, warto przyjrzeć się też najciekawszym modelom na rynku. W tym celu stworzyliśmy również ranking, z którego dowiesz się, czym charakteryzuje się najlepszy dron Syma w 2019 roku.  

 

 

Syma to renomowana firma modelarska z Chin specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju dronów. W ofercie marki znajdują się urządzenia w różnych rozmiarach i kształtach posiadające zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyróżniające się solidną konstrukcją. Produkty firmy są chętnie wybierane przez klientów, zarówno tych doświadczonych w sterowaniu dronami, jak i początkujących pasjonatów.

Istnieje kilka rodzajów dronów, a jednym z podstawowych kryterium podziału jest ilość zastosowanych w nich śmigieł. Najpopularniejsze są quadrocoptery wyposażone w cztery wirniki. Tego typu modele wykorzystywane są głównie w celach rekreacyjnych. Wyróżnia się również hexacoptery, wyposażone w 6 śmigieł, oraz octocoptery, mające 8 wirników. Są to jednak sprzęty profesjonalne przeznaczone do nagrywania filmów z powietrza.

Jeśli interesuje nas zakup urządzenia do profesjonalnych zastosowań na początku powinniśmy sprawdzić jego maksymalny udźwig oraz wagę startową. Jest to ważne, w przypadku gdy do drona będziemy chcieli dołączyć kamerkę i nagrywać filmy. Istotny jest również czas lotu na jednym naładowaniu baterii. Zazwyczaj jest to około 10 minut, ale w sprzedaży dostępne są również modele latające nieprzerwanie nawet do 30 minut.

Niemniej istotna jest łatwość obsługi i sterowania urządzeniem. Często do drona dołączony jest kontroler, jednak jego obsługa wymaga nieco wprawy. Mniej zaawansowanym użytkownikom zaleca się zakup modelu, którym można sterować przy użyciu smartfona. Miejmy na uwadze także jakość wykonania sprzętu oraz jego odporność na uszkodzenia. Najlepsze drony Syma są bardzo trwałe, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że upadek z dużej wysokości im zaszkodzi.

 

 

Drony Syma – Ranking

 

 

Syma X5SW 

 

Jeśli szukasz solidnego i odpornego na uderzenia drona, który zapewni Ci doskonałą rozrywkę model Syma X5SW powinien Cię zainteresować. Urządzenie wyposażone zostało w kamerą FPV w technologii WiFi, dzięki której mamy możliwość przesyłania obrazów bezpośrednio na naszego smartfona.

Jest to model charakteryzujący się inteligentną orientacją lotu, lekką konstrukcją i możliwością wykonywania skomplikowanych akrobacji. Sprzęt działa w dwóch trybach, które pozwalają na indywidualne dostosowanie sterowania do własnych możliwości.

Produkt posiada 6-osiowy żyroskop oraz 4 wirniki z osłonami, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas lotu. Model ten zasilany jest 4 bateriami AA. Dzięki wysokiemu podwoziu można nim lądować nawet w trudnodostępnych miejscach.

Osoby, które zakupiły produkt zgodnie twierdzą, że ten dron Syma w dobrej cenie jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu mogą bawić się nim także najmłodsi.

 

 

 

 

Syma X8HG 

 

Syma X8HG to świetna propozycja dla wszystkich fanów sprzętów latających, która zapewni wspaniałą rozrywkę i pozwoli na nakręcenie dobrej jakości filmów z powietrza.

Zastosowana w tym modelu kamera nakręca filmy w rozdzielczości 5 MP, a robione przez nią zdjęcia występują w rozdzielczości 3264 px x 2448 px. Dron posiada cztery śmigła oraz elektroniczny żyroskop, które zapewniają stabilny lot i utrzymanie stałej wysokości.

Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów urządzenie jest odporne na wstrząsy i uderzenia. Model ten nie jest podatny na działanie wiatru, co sprawia, że można go używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Dron posiada dwa tryby lotu: dla początkujących i zaawansowanych. Sprawia to, że jego obsługa jest intuicyjna i łatwa nawet dla dzieci. Zasilany jest on 4 bateriami AA. Opinie na temat prezentowanego modelu, jakie można znaleźć w Internecie są bardzo pozytywne. Użytkownicy cenią sprzęt za jego wysoką jakość, solidne wykonanie i łatwość użycia.  

 

 

 

 

Syma X5HW 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Syma X5HW, który z pewnością pokochają fani nowoczesnych technologii.

Urządzenie wyróżnia innowacyjna funkcja zawisu, dzięki której utrzymuje on stałą wysokość bez konieczności kontroli. Dodatkowym ułatwieniem jest wbudowany tryb inteligentnej orientacji, który sprawia, że nie musimy martwić się o zachowanie stałej pozycji lotu względem nadajnika.

Model ten wyposażony jest w kamerę FPV o rozdzielczości 0.3 MP, z której możemy przesyłać filmy i obrazy bezpośrednio na telefon. Jest to sprzęt odporny na wstrząsy i uderzenia, a dzięki osłonom na śmigłach, mamy pewność, że również one się nie uszkodzą podczas lotu. Poza tym dron zawiera podwyższone nóżki gwarantujące łatwiejsze lądowanie.

Sprzęt zasilany jest 4 bateriami AA i jest on w stanie latać nieprzerwanie przez 7 minut. Mimo dość wysokiej ceny, dron jest chętnie nabywany przez konsumentów, którzy cenią sobie jego wytrzymałość i łatwość obsługi.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...