ᐅ Dobre patelnie ceramiczne Gerlach – ranking i opinie 

Najlepsza patelnia ceramiczna Gerlach

Ostatnio aktualizowane: 12.11.19

 

Jaką patelnię ceramiczną Gerlach wybrać?

 

Jednym z podstawowych sprzętów, których nie może zabraknąć w kuchni jest patelnia. Pozwala nam ona na przyrządzenie różnego rodzaju dań. Kluczem, aby dobrze przyrządzić potrawę jest jednak odpowiedni rodzaj tego sprzętu. Przygotowaliśmy ten oto poradnik, aby rozwiać kilka wątpliwości. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze patelnie ceramiczne Gerlach. Ponadto urozmaiciliśmy artykuł niewielkim rankingiem. Znajdują się w nim dokładne opisy trzech modeli, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Gerlach jest znaną marką, która powstała na polskim rynku. Obecnie firma ta jest jednym z czołowych producentów wyposażenia kuchni. W swoim asortymencie producent posiada wysokiej jakości noże, garnki i patelnie. Do produkcji oferowanych sprzętów użyto wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, co gwarantuje dużą żywotność produktów. O prestiżu Gerlach świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, którymi marka może się pochwalić.

Jeśli interesuje Cię najlepsza patelnia ceramiczna Gerlach w 2019 roku, powinieneś zwrócić uwagę na przeznaczenie modelu. Do Twojej dyspozycji są sprzęty dedykowane do naleśników, grillowe, do jajek i elektryczne. Pierwszy rodzaj cechuje się bardzo niskimi brzegami. Zaś drugi pozwala na beztłuszczowe przyszykowanie mięs i warzyw w taki sam sposób, jak robi się to na prawdziwym grillu. Trzeci typ patelni odznacza się odpowiednio wyprofilowanym dnem. Znajdują się tam zagłębienia, w które możesz wbić jajka. Ostatni typ sprzętów działa poprzez podłączenie do prądu. Dzięki temu na jego zakup decyduje się wielu podróżników.

Koniecznie zwróć również uwagę na rozmiar interesującego Cię modelu. Znajdujące się na rynku produkty mają średnicę, której wielkość waha się od 20 cm do 28 cm. Najmniejszy typ naczyń w zupełności wystarczy dla niewielkiej rodziny. Jeśli jednak często przygotowujesz wielodaniowe obiady dla dużej grupy znajomych, radzimy zainwestować w nieco większe produkty.

Kluczową kwestią jest również jakość wykonania. Naczynie musi być mocne i twarde, a rączka solidna. Jeśli zostanie ona luźno przyczepiona, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w czasie przenoszenia potrawy, patelnia spadnie na ziemię.

 

 

Patelnie ceramiczne Gerlach – ranking

 

 

Gerlach Vitality

 

Jeśli poszukujesz eleganckiej i wytrzymałej patelni, która pozwoli Ci przygotować potrawy używając do tego minimalnej ilości tłuszczu, polecamy Gerlach Vitality. Jest to ciekawy model grillowy, na którym przygotujesz różne dietetyczne dania. Średnica produktu wynosi 28 cm, co w pełni wystarczy na przyrządzenie obiadu dla całej rodziny.

Największym atutem modelu jest jego dno. Zostało ono specjalnie wyprofilowane tak, by zapewniło wszystkim składnikom równą obróbkę termiczną. Ponieważ wszystkie elementy na patelni zostają podgrzane w takim samym stopniu, przygotowanie obiadu zajmuje dużo mniej czasu. Równocześnie składniki nie tracą witamin i minerałów. Z kolei ceramiczna powłoka zapobiega przywieraniu dań do dna. Co sprawia, że żywotność patelni jest znacznie większa. Warto dodać, że produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału. Cała konstrukcja nie zawiera mikroszczelin, ani szkodliwych substancji, które wchodzą w kontakt z jedzeniem.

Prezentowany model może być używany na wszystkich rodzajach kuchni, w tym indukcyjnej, dzięki czemu posiada on wiele pozytywnych opinii klientów. Do tego, konsumenci docenili twardą i bardzo wytrzymałą konstrukcję.

 

 

 

 

Gerlach 320R Natur

 

Godną polecenia patelnią jest model Gerlach Natur, który posiada powłokę ceramiczną. Dzięki temu do smażenia możesz używać niewielkiej ilości tłuszczu. Ponadto potrawy nie przywierają do dna, co ułatwia ich podawanie oraz zwiększa długowieczność produktu. Warto dodać, że ceramiczna powłoka sprawia, że ciepło jest równo dystrybuowane na całej powierzchni. Dzięki temu wszystkie składniki są usmażone w równym stopniu.

Rączkę wykonano z trwałego drewna bukowego, zatem bez problemu utrzyma ciężar patelni. Średnica tego modelu wynosi 20 cm, co jest odpowiednie dla średniej wielkości rodziny. Warto dodać, że powłoka posiada dwie warstwy, co dodatkowo ochrania dno naczynia. W czasie użytkowanie nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje, które mogłyby wejść w interakcje z jedzeniem. Dno modelu zostało wsparte dyskiem ferromagnetycznym, co zwiększa ochronę przed wysokimi temperaturami.

Twarde i bardzo eleganckie wykonanie patelni sprawiło, że model ten posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów. Liczni użytkownicy docenili grube dno, które ochrania produkt przed działaniem wysokich temperatur. Jednocześnie sprawia, że składniki się nie przypalają.

 

 

 

 

Gerlach Harmony

 

Model Harmony polskiej marki Gerlach to bardzo elegancka i wytrzymała patelnia, wykonana z ceramiki. Użycie tego kruszcu wynika z tego, że jest on bardzo odporny na działanie wysokich temperatur. Jednocześnie, równomiernie dystrybuuje ciepło, tak by dotarło do każdego składnika w naczyniu. Dzięki temu, nie musisz obawiać się, że ogień na kuchence przepali dno lub Twój obiad stanie w płomieniach.

Atutem prezentowanego produktu jest to, że smażenie na ceramicznej powłoce nie wymaga użyciu oleju. Co więcej, znajdujące się na niej składniki, nie przywierają. Pomoże Ci to zaoszczędzić czas oraz energię elektryczną, bowiem dobra dystrybucja ciepła zapewnia szybkie smażenie. Równocześnie w czasie smażenie nie uwalniają się żadne niebezpieczne substancje, które mogłyby zagrozić Twojemu życiu. Poza tym ta elegancka patelnia ceramiczna Gerlach w dobrej cenie posiada antypoślizgową rączkę, którą się wygodnie trzyma.

Ponieważ powłoka jest bardzo gładka, usunięcie potraw jest bardzo proste. Również czyszczenie naczynie nie sprawia problemu. Właśnie dlatego prezentowany produkt posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status