Najlepsza maszyna do szycia przemysłowa Siruba

Ostatnio aktualizowane: 24.09.20

 

Jaką maszynę do szycia przemysłową Siruba wybrać?

 

Maszyna przemysłowa do szycia to podstawowe wyposażenie każdego zakładu krawieckiego. Urządzenie musi być łatwe i przyjemne w obsłudze, a co najważniejsze – bezpieczne w trakcie pracy. Dlatego w naszym poradniku przedstawiamy firmę Siruba, a w rankingu znajdziesz najsolidniejsze modele właśnie tej marki.

Urządzenia do szycia marki Siruba wyróżniają się najwyższą technologią połączoną z bardzo łatwą obsługą. Marka produkuje maszyny dla każdego – zarówno do domu, jak i te przemysłowe. Sprzęty wyróżniają się funkcjonalnością, solidnością wykonania oraz niezawodnością.

Wybierając dla siebie sprzęt weźmy pod uwagę szybkość pracy, z jaką dany model wykonuje ścieg. Polecamy kupić produkt o szybkości ok. 4500 ściegów na minutę.

Najlepsze przemysłowe maszyny do szycia Siruba to urządzenia energooszczędne. Używanie ich przez wiele godzin bez przerwy nie wpłynie na wysokość rachunków za prąd. Dlatego radzimy wybrać model z silnikiem typu servo, który ogranicza zużycie energii przy zachowaniu najwyższej jakości ściegów.

Maszyny do szycia mogą się okazać dość hałaśliwe. Z tego powodu warto wybrać model, który ma niski poziom hałasu. Specjalne oświetlenie LED dostępne w niektórych urządzeniach ma ułatwić szycie, zwłaszcza przy słabym świetle. Jest to bardzo pomocne, szczególnie gdy wykonujemy drobny ścieg lub haft i zależy nam na zachowaniu wszelkich detali.

Najlepsza przemysłowa maszyna do szycia Siruba w 2020 roku wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym sprzęt posłuży nam przez wiele lat. Taki model ma wytrzymałą obudowę, a dodatkowo wyposażony jest w specjalny pokrowiec zabezpieczający przed osadzaniem się kurzu oraz ułatwiający transport sprzętu.

Warto wybrać maszynę uniwersalną przeznaczoną do obróbki większości tkanin. Najtańsze modele przeznaczone są do średniej grubości materiałów, które są bardzo łatwe w przeróbce. Jednak czasem może zdarzyć nam się praca na tkaninach bardziej wymagających, o mniejszej lub większej gramaturze, zwłaszcza w profesjonalnych zakładach. Dobra maszyna do szycia musi sobie z tym poradzić i nie uszkodzić ich struktury. Dlatego w zależności od tego, na jakich materiałach planujesz pracować, wybierz model spełniający potrzeby Twojej firmy.

 

 

Maszyny do szycia przemysłowe Siruba – Ranking

 

 

Siruba DL7200-BM1-16

 

Maszyna do szycia Siruba DL7200-BM1-16 to produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz oszczędnością energii.

To, co odróżnia ten model od innych sprzętów tego typu jest zainstalowane oświetlenie LED mające na celu ułatwienie nam pracy, zwłaszcza przy kiepskim świetle naturalnym. Oprócz tego maszyna do szycia może automatycznie obcinać nici po wykonaniu ściegu, podnosić stopki oraz pozycjonować igły, jak również ryglować na początku i końcu szycia. Jest to produkt, którego prędkość szycia wynosi 4500 ściegów na minutę. Model ten idealnie sprawdzi się w zakładach krawieckich, w których istotny jest szybki czas pracy oraz dokładność. Niski poziom hałasu gwarantuje silnik servo zamontowany w głowicy maszyny. Oprócz tego mamy pewność, że urządzenie oszczędza energię. Wyłącznik bezpieczeństwa zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem maszyny.

Jest to profesjonalne urządzenie polecane osobom zaawansowanym w szyciu na maszynie.  Według opinii konsumentów produkt ma wiele udogodnień, które ułatwią i przyspieszą pracę.

 

 

 

 

Siruba T828-42 

 

Maszyna do szycia Siruba T828-42 to produkt polecany osobom doświadczonym, pracującym w profesjonalnych zakładach krawieckich.

Model ma dwie główne igły, którymi wykonywana jest większość ściegów. Maszyna doskonale sprawdzi się do szycia materiałów średniej grubości bez obawy o ich uszkodzenie. Tkaniny o innej grubości wymagają większej precyzji i uwagi w trakcie obróbki. Sprzęt charakteryzuje się dużą szybkością pracy, a jego maksymalna prędkość szycia wynosi 4000 ściegów na minutę. Model ten doskonale sprawdzi się w profesjonalnych punktach krawieckich, gdzie istotna jest szybkość i dokładność w wykonywaniu pracy. Urządzenie ma dodatkową podstawkę oraz blat, które gwarantują komfort w trakcie szycia.

Z opinii użytkowników wynika, że jest to profesjonalna maszyna do szycia, która zadowoli każdą krawcową. Jej wysoka jakość wykonania oraz precyzja gwarantują wspaniałe efekty pracy.

 

 

 

 

Siruba L720-M1

 

L720-M1 to przemysłowa maszyna do szycia Siruba w dobrej cenie. Model wyróżnia się prostą obsługą oraz dokładnością szycia.

Jest to produkt bez funkcji automatycznych, który wymaga większej uwagi w trakcie pracy. Nie oznacza to jednak, że jest to model polecany jedynie osobom zaawansowanym w krawiectwie. Dzięki łatwej obsłudze sprzęt jest odpowiedni do wykonywania mniej lub bardziej wymagających poprawek. Maszyna poradzi sobie z obróbką delikatnych i grubych tkanin. Specjalny silnik servo odpowiada za energooszczędność tego sprzętu. Dodatkowym atutem jest szybkość pracy tej maszyny, która wynosi aż 5500 ściegów na minutę, a maksymalna długość ściegu to 5 mm.

Jest to produkt w atrakcyjnej cenie, który sprawdzi się do obróbki większości tkanin. Opinie na jego temat są bardzo pochlebne, a konsumenci docenili go za funkcjonalność.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status