Najlepszy szybkowar Geralch

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki szybkowar Gerlach wybrać?

 

Niestety wiele osób decyduje się spożywać niezdrowe przekąski poza domem, co tylko zwiększa liczbę kilogramów. Jeśli problem ten jest Ci bliski, polecamy zakup szybkowaru. Urządzenie tego typu, zdecydowanie skróci czas przyrządzania potraw. Produkt równocześnie sprawi, że witaminy i mikroelementy nie wyparują. Aby pomóc Ci w zakupić możliwie najwydajniejszego sprzętu na rynku, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Co więcej, na jego końcu zamieściliśmy niewielki ranking, w którym znalazły się trzy najlepsze szybkowary Gerlach.

 

 

Gerlach jest polską marką, która znana jest szerszej publiczności jako producent noży. Warto jednak dodać, że firma rozszerzyła swoją działalność i obecnie trudni się też dystrybucją sprzętów kuchennych. Oferowane urządzenia cechują się dużą wydajnością i eleganckim designem.

Jeśli interesuje Cię najlepszy szybkowar Gerlach w 2020 roku, musisz wybrać solidny materiał. Pierwszym typem produktów, jakie możesz spotkać na rynku to modele aluminiowe. Jest to dość lekkie naczynie, które dobrze przewodzi ciepło. Drugim rodzajem są produkty stalowe. Mimo dużej trwałości, słabo rozprowadzają ciepło, co często skutkuje niedogotowaniem lub rozgotowaniem niektórych produktów w daniu. Dlatego, jeśli chcesz zakupić właśnie ten rodzaj urządzeń, dopilnuj, aby posiadały one domieszki aluminium. Zdecydowanie polepszy to dystrybucję ciepła.

Dokonując wyboru, który model jest najlepszy, czeka Cię również decyzja o tym, czy lepiej zainwestować w produkt klasyczny czy elektroniczny. Oba rodzaje naczyń mają swoich zwolenników i przeciwników. Sprzęty tradycyjne wyglądem przypominają zwykłe garnki, tak samo muszą być używane na kuchence. Tym, co je wyróżnia jest bardzo szczelna pokrywka, która nie dopuszcza powietrza do wnętrza. Wygenerowana para dodatkowo podgrzewa składniki. Drugi typ urządzeń do pracy potrzebuje stałego kontaktu z prądem. Sprzęty tego typu mają kilka wbudowanych programów, co pozwala na szybkie zaprogramowanie działania i przygotowanie każdego dania.

 

 

Szybkowary Gerlach – ranking

 

 

Gerlach 323B

 

Wszystkim tym, którym zależy na zdrowym gotowaniu, chcemy polecić zakup modelu Gerlach 323B. Jest to wysokiej klasy szybkowar, który dzięki szczelnie zamkniętej pokrywce nie dopuszcza do wnętrza zimnego powietrza. Składniki podgrzewane są dzięki ciepłu generowanym przez kuchenkę oraz parze wodnej, która skrapla się wewnątrz. Pozwala to na szybką i efektywną obróbkę cieplną wszystkich składników. Dużym udogodnieniem jest specjalna rączka, która pozwala na łatwe przenoszenie produktu. Warto dodać, że dania przygotowane w tym naczyniu cieszą się ładnym aromatem, a co więcej bogate są w witaminy i mikroelementy. Za sprawą pokrywy, cenne składniki nie ulatniają się.

Ten elegancki szybkowar Gerlach w dobrej cenie ma pojemność 6 l, co zupełności wystarczy, by przygotować pełnowartościowy obiad dla dużej rodziny. Średnica sprzętu to 22 cm. Urządzenie wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Użycie tego materiału gwarantuje bardzo dobrą dystrybucję ciepła. Pod wpływem wysokiej temperatury ściany garnka nagrzewają się, a następnie ciepło to zostaje uwolnione, by przyspieszyć gotowanie. Wszystkie składniki zostają poddane jednakowej obróbce termicznej. Co więcej, proces ten pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Obsługa produktu jest bardzo prosta, bowiem na pokrywce znajduje się specjalne pokrętło, które pozwoli na zwiększenie lub zmniejszenie ciśnienia.

Zaletą jest również prosty system otwierania, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo, szybkowar został wyposażony w zawór bezpieczeństwa, który ochrania użytkowników przed poparzeniem się. Grube dno gwarantuje pełną izolację przed utratą ciepła. Co więcej, naczynie jest przystosowane do pracy na każdym rodzaju kuchenek, w tym indukcyjnej.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałe wykonanie naczynia, które gwarantuje, że szybkowar będzie mógł być używany przez wiele lat.

 

 

 

 

Gerlach 323A

 

Jeśli chciałbyś zmniejszyć czas gotowania obiadu, a jednocześnie zwiększyć wartości odżywcze, jakie się w nim znajdują, polecamy Ci zakup szybkowaru Gerlach 323A. Jest to bardzo efektywne urządzenie, które do gotowania wykorzystuje ciśnienie. Pozwala to nie tylko skrócić czas przygotowania obiadu, ale również zmniejsza ilość zużytej wody oraz prądu. Z tego powodu, modele tego typu działają bardzo energooszczędnie, jednocześnie przysparzają się środowisku.  

Przyrządzanie dań pod ciśnieniem jest gwarantem tego, że potrawa zachowa zawarte w składnikach witaminy i minerały.  Podczas tradycyjnego gotowania są niszczone. Jednak w przypadku szybkowaru nie jest to możliwe. Szczelna i bardzo gruba pokrywa uniemożliwia kontakt z tlenem. Do tego, wszystkie potrawy przyszykowane w szybkowarze cechują się dużo lepszym aromatem. Urządzenie ma pojemność 6 l, co wystarczy by przygotować pożywny obiad dla dużej rodziny. Naczynie posiada grube, trójwarstwowe dno. Zostało one wykonane z aluminium, co gwarantuje dobrą dystrybucję ciepła. Wysoka temperatura równomiernie rozchodzi się po powierzchni produktu i podgrzewa składniki. Para wychodzi z modelu w taki sposób, że nie zagraża naszemu zdrowiu. Atutem jest bardzo praktyczne i solidne uchwyty, dzięki którym przeniesiesz garnek. Znajdujący się na pokrywce zawór służy do kontroli ciśnienia.

Największą zaletą modelu, która spotkała się z pozytywną reakcją konsumentów, jest to, że urządzenie można stosować na każdym rodzaju kuchenek. Poza tym recenzje naczynia są pełne pozytywnych opinii. Konsumenci docenili dużą pojemność oraz wydajność sprzętu, który pozwala przygotować zdrowe dania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status