Najlepszy dzbanek filtrujący szklany

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

Jaki dzbanek filtrujący szklany wybrać?

 

W okresie wakacyjnym powinniśmy regularnie nawadniać nasz organizm. Jednak, ciągłe picie wody mineralnej w butelkach, naraża nas na duże koszty. Dlatego, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, portfel oraz zmniejszyć ilość kamienia w czajniku, to polecamy zainwestowanie w dzbanek filtrujący, który pozwoli Ci otrzymać wodę pozbawioną chloru, rdzy i metali ciężkich. Wszystkim osobom, które nie wiedzą, jak zakupić dobrej jakości model, polecamy lekturę naszego poradnika. Znajdziesz w nim wiele rad, które pomogą Ci w wyborze właściwego sprzętu.

Przedmiotem tego artykułu są produkty wykonane ze szkła, bowiem są bardzo funkcjonalne. Podczas gdy ciecz umieszczona w plastikowym opakowaniu często zmienia smak, w przypadku szkła ten problem nie istnieje. Poza tym szkło można bez obaw myć w zmywarce, co w przypadku modeli plastikowych nie zawsze jest możliwe.

Dokonując zakupu koniecznie zwróć uwagę na pojemność modelu oraz wielkość filtra. Gdyż w niektórych produktach duży dzbanek posiada wielki wkład, co sprawia, że na ciecz zostaje mało miejsca. Najlepszy szklany dzbanek filtrujący w 2021 roku powinien być dostosowany do potrzeb użytkownika i jego rodziny. Jednocześnie, im większy jest sprzęt, tym lepiej dla nas, bo trzeba go będzie rzadziej napełniać. Z tego powodu zalecamy wybór produktu, który ma minimum 1,5 l. Na szczególną uwagę zasługują duże dzbanki posiadające pojemność nawet 2 l.

Następną, bardzo ważną sprawą jest dostępność filtrów. Jeśli wybierzesz dzbanek mało znanego producenta, może się okazać, że zakup wkładów jest bardzo trudny lub też koszt utrzymania dzbanka jest bardzo drogi i nieopłacalny. Bardzo problematyczne będzie płacenie dużej kwoty za jeden element. Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w produkt, który będzie kompatybilny z filtrami innych marek lub modelami uniwersalnymi.

Funkcją, którą na pewno wielu z nas doceni, jest wskaźnik zużycia filtra. Dzięki temu będziemy zawsze wiedzieli, kiedy należy go wymienić. Jest to bardzo przydatne, bowiem nie zawsze pamiętamy, kiedy dokładanie zakupiliśmy wkład, dobrze zatem, by dzbanek sam nam o tym przypomniał. Warto jednak pamiętać, że każdy filtr może być używany przez 2 do 4 tygodni, w zależności od twardości wody.

Poniżej przedstawiamy zestawienie zawierające dwa najlepsze szklane dzbanki filtrujące wodę.

 

 

Dzbanki filtrujące szklane – ranking

 

 

Dafi Crystal 2.0 LED

 

Jeśli zależy Ci na polepszeniu smaku wody, to polecamy Ci inwestycję w Dafi Crystal 2.0 LED. Wodę z kranu używamy do parzenia kawy i herbaty, przygotowywania posiłków, czy nawet karmimy nią nasze czworonogi. Niestety, smak napojów i potraw jest ściśle uzależniony od rodzaju użytego płynu. Z tego powodu, jeśli chcesz lepiej zadbać o swoje zdrowie, to powinieneś zacząć używać zaprezentowanego dzbanka z filtrem.

Model ten wykonano z eleganckiego szkła, co sprawia, że dobrze się prezentuje na stole i może zastąpić nam karafkę. Na obudowie umieszczono identyfikator LED z diodami, które przypomną Ci o konieczności wymiany filtra. Na początku zobaczymy żółte światełko, które oznacza przygotowanie do wymiany, zaś czerwone jest informacją, że czynność należy wykonać natychmiast. Napełnienie produktu jest bardzo proste, gdyż urządzenie posiada dobrze wyprofilowany wlew, który nie wymaga od nas zdjęcia pokrywki. Dodatkowo, ergonomiczna rączka gwarantuje łatwe użytkowanie. Pojemność produktu to 2 l, dzięki czemu będzie odpowiedni dla dużej rodziny.

Szkło, z którego wykonano model jest borokrzemowe, co oznacza, że jest bardzo odporne na temperatury oraz działanie środków chemicznych, co zostało docenione przez wielu konsumentów. Dodatkowo wielu klientów podkreśla, że ten szklany dzbanek filtrujący w dobrej cenie to wysokiej jakieś model, który jest godny polecenia.

 

 

 

 

Dafi 2.0 Led Sensor

 

Model Dafi 2.0 Led Sensor to elegancki i solidnie wykonany dzbanek z filtrem do wody. Sprzęt ten pozwala na usunięcie z napoju chloru, żelaza, metali ciężkich i mikroorganizmów, co zdecydowanie polepszy smak wielu potraw, do których dodajemy wodę. Poza tym dzięki używaniu wkładu zmniejsza się wytrącanie kamienia w procesie gotowania, zatem Twój czajnik będzie mógł być używany znacznie dłużej.

Model jest szklany, co oznacza, że ciecz nie wchodzi w żadne reakcje z obudową. Nie musisz się zatem obawiać zmiany smaku przechowywanej w dzbanku wody. Użytkowanie sprzętu jest bardzo proste. Wystarczy tylko delikatnie unieść kawałek pokrywki, by uzupełnić wodę w zbiorniku. Najpierw ciecz zatrzymuje się w filtrze, gdzie jest oczyszczana, a dopiero potem przechodzi do głównej komory. Warto dodać, że na obudowie znalazł się specjalny wskaźnik, który poinformuje Cię, kiedy należy wymienić wkład. Jest to bardzo przydatna funkcja, którą docenią osoby o słabej pamięci. Pojemność produktu wynosi aż 2 l, więc dzbanek dobrze się sprawdzi w domu, gdzie mieszka duża rodzina.

Recenzje tego produktu są pełne pozytywnych opinii konsumentów, którym do gustu przypadł design tego modelu. Dzięki estetycznemu wyglądowi, model może być używany również jako karafka. Co więcej, łatwa obsługa sprawia, że osoby w każdym wieku będą mogły korzystać z dzbanka. Równocześnie produkt cechuje się pozytywnym stosunkiem ceny do jakości wykonania.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir