Najlepszy garnek do gotowania na parze Berghoff

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki garnek do gotowania na parze Berghoff wybrać?

 

Jeżeli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy to pierwszym krokiem, jaki powinieneś podjąć jest zmniejszenie ilości tłustych dań w swojej diecie. Tym, co pomoże Ci tego dokonać jest naczynie do gotowania na parze, które w pracy nie wykorzystuje oleju, ani oliwy. Równocześnie przygotowane dania są pełne witamin i niezbędnych składników odżywczych. Jeśli aktualnie zastanawiasz się nad zakupem takiego urządzenia, polecamy lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę, aby zakupić możliwie najlepszy model. Ponadto na końcu naszego artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie, w którym zaprezentowaliśmy trzy najlepsze garnki do gotowania na parze Berghoff.

Firma Berghoff jest jednym z czołowych, światowych marek, która zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów kuchennych, stołowych. Popularność tego producenta wynika z eleganckiego designu sprzedawanych sprzętów. Spowodowane jest to tym, że firma zatrudnia liczne grono projektantów, którzy dopracowują sprzedawane modele. Co więcej, zanim trafią one na sklepowe półki są poddawane licznym testom. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że sprzęty Berghoff są wytrzymałe, a ich skład jest bezpieczny dla ludzkiego organizmu.

Decydując się na zakup garnka do gotowania na parze, musisz w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiał, z którego jest on wykonany. Do najpopularniejszych modeli na rynku zaliczamy sprzęty ze stali nierdzewnej, ceramiki, szklane lub też emaliowane. Pierwszy typ produktów charakteryzuje się długim utrzymaniem temperatury, dzięki czemu proces gotowania jest znacznie szybszy. Co więcej, naczynia są dość trwałe, więc nie musisz obawiać się o ich zarysowanie. Drugi rodzaj garnków to urządzenia ceramiczne, których główną zaletą jest duża odporność na temperaturę. Dzięki temu, takie modele mogą być używane nawet w piekarnikach. Wiedz jednak, że ich budowa jest dość krucha i nawet niewielkie uderzenie może spowodować pęknięcia. Szklane przyrządy pozwolą Ci dokładnie obserwować, co dzieje się z Twoim jedzeniem w garnku.

Zaletą jest to, że żywność nie wchodzi w reakcję z obudową, zatem Twoje potrawy będą jeszcze bardziej zdrowe. Niestety, cechują się one dużo mniejszą trwałością, gdyż są podatne na stłuczenia. Ostatni typ garnków to przyrządy emaliowane, które mogą występować w wielu kolorach. Jednak ich popularność słabnie z powodu dość cienkiego dna, co powoduje, że Twoje jedzenie może się przypalać.

Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że interesujący Cię model jest kompatybilny z kuchenką. Bowiem, nie wszystkie naczynia mogą być używane na modelach indukcyjnych.

Kolejną, istotną rzeczą jest pojemność garnków, która powinna być uzależniona od potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Jeśli masz zamiar gotować tylko dla siebie, zdecyduj się na zakup niewielkiego sprzętu, który zmieści do 2 l składników. W przypadku, gdy masz większą rodzinę, polecamy inwestycję w produkt o pojemności od 4 l do 5 l.

 

 

Garnki do gotowania na parze Berghoff – Ranking

 

 

Berghoff Zeno 11021606

 

Model Zeno 11021606 to bardzo elegancki garnek do gotowania na parze, wyprodukowany przez markę Berghoff. Produkt polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na zdrowym przyrządzaniu posiłków.

Ten najlepszy garnek do gotowania na parze Berghoff w 2020 roku został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, sprzęt ten szybko się nagrzewa oraz równomiernie rozprowadza ciepło. Zatem, wszystkie przygotowywane przez Ciebie składniki zostaną poddane obróbce cieplnej w tym samym stopniu.

Dużą zaletą naczynia jest bardzo grube, sześciowarstwowe dno, które efektywnie gromadzi ciepło. Co więcej, produkt ten może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcyjnej.

Uchwyty w garnku są metalowe, jednak nie nagrzewają się zbyt szybko. Warto jednak pamiętać o noszeniu rękawic kuchennych, gdy chcemy przenosić naczynie.  Pojemność modelu wynosi 2,7 l, co sprawia, że bez trudu przygotujesz w nim pełnowartościowy posiłek dla całej Twojej rodziny.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników zdecydowało się na zakup tego garnka ze względu na elegancki design oraz solidne wykonanie.

 

 

 

 

Berghoff Hotel Line 1102399

 

Sprzęt Hotel Line 1102399 to bardzo elegancki i pojemny garnek do gotowania na parze Berghoff w dobrej cenie. Za sprawą dużej pojemności, która wynosi 3,8 l, model ten będzie odpowiedni dla 4 – osobowej rodziny.

Produkt został wykonany z dobrej jakości stali szlachetnej 18/10, co gwarantuje szybkie absorbowanie ciepła. Jest ono następnie równomiernie dystrybuowane w całym naczyniu. Dzięki temu, wszystkie składniki są poddane jednakowej obróbce cieplnej w takim samym czasie. Nie musisz się zatem obawiać, że jakiś składnik będzie niedogotowany.

Również uchwyty zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Jednak umieszczone są w takiej odległości, że nie nagrzewają się w czasie pracy. Wiedz, że pokrywa także została zrobiona z tego tworzywa.

Szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła w naczyniu jest możliwe za sprawą trójwarstwowego dna. Co więcej, sprawia ono, że sprzęt może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Opinie konsumentów o tym garnku są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup ze względu na pojemność, solidne wykonanie i niską cenę.

 

 

 

 

Berghoff 1104072

 

Garnek Berghoff 1104072 to jeden z najpopularniejszych modeli do gotowania na parze. Sprzęt ten zdobył uznanie profesjonalnych kucharzy, jak i dietetyków, którzy radzą, aby wprowadzić do swojej codziennej diety przynajmniej jedno danie przygotowane bez użycia tłuszczu.

Pojemność produktu wynosi aż 10,5 l, co wystarczy, aby przygotować zdrowy i pełnowartościowy obiad dla dużej rodziny. Co więcej, ze względu na tak dużą pakowność naczynia, możesz w nim przygotować niskokaloryczne dania na duże, wystawne przyjęcia. Dzięki temu, zadbasz o zdrowie swojej rodziny i gości.

Prezentowany model został wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje szybkie nagrzewanie się i równomierne rozprowadzanie ciepła. Nie musisz się zatem obawiać, że jakiś składnik będzie niedogotowany.

Również uchwyty są wykonane z tego materiału. Zostały one jednak zamocowano odpowiednio wysoko, tak aby nie nagrzewały się podczas gotowania. Trójwarstwowe dno odpowiednio chroni Twoje dania przed przypaleniem się. Co więcej, garnek nadaje się do użytku na kuchence indukcyjnej.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pochlebne. Użytkownicy zdecydowali się na zakup tego modelu ze względu na jego dużą pojemność.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status