Najlepsza lustrzanka Sony

Ostatnio aktualizowane: 25.11.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką lustrzankę Sony wybrać?

 

Sprzętem, który zagwarantuje nam miły czas w czasie wakacji to dobrej jakości aparat. Dzięki niemu możliwe będzie uwiecznienie pięknych wspomnień. Aby zakupić wysokiej jakości urządzenie musimy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Dlatego zachęcamy do lektury naszego poradnika. Znajdziesz w nim informacje o tym, czym cechuje się najlepsza lustrzanka Sony w 2020 roku. Dodatkowo w naszym zestawieniu dokładnie opisaliśmy trzy modele, na które warto zwrócić uwagę.

Sony jest znaną na całym świecie japońską marką, która zajmuje się produkcją sprzętów elektronicznych. Urządzenia tej firmy dostępne są na całym świecie. Obecnie w ofercie producenta znajdziemy wysokiej jakości laptopy, komputery, konsole do gier, telewizory, nośniki danych oraz aparaty fotograficzne.

Niezwykle istotnym elementem jest matryca, gdyż odpowiada ona za rejestrowanie obrazu. Zakupienie wysokiej jakości modelu zagwarantuje nam ładne zdjęcia, bez szumów. Pierwszym typem matryc, jaki możemy znaleźć w aparacie jest Charge Coupled Device. Takie modele występują w najtańszych lustrzankach, i charakteryzują się tym, że użytkownik samodzielnie musi redukować szumy w czasie robienia zdjęć. Alternatywą jest Complementary Metal Oxide Semiconductor. Jest to dużo bardziej dopracowany produkt, który używany jest w największej ilości lustrzanek. Cechuje się on bowiem dużą ostrością oraz precyzyjnym działaniem. Ostatnim typem matryc jest Live MOS. Produkty tego typu stanowią połączenie najlepszych cech poprzednich rodzajów, co sprawia, że przy niewielkim zużyciu prądu zapewniają wysoką jakość obrazu.

Warto również upewnić się, że model, jaki chcemy zakupić wykonany został z antypoślizgowego materiału. Zapewnia to nam większą stabilizację podczas użytkowania. Do tego, będziemy w stanie robić zdjęcia również w niekorzystnych warunkach pogodowych, jak deszcz.

Istotnym elementem jest również waga i wielkość produktu W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci standardowe sprzęty, które mają wymiary 124 mm x 96 mm x 745 mm. Do tego zalecamy zakup lustrzanki, której waga nie przekroczy 3 kg. W przeciwnym razie jej używanie może być niewygodne. Poniżej prezentujemy najlepsze lustrzanki Sony.

 

 

Lustrzanki Sony – ranking

 

 

Sony Alpha A68

 

Wszystkim tym, którzy pasjonują się fotografią i interesuje ich wykonywanie dobrej jakości zdjęć, polecamy zakup Sony Alpha A68. Jest to innowacyjna lustrzanka, którą możesz zabrać na wakacyjny wyjazd i uchwycić piękne chwile. Model posiada bardzo dużo punktów AF (79), co sprawia, że zdjęcia cechują się dużą dokładnością. Z kolei przetwornik CMOS i nowoczesny procesor gwarantują wydajną pracę.

Dużym atutem modelu jest prosty i intuicyjny system obsługi. Bowiem pokrętła i przyciski są dobrze podpisane, co zapewnia wybranie właściwej opcji. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć dobrymi efektami. Aparat gwarantuje dużą czułość, co pozytywnie wpływa na wykonywane zdjęcia. Dzięki wydajnemu procesorowi możesz wykonać bardzo dokładne fotografie, nawet w momencie szybkiego ruchu. Kolejną zaletą jest szybki autofocus, który zapewnia niemal natychmiastową ostrość obiektu. Model ten nadaje się do wykonywania zdjęć seryjnych.

Wiele osób doceniło precyzyjne wykonanie obudowy, która ma ergonomiczny kształt, co ułatwia stabilne trzymanie urządzenia. Zdaniem klientów ta lustrzanka Sony w dobrej cenie to produkt godny polecenia.

 

 

 

 

Sony Alpha A77 II

 

Jeśli aktualnie planujesz wyjazd za granicę w ramach wakacji, to powinieneś zainwestować w dobrej jakości aparat fotograficzny. Dzięki niemu uchwycisz niezapomniane chwile. Sprzętem, który wart jest polecenia jest Sony Alpha A77 II. Produkt cechuje się kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu zmieści Ci się do torebki.

Maksymalna rozdzielczość zdjęć to 6000 x 4000 pikseli. Urządzenie nadaje się do wykonywania sesji zdjęciowej, gdyż dysponuje prędkością 12 klatek na sekundę. Maksymalna wartość czułości ISO to 25600. Z kolei cyfrowa migawka gwarantuje dobrej jakości ujęcie obrazu. Z kolei nowoczesny procesor BIONZ X zapewnia szybką i wydajną pracę. W korpusie znajduje się bardzo dokładny stabilizator, który redukuje zniekształcenia na fotografii. Aparat oferuje również nagrywanie filmów w jakości Full HD. Specjalna technologia WhiteMagic pozwala na dokładne prześledzenie obrazu i znalezienie wszystkich szczegółów sceny.

Opinie użytkowników o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy lustrzanki oraz to, że uzyskane fotografie są bardzo dokładne.

 

 

 

 

Sony SLT-A99V

 

Popularnym modelem, który często wybierany jest przez osoby, pragnące  wyjechać na wakacje, jest Sony SLT-A99V. Jest to nowoczesna, wysokiej jakości lustrzanka. Urządzenie zapewnia nam dobre efekty w czasie zapisywania pięknych chwil w życiu. Możliwe jest to dzięki matrycy CMOS, która odznacza się dużą wrażliwością. Dodatkowo aparat pozwala na nagranie filmów w jakości Full HD.

Dużym atutem sprzętu jest to, że mogą się nim posługiwać zarówno profesjonalni fotografowie, jak i amatorzy. Spowodowane jest to bardzo prostą obsługą, która jest bardzo intuicyjna. Dzięki temu bardzo szybko skonfigurujemy sprzęt tak, by spełniał nasze wymagania. Rozdzielczość wynosi 24,2 megapiksela, co pozwala zobaczyć każdy szczegół obrazu. Równocześnie procesor BIONZ zapewnia wydajną pracę.

Lekka i kompaktowa konstrukcja sprzętu przypadły do gustu wielu osobom. Konsumenci docenili również jakość wykonywanych fotografii, na których widać niemal wszystkie szczegóły ze sceny. Matryca CMOS jest bardzo wrażliwa, co gwarantuje dobry efekt końcowy. Sprzęt może być używany również do nagrywania filmów w jakości Full HD.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status