Najlepsza szatkownica do warzyw Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaką szatkownicę do warzyw Zelmer wybrać?

 

Szatkownica do warzyw to sprzęt, który umili Ci pracę w kuchni. Możesz już zapomnieć o długim krojeniu warzyw na sałatkę lub do obiadu. Z pomocą szatkownicy przygotujesz warzywa w różnych postaciach, na przykład w kostkach lub słupkach. Wiele funkcji takiego urządzenia sprawia jednak, że wybór może być niejednoznaczny. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, to przedtem przeczytaj nasz poradnik, aby wybrać odpowiedni sprzęt.

 

 

Zelmer to bardzo znana firma, produkująca sprzęt do użytku w domu. W jej asortymencie znajdziemy takie urządzenia jak roboty kuchenne, odkurzacze, a także szatkownice. Są one znane z tego, że są mało awaryjne. Wiele osób uważa również, że sprzęt Zelmer jest bardzo skuteczny.

Najlepsza szatkownica do warzyw Zelmer w 2020 roku ma duży pojemnik. Do przygotowania sałatki wystarczy nam około 1,5 l pojemności. W przypadku, kiedy jest ona mniejsza, to musimy pamiętać, że cały proces szatkowania będzie wymagał użycia większej ilości pojemników, a także będziemy musieli poświęcić więcej czasu na sprzątanie.

Nie jest tajemnicą, że najlepsze szatkownice do warzyw Zelmer łatwo się czyści. Najlepiej wybierz produkt, który możesz wraz z częściami włożyć do zmywarki. Sprawdź, czy szatkownica nie ma żadnych zakamarków, w których może gromadzić się trudny do usunięcia brud.

Nie wybieraj sprzętu, który ma zbyt mało nakładek. Duża ilość elementów pozwoli Ci na poszatkowanie każdego warzywa w sposób, jaki wybierzesz. Niektóre przyrządy pozwalają na dokupienie elementów, lecz bardziej komfortową opcją jest nabycie całego kompletu od razu.

Dobra szatkownica zapewnia nam bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie uchwyty oraz części, które będziemy trzymać, powinny być otulone gumą. Dzięki temu ręka nie ześlizgnie się z nich nagle, a my się przez to nie skaleczymy. Ważne są również małe gumowe nóżki, które nie pozwalają, aby urządzenie zjechało z blatu. Nie mniej istotna jest także ogólna jakość wykonania szatkownicy, ponieważ takie urządzenie powinno posłużyć nam przez dłuższy czas.

 

 

Szatkownice do warzyw Zelmer – ranking

 

 

Zelmer 986.7000 White 

 

Zelmer 986.7000 White to szatkownica, która jest jednym z elementów maszynki do mielenia mięsa. Połączenie tych dwóch urządzeń jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ wystarczy, że dokupimy jeden element, aby korzystać z wielu sposobów wykorzystania. Nie musisz się martwić, że szatkownica nie będzie pasować, ponieważ producent zapewnia, że element ten współgra z wszystkimi maszynkami do mielenia Zelmer.

Prezentowany sprzęt umożliwia krojenie warzyw w plastry, wiórki grube oraz cienkie, a także przecieranie ziemniaków. Z pomocą tego elementu przyrządzimy więc placki ziemniaczane, sałatki warzywne oraz wiele innych. Wszystkie elementy zestawu są wykonane ze stali nierdzewnej i dlatego też są wytrzymałe i nie ulegają korozji.

Zmienianie poszczególnych elementów tnących jest bardzo łatwe i nie zabiera więcej niż kilku sekund. Szatkownica tnie bardzo szybko i sprawnie, więc wystarczy kilka minut, abyśmy mogli przygotować warzywne danie. Użytkownikom najbardziej podoba się dobre wykonanie prezentowanego sprzętu, a także możliwość dołączenia go do różnych maszynek do mielenia Zelmer.

 

 

 

 

Zelmer ZMMA009M

 

Chcielibyśmy zaprezentować Zelmer ZMMA009M, bardzo chętnie wybieraną szatkownicę do warzyw. Jej popularność jest ściśle związana z dobrym wykonaniem produktu. Element tnący ze stali nierdzewnej nie ulega szybko zniszczeniu. Jest on bardzo ostry oraz wytrzymały, więc sprawnie przygotujemy sałatkę lub inne warzywne danie.

Prezentowane urządzenie jest jedną z części całego zestawu do krojenia warzyw. Ma on za zadanie szatkować gotowane warzywa w kostkę. Jest to bardzo dobra krajarka, z pomocą której każde ugotowane warzywo w kilka sekund zmienimy w kostki, które możemy użyć do sałatki warzywnej.

Produkt ten jest bardzo mały i możemy schować go w szufladzie. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie zmienia swojego kształtu pod wpływem nacisku. Dołączona popychaczka ułatwi nam pokrojenie twardych warzyw. Użytkownikom najbardziej podoba się fakt, że sprzęt nie zabiera zbyt dużo miejsca w kuchni oraz to, że jest dobrze wykonany.

 

 

 

 

Zelmer 586/686/886/887/987 

 

Zelmer 586/686/886/887/987 to szatkownica, którą możemy wmontować w każdą maszynkę do mielenia tej firmy. Użytkownicy uważają, że montaż wszystkich elementów, które należą do zestawu, jest bardzo łatwy i nie zabierze więcej niż kilka sekund. Waga całego zestawu wynosi 970 g.

Jest to szatkownica do warzyw Zelmer w dobrej cenie, która jest wykonana z wysoko gatunkowego plastiku. Nie ulega on odkształceniu, więc produkt posłuży nam przez dłuższy czas. Wszystkie elementy tnące są dobrze wykonane oraz bardzo szybko tną każde warzywo. W zestawie znajdziemy tarki do krojenia w plastry, przecierania, krojenia wiórek grubych oraz cienkich. W komplecie znajduje się również miska podawcza oraz popychacz, który ułatwia wkładanie warzyw.

Szatkownica ładnie się prezentuje oraz skutecznie rozdrabnia warzywa. Osoby, które zaopatrzyły się w opisywany produkt, zaznaczają, że model nie ulega awarii oraz bardzo szybko kroi warzywa, dzięki czemu już po kilku minutach mamy gotową sałatkę z warzyw.  

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status