ᐅ Dobre dzbanki filtrujące Dafi – rankingi i opinie 

Najlepszy dzbanek filtrujący Dafi

Ostatnio aktualizowane: 20.11.19

 

Jaki dzbanek filtrujący Dafi wybrać?

 

Chociaż w wielu miastach mamy dostęp do wody, którą bez gotowania można pić prosto z kranu, większość z nas raczej po nią nie sięga ze względu na ilość kamienia, ale także dziwny posmak. Aby poprawić smak wody i zminimalizować ilość kamienia, możemy sięgnąć po dzbanek filtrujący. Zastosowanie takiego rozwiązania będzie korzystne nie tylko dla naszego zdrowia, smaku herbaty, ale też naszych sprzętów. Jeśli do ekspresu lub czajnika wlewamy przefiltrowaną wodę, urządzenia będą działać wydajniej przez dłuższy czas. Aby ułatwić Ci wybór postanowiliśmy przygotować ten krótki poradnik na temat tego, jaki dzbanek filtrujący Dafi wybrać.

Nie bez powodu zdecydowaliśmy się umieścić w naszym zestawieniu produkty tej marki. Dafi to znany producent dzbanków filtrujących i wkładów wymiennych do dzbanków, który od kilku lat oferuje nam solidne produkty w atrakcyjnej cenie.

Najlepszy dzbanek filtrujący Dafi w 2019 roku to taki, który spełnia nasze oczekiwania co do pojemności. Dla jednej rodziny model o pojemności 1,5-2 l będzie wystarczający, ale inni będą potrzebować wariantu aż 3 litrowego. Warto mieć to na uwadze kupując produkt.

Na rynku znajdziemy przyrządy klasyczne oraz bardziej zaawansowane, ze wskaźnikiem LEDowym. Cena tych najprostszych, w których wkład wymieniamy co miesiąc i nie analizują one zużycia tego elementu, jest niższa. Jeśli jednak zdecydujemy się na model LEDowy z wbudowanym systemem analizującym zużycie złoża we wkładzie oczyszczającym, wtedy musimy liczyć się z większą ceną.

Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy dany model jest łatwy w pielęgnacji, a także ile kosztują wkłady wymienne. Przy mniej standardowych produktach ta cena może być wyższa i wtedy okaże się, że eksploatacja danego produktu jest po prostu nieopłacalna.

Pamiętaj też o funkcjonalnym wlewie, aby nalewanie wody do dzbanka nie wiązało się z problemami. Poniżej prezentujemy zestawienie, które zawiera najlepsze dzbanki filtrujące Dafi. Mamy nadzieję, że pomoże Ci ono w wyborze najlepszego produktu.

 

 

Dzbanki filtrujące Dafi – ranking

 

 

Dafi Atri

 

Dzbanek filtrujący Dafi Atri to produkt, w którym stosuje się wkład filtrujący działający sprawnie przez około 30 dni. Model ten ma wskaźnik manualny, przy użyciu którego ustawimy dzień i miesiąc wymiany filtra. W ten sposób będziesz pamiętać, kiedy wkładałeś nowy filtr i że trzeba go wymienić. Produkt ma pojemność 2,4 l.

Ten niezawodny dzbanek filtrujący Dafi w dobrej cenie ma wygodny wlew. Dzięki temu napełnienie dzbanka wodą z kranu nie będzie nam sprawiało większego problemu. Warto też zauważyć, że klapa chroni wnętrze produktu przed zabrudzeniami i kurzem.

W tym modelu możemy stosować klasyczne wkłady filtrujące, które są dostępne w sklepach w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego też eksploatacja dzbanka nie jest zbyt kosztowna. Warto zauważyć, że wkład ten nie tylko eliminuje kamień, ale też poprawia smak wody i usuwa jej żółtawy kolor, który jest zwykle związany ze starą instalacją wodną.

Model ten jest ceniony za wydajną pracę, sporą pojemność, jak równie świetny stosunek ceny do jakości.

 

 

 

 

Dafi Astra-Unimax

 

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax o pojemności całkowitej 3 l to praktyczny produkt, który bez obaw można myć w zmywarce. W efekcie jest to bardzo funkcjonalny sprzęt, który doceniły osoby lubiące wygodę. W swoich ocenach podkreślają oni, że dzbanek jest też bardzo atrakcyjny.

Prezentowany model ma dobrze przemyślaną konstrukcję. Posiada wygodny uchwyt, jest stosunkowo lekki, a ponadto wlewanie do niego wody nie będzie nam sprawiać większego problemu.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym produkcie jest elektroniczny wskaźnik zużycia wkład. Zawsze wiesz, kiedy należy go wymienić na nowy. Warto podkreślić, że filtr stosowany w dzbanku nie tylko usuwa kamień, ale poprawia też smak wody.

Produkt ten posiada atest PZH, certyfikat LGA, a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Sprzęt zyskał uznanie wielu osób. Przede wszystkim ze względu na atrakcyjny wygląd, jak również bardzo przydatny wskaźnik zużycia filtra.

 

 

 

 

Dafi Crystal 2.0 LED

 

Dzbanek DAFI Crystal 2.0 LED z zestawem trzech wkładów Dafi pH+ oraz Mg2+  to elegancka propozycja, która pięknie się prezentuje na kuchennym blacie. Model ten jest wyposażony w czytelny indykator LED sensor, który poinformuje nas o tym, że należy wymienić filtr wody.

Prezentowany wariant ma wygodny wlew, a więc nie musisz zdejmować pokrywki dzbanka, aby napełnić go wodą. Ciekawym rozwiązaniem jest ergonomiczna rączka ułatwiająca nam utrzymanie pełnego dzbanka i jego przenoszenie.

Produkt wykonano z wysokiej jakości tworzyw, w tym borokrzemowego szkła. Cechuje się ono odpornością na zmienne temperatury wody oraz działanie produktów chemicznych. Bez obaw możesz myć dzbanek w zmywarce.

Sprzęt ten zyskał uznanie wielu osób. Przede wszystkim ze względu na solidne wykonanie. Poza tym konsumenci pozytywnie odnoszą się do designu dzbanka, jak również funkcjonalnych rozwiązań, które w nim zastosowano. Wśród nich wymieniają przede wszystkim praktyczny wskaźnik LED.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4.76 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status