Najlepszy zestaw talerzy kwadratowych

Ostatnio aktualizowane: 15.07.20

 

Jaki zestaw talerzy kwadratowych wybrać?

 

Przy podawaniu posiłków duże znaczenie ma to, na czym jemy. Badania naukowców pokazały, że jesteśmy mniej zadowoleni z posiłku, który jemy na brzydkiej zastawie. Chociażby z tego powodu warto zainwestować w ładny, dobrze wykonany zestaw, by zadowolić naszych bliskich. Tym, którzy mają pewne wątpliwości co do zakupów polecamy lekturę naszego poradnika. Znajdziesz w nim kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci wybrać właściwy produkt w rozsądnej cenie.

Jak pewnie wiesz, talerze mogą mieć kilka kształtów – od okrągłych po kwadratowe, a nawet przypominające kwiaty, liście lub zwierzęta. W tym artykule postanowiliśmy skupić się na naczyniach kwadratowych.

Dokonując zakupu w pierwszej kolejności sprawdź, ile elementów liczy zestaw oraz czy spełni on Twoje wymagania. Niektóre komplety zawierają 6, 8, 12 lub nawet 24 talerze. Zastanów się, ile osób jest w Twojej rodzinie, a także czy często wyprawiasz przyjęcia dla rodziny i znajomych.

Wiele osób twierdzi,  że najlepszy zestaw kwadratowych talerzy w 2020 roku ma ładny wzór. Pamiętaj, że serwis wybierasz na lata, dlatego warto rozważyć zakup produktu, który Ci się nie znudzi. Poza tym zastawa powinna być uniwersalna – odpowiednia na niedzielny obiad z rodziną, jak i wystawną kolację dla większej grupy osób. Za ponadczasowe uznawane są komplety z kwiecistymi ornamentami lub te w jednolitym kolorze bez wzoru. Koniecznie sprawdź, jaką metodą naniesione są wzory. Delikatne farby mogą zostać uszkodzone w zmywarce.

Kolejną kwestią jest materiał produktu –  według wielu osób najlepsze zestawy kwadratowych talerzy tworzy się z wytrzymałych budulców, które są odporne na zbicie i zarysowanie. Do najpopularniejszych należy porcelana pozyskiwana poprzez wypalanie mieszanki glinki kaolinowej i kwarcu. Tworzywo nie chłonie wody, ale jest podatne na zadrapania i uszkodzenia. Drugim, co do popularności materiałem, z którego wykonuje się talerze jest ceramika. Jest to bardzo szlachetny rodzaj porcelany, który cechuje się niewielką wagą. Trzecim tworzywem jest porcelit, który stanowi tańszą i delikatniejszą wersję porcelany. Z kolei fajans wytwarza się z glinki kaolinowej, dlatego jest znacznie bardziej kruchy i cięższy. Ostatnim typem materiału jest kamionka pozyskiwana z gliny. Talerze z tego tworzywa są wytrzymałe, a do tego odporne na działanie kwasów.

 

 

Zestawy talerzy kwadratowych – ranking

 

 

Lubiana Celebration 6os 30el 

 

Serwis Lubiana Celebration 6os 30el to zestaw kwadratowych talerzy w dobrej cenie. Produkt przeznaczony jest dla 6 osób i ma 30 elementów, na które składa się 6 sztuk talerzy obiadowych (wymiary: 27 cm x 27 cm), 6 talerzy głębokich (23 cm x 23 cm), 6 talerzy deserowych (19 cm x 19 cm), 6 filiżanek (o pojemności 300 ml) i 6 spodków.

Jest to bardzo elegancki zestaw, który wykonano z białej porcelany. Serwis nie ma dodatkowych zdobień, dlatego jest bardzo uniwersalny. Możesz go używać podczas dużych przyjęć, np. podczas komunii czy chrzcin, jak i przy obiedzie z najbliższymi. Do produkcji zestawu użyto najlepszej porcelany, która wykazuje dużą wytrzymałość na zarysowania.

Wielu konsumentów jest zadowolonych z prezentowanego zestawu. Jak zauważają wykonano go z wytrzymałych materiałów, dlatego będzie Ci on służył przez wiele lat. Poza tym talerze można myć w zmywarce, gdyż są one w stanie wytrzymać temperaturę do 100 st. C. Co więcej, dania położone na serwisie podgrzejesz też w mikrofali.

 

 

 

 

Ambition Fala 6os 18el 

 

Prezentujemy bardzo elegancki, biały zestaw naczyń Ambition Fala 6 os 18el. Komplet przewidziany jest dla 6 osób i składa się z 18 elementów: 6 sztuk talerzy obiadowych o wymiarach 24,5 cm x 24,5 cm, 6 głębokich talerzy 22 cm x 22 cm i 6 talerzyków deserowych 21 cm x 21 cm.

Wszystkie elementy serwisu są wykonane z białej porcelany. Klasyczny design bez dodatkowych wzorów jest dużym plusem, bo dzięki temu produkty pasują do każdej sytuacji. Zestaw będzie się dobrze prezentował zarówno przy wystawnej kolacji, jak i kameralnym obiedzie. Porcelana ma lekko falującą linię, dlatego jeszcze lepiej się prezentuje. Poza tym każdy element pokryto dodatkowym zabezpieczeniem, które wzmacnia konstrukcję talerza i chroni go przed zbiciem lub zarysowaniem.

Z prezentowanego serwisu korzystają nie tylko osoby prywatne, ale i właściciele hoteli i ekskluzywnych restauracji. Talerze są eleganckie i dobrze się prezentują, dlatego tak wielu konsumentów jest z nich zadowolonych.

 

 

 

 

Duo 40el Porto 

 

Osoby, które preferują zdobione zestawy talerzy na pewno będą zadowolone z Duo 40el Porto. Serwis powstał z myślą o 12 osobach i zawiera aż 40 elementów: 12 talerzy głębokich o wymiarach 15 cm x 15 cm, 12 talerzy płytkich 26 cm x 26 cm, 12 talerzyków deserowych 19 cm x 19 cm, a do tego sosjerkę, wazę z pokrywką, salaterkę i półmisek.

Zestaw został tak skompletowany, by sprawdził się podczas obiadu dla dużej grupy ludzi. Materiałem, którego użyto do wykonania każdego z elementów jest wysokiej jakości, śnieżnobiała porcelana. Zestaw odznacza się namalowanym, ładnym, kwiecistym wzorem. Dzięki temu poszczególne elementy serwisu dobrze się prezentują. Talerze pokryto dodatkową powłoką ochronną, więc nie musisz się martwić o ścieranie i rysowanie powierzchni.

Tak duża popularność produktów wynika z ich ładnego designu i konkurencyjnej ceny. Wszystkie osoby, które zakupiły produkt, są z niego bardzo zadowolone. Talerzy można używać przy dowolnej okazji, będą idealne do wystawnej kolacji, romantycznej randki czy domowego obiadu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status