ᐅ Dobre maszyny do szycia przemysłowe Juki – rankingi i opinie

Najlepsza maszyna do szycia przemysłowa Juki

Ostatnio aktualizowane: 07.12.19

 

Jaką najlepszą maszynę do szycia przemysłową Juki wybrać?

 

Wybór przemysłowej maszyny do szycia może być dość skomplikowany. Produkt tego typu ma wiele różnych właściwości, o których musimy pamiętać podczas robienia zakupów. Jeżeli potrzebujesz dobrej maszyny do szycia, to wybór może być niezbyt oczywisty i możesz potrzebować kilku rad – znajdziesz je poniżej w naszym krótkim poradniku.

Juki to jedna z najpopularniejszych firm produkujących maszyny do szycia. Na rynku działa już od ponad 60 lat. Od tego czasu marka cały czas się rozwijała oraz ulepszała swoje produktu. Na ten moment maszyny Juki znane są z wysokiej bezawaryjności, prostej budowy oraz dużej ilości funkcji. W naszym zestawieniu postanowiliśmy więc umieścić kilka opisów produktów tej marki.

Na początku warto wspomnieć, że najlepsza przemysłowa maszyna do szycia Juki w 2019 roku ma czytelny system obsługi. Wiele nowoczesnych modeli ma w swojej obudowie wyświetlacz LCD. Pokazuje on wszystkie ustawienia oraz pozwala wygodnie zmienić działanie sprzętu. Rodzaj ściegów zazwyczaj wybiera się z pomocą pokrętła, na którym widnieją różne wizerunki. Ważna jest również szerokość oraz długość ściegu. W urządzeniach takie ustawienie jest często zautomatyzowane.

Jednym z ważniejszych elementów produktu tego typu jest stolik. Najlepsze przemysłowe maszyny do szycia Juki dają nam możliwość regulowania tego elementu oraz dostosowywania do naszych preferencji. Znacznie zwiększa to komfort użytkowania maszyny, dzięki czemu możemy wykonywać pracę szybciej oraz łatwiej. Taka funkcja jest ważna w przypadku, kiedy w zakładzie pracuje kilka osób.

Wracając do ściegów, warto wybrać urządzenie, które oferuje nam ich duży wybór. Jeżeli szyjemy ubrania w zakładzie krawieckim, to z pewnością będziemy chcieli, aby wyglądały one jak najlepiej. Różnorodność ściegów pozwoli nam ozdobić ubrania, a także połączyć różne materiały. Jest to również ważny aspekt w przypadku, kiedy pracujemy w salonie krawieckim.

Przyjrzyj się również mniejszym elementom, które tworzą całość maszyny. Niezmiernie istotny jest nawlekacz czy chwytacz, który podaje nam nić z bębenka. Poleca się wybór chwytacza rotacyjnego, operowanie, którym jest ułatwione. Pamiętajmy, że w zakładach krawieckich chodzi o szybkość pracy, więc im bardziej skomplikowane jest ustawianie parametrów maszyny i im wolniej ona pracuje, tym dłużej realizujemy dane zamówienie.

 

 

Maszyny do szycia przemysłowe Juki – ranking

 

 

Juki DU 1181N 

 

Juki DU 1181N to maszyna przemysłowa, dzięki której możesz przeszyć nawet najgrubsze materiały. Użytkownicy zaznaczają, że produkt poradzi sobie nawet z tapicerką. Jest to zasługa wysokiej prędkości, która wynosi nawet 2000 ściegów na minutę oraz grubej igły. Z kolei maksymalna długość ściegu wynosi 9 mm. Jest to maszyna przystosowana do grubych nici, więc mamy pewność, że nawet najgrubszy materiał nie będzie dla niej wyzwaniem.

Produkt ma w zestawie blat, który możemy dowolnie regulować. Dopasowanie go do naszych potrzeb nie będzie więc problematyczne. Chwytacz maszyny jest bardzo dobrze wykonany. Sprawnie podaje nam nić z bębna, w efekcie czego praca przebiega bardzo szybko.

Obsługa urządzenia nie jest trudna. Z pomocą pokrętła możemy szybko wybrać odpowiedni ścieg, a duży włącznik i wyłącznik łatwo zauważyć. Nawlekanie nici może być trochę skomplikowane, lecz po kilku razach możemy się przyzwyczaić. Użytkownicy zauważyli, że prezentowana maszyna jest bardzo dobrze wykonana. Uważają oni również, że praca na niej przebiega bardzo szybko.

 

 

 

 

Juki DDL 9000 

 

Chcielibyśmy zaprezentować przemysłową maszynę do szycia, która jest bardzo często wybierana przez wielu konsumentów – Juki DDL 9000. Jest ona popularna z kilku względów. Jednym z nich jest wiele funkcji – na przykład obcinanie nici oraz pozycjonowanie igły. Nie musimy również sami podnosić stopki, sprzęt robi to za nas. W zestawie mamy wszystkie części, więc nie musimy niczego dokupować osobno.

Użytkownicy uważają, że jedną z głównych zalet prezentowanego sprzętu jest dużo miejsca roboczego. Pozwala nam to swobodnie rozłożyć materiał. Długość ściegu wynosi 5 mm. Jest to maszyna przeznaczona do operowania na materiałach cienkich lub średnich. Prędkość ściegu wynosi maksymalnie 5000 na minutę. Jest ona regulowana, więc możemy dopasować ten parametr do danego materiału.

Maszyna jest zbudowana z solidnych materiałów. Każda z części jest dobrze wykończona, więc produkt jest inwestycją na lata. Z pewnością przez długi czas nie będziemy musieli kupić nowych części.

 

 

 

 

Juki DDL8100E 

 

Juki DDL8100E to maszyna przemysłowa, do której dołączono duży blat. Podlega on wielu regulacjom, dzięki którym możemy ustawić ten element uwzględniając nasze potrzeby. W rezultacie możemy szyć bardzo swobodnie i nie musimy się przejmować, że po chwili będzie nam niewygodnie.

Jeżeli chodzi o maksymalną długość ściegu, to wynosi ona 5 mm. Możemy jednak to regulować. Z kolei prędkość maszyny wynosi 4500 ściegów na minutę. Jest to na tyle szybko, aby w krótkim czasie przeszyć kilka metrów materiału.

Ta przemysłowa maszyna do szycia Juki w dobrej cenie jest przeznaczona do pracowania na lekkich oraz średnich materiałach. Może się zdarzyć, że urządzenie nie poradzi sobie z grubym materiałem. Użytkownikom podoba się fakt, że każda z części jest solidnie wykończona. Internauci uważają również, że praca na maszynie jest komfortowa.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status