Najlepsza patelnia grillowa Ambition

Ostatnio aktualizowane: 17.06.18

Jaką patelnię grillową Ambition wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Planując zrzucić zbędne kilogramy, dobrze abyś wprowadził do swojej diety produkty grillowane. Aby tego dokonać należy najpierw zaopatrzyć się w odpowiednią patelnię. Niestety zakup sprzętu tego rodzaju nie jest najprostszą rzeczą. Dlatego, aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zamieściliśmy w nim kilka przydatnych porad, które pomogą Ci podjąć dobry wybór. Co więcej, na jego końcu znajdziesz niewielki ranking, w którym opisane zostały trzy najlepsze patelnie grillowe Ambition.

Polska marka Ambition powstała w 2004 roku i od tego czasu z sukcesem podbija rynek garnków i eleganckich sztućców. Dzięki temu, że produkty tej firmy cechuje duża elegancja oraz wytrzymałość, zyskała ona popularność również poza granicami kraju. Obecnie w swoim asortymencie ma ona sztućce, porcelanę i akcesoria kuchenne.

Decydując się na zakup patelni grillowej warto zwrócić uwagę na rodzaj powłoki. Aby przygotowywanie potraw było proste, powinna być ona wykonana z tytanu lub innego materiału, do którego nie przywierają potrawy. Pamiętaj jednak, że takie tworzywa są dość wrażliwe na zarysowania, zatem możesz na niej używać jedynie drewnianych sztućców.

Zanim zdecydujesz się na zakup interesującego Cię modelu, upewnij się czy jest on kompatybilny z Twoją kuchenką. Dotyczy to zwłaszcza płyt indukcyjnych, na których wiele rodzajów garnków nie może być użytych. Następną ważną rzeczą, która wymaga Twojej uwagi jest grubość dna patelni. Odradzamy zakup cienkich sprzętów, gdyż szybko się one nagrzewają, co powoduje przypalanie dań.

Aby przygotowywanie niskotłuszczowych obiadów odbywało się szybko i sprawnie, warto zainwestować w model, który posiada opcję Term-Spot. Jest to umieszczony na środku czujnik, który pod wpływem temperatury zmienia kolor, tym samym informując Cię, że patelnia jest gotowa do użycia.

Ostatnią rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu jest kształt interesującego Cię modelu. Standardowe sprzęty są okrągłe lub kwadratowe. Wiedz jednak, że na rynku dostępne są również nieco bardziej finezyjne kształty. Niestety, ich przechowywanie nie jest zbyt proste.

 

 

Patelnie grillowe Ambition – Ranking

 

 

Ambition 34026 Eco Cook

 

Model 34026 Eco Cook to wysokiej jakości patelnia grillowa marki Ambition, która cechuje się solidnym wykonaniem, co czyni ją popularnym.  To, co zwraca uwagę wielu konsumentów jest jej elegancki i innowacyjny wygląd. Sprzęt ten jest w kolorze brązowym, z kolei powłoka jest biała. Średnica sprzętu wynosi aż 26 cm, co sprawia, że bez problemu przygotujesz na niej obiad dla całej rodziny.

Prezentowany produkt został wykonany z odkuwanego aluminium, co gwarantuje dużą solidność. Z kolei wewnętrzną powłokę stanowi wysokiej jakości ILAG Non-Stick Ceramic. Jest to szwajcarska ceramika, która zapobiega przyleganiu potraw. Wykorzystanie powyższych materiałów daje pełną gwarancję, że ciepło zostanie rozprowadzone równomiernie i dotrze do każdego składnika na patelni.

Inwestycja w prezentowany sprzęt, będzie również dużą oszczędnością, którą odczuje Twój portfel. Spowodowane jest to tym, że dno patelni szybko się nagrzewa, zatem zużycie prądu jest zdecydowanie mniejsze.

Ta najlepsza patelnia grillowa Ambition w 2018 roku posiada na rączce specjalny termochromiczny pierścień. Pod wpływem zmiany temperatury zmienia on kolor, co sprawia, że zawsze będziesz wiedzieć, czy Twój model jest gotowy do użycia. Wiedz, że gdy temperatura dojdzie do 150 st. C (zostanie ona utrzymana przez cały czas smażenia), znacznik na rączce zmieni kolor na zielony.

Opinie o prezentowanym urządzeniu są bardzo pochlebne. Liczni konsumenci zdecydowali się na zakup tego modelu ze względu na wysoką jakość wykonania.

 

 

 

 

Ambition Graphite 34057

 

Sprzęt typu Graphite 34057 to nowoczesna patelnia grillowa Ambition w dobrej cenie. Jednak mimo niskich kosztów zakupu, cechuje się ona trwałą konstrukcją i eleganckim designem. Prezentowany produkt został wykonany z aluminium, co gwarantuje szybkie i równomierne rozprowadzenie temperatury. Nie musisz się zatem obawiać, że niektóre składniki na patelni zostaną przypalone, a inne niedogotowane. Co więcej, materiał ten jest odporny na silne działanie gorąca, co zapobiega jego odkształcaniu się.

Wnętrze patelni to specjalna, szwajcarska powłoka Ilag Basic. Są to dwie warstwy, które gwarantują nieprzywieranie jedzenia. Poza tym materiał ten jest bardzo odporny na zarysowania i ścieranie, co gwarantuje jego długowieczność. Dużą zaletą prezentowanego sprzętu jest to, że może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych.  

Średnica urządzenia wynosi aż 26 cm, co w pełni wystarczy, aby przygotować na nim pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny. Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło elegancki design oraz wysoką trwałość patelni.

 

 

 

 

Ambition Nature 34147

 

Patelnia grillowa Ambition Nature 34147 jest jednym z najczęściej wybieranych sprzętów na rynku. Spowodowane jest to jej niecodziennym i intrygującym wyglądem, bowiem model ten przypomina biały kamień. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 28 cm x 28 cm, dzięki czemu będziesz w stanie na nim przygotować obiad dla całej rodziny.

Patelnia wykonana została z odkuwanego aluminium, które bardzo dobrze rozprowadza ciepło. Dno modelu ma grubość aż 3 mm, zatem nie musisz się martwić o jego odkształcanie. Co więcej, ze względu na wysokiej jakości materiały użyte do wykonania tej patelni, może ona być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, też indukcyjnych.

Bezpieczeństwo podczas smażenia zapewniają rączki, które zostały pokryte materiałem Soft Touch, który imituje drewno. Dzięki temu nie musisz obawiać się poparzeń.

Opinie o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów zdecydowało się na zakup tej patelni, ze względu na jej elegancki i niecodzienny wygląd. W miarę użytkowania dużo osób doceniło dużą wydajność produktu oraz to, że pozwala na przygotowanie zdrowego posiłku bez użycia tłuszczu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...