ᐅ Dobre maszyny do szycia przemysłowe Brother – ranking i opinie

Najlepsza maszyna do szycia przemysłowa Brother

Ostatnio aktualizowane: 07.12.19

 

Jaką maszynę do szycia przemysłową Brother wybrać?

 

Przemysłowa maszyna do szycia sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym zakładzie krawieckim, tego typu urządzenia używają też osoby prywatne. Kupując sprzęt tego typu, należy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność i trwałość. W naszym rankingu przedstawiamy informacje na temat najlepszy modeli firmy Brother, która została założona w Japonii w 1908 roku, a od ponad 50 lat jej produkty są dostępne w Europie. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zarówno maszyn do szycia, jak i tych do pisania, oraz drukarek, skanerów, a w ostatnim czasie nawet motocykli. Produkty firmy Brother charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością, dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości oraz najnowocześniejszych technologii.

Według profesjonalnych krawców najlepsze przemysłowe maszyny do szycia Brother mają duży wyświetlacz z dotykowym ekranem. Ma on ułatwić pracę i obsługę sprzętu, a menu w języku polskim to dodatkowy atut sprzętu. Wiele firm zauważa, że sprzęt, który jest łatwy w obsłudze przyspiesza pracę.

Maszyny do szycia mają wiele rodzajów ściegów, co odpowiada za funkcjonalność sprzętu. Większość ściegów wgranych jest w pamięć urządzenia, jednak za pomocą USB możemy wgrać kolejne, co umożliwia krawcom wykonanie wielu prac.

Najlepsza przemysłowa maszyna do szycia Brother w 2019 roku wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a dodatkowe wyposażenie ułatwia szycie. Co więcej, urządzenia powinny mieć specjalne pokrowce ułatwiające transport oraz zabezpieczające przed osadzaniem się kurzu.

Sprawdź, czy dany model maszyny do szycia nadaje się do wykonywania haftu. Niektóre sprzęty mają wgrane różne czcionki umożliwiające wyszywanie liter dowolnej wielkości. Za pomocą wspomnianego wcześniej portu USB możesz wgrać do pamięci więcej czcionek.

 

 

Maszyny do szycia przemysłowe Brother – ranking

 

 

Brother F480 

 

Przemysłowa maszyna do szycia Brother F480 to model komputerowy, który ma duży ekran dotykowy z kolorowym wyświetlaczem dla wygodniejszej obsługi. Jest to dobry produkt pod względem dostępnych w nim funkcji.

Do wyboru mamy aż 182 ściegi, 10 programów automatycznego obszywania dziurki, regulację długości oraz szerokości ściegów, jak również ustawienia dotyczące prędkości szycia. Model ma wbudowaną pamięć wewnętrzną, a port USB pozwala na wgrywanie własnych pomysłów. Jest więc to produkt dla osób bardziej zaawansowanych w tym fachu.

W skład zestawu wchodzi takie wyposażenie, jak: nożyczki, dziurkacz, śrubokręty, zestaw igieł, stopki do haftu, wszelkiego rodzaju nasadki na szpulki, tamborek i kontroler nożny. Produkt ma wytrzymałą obudowę odporną na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowy pokrowiec umożliwia łatwy transport sprzętu.

Według Internautów jest to profesjonalna maszyna do szycia, która sprawdzi się w każdym zakładzie krawieckim. Prosta obsługa oraz wysoka jakość wykonania to dodatkowe atuty tego modelu.

 

 

 

 

Brother F440E 

 

Brother F440E to ulepszony model kultowej hafciarki NV750E, który ma dodatkowe funkcje i zapewnia większy komfort pracy. Urządzenie ma 138 wbudowanych wzorów haftów, przez co jest bardzo funkcjonalne i umożliwia wykonanie przeróżnych projektów. W przypadku haftowania liter do wyboru mamy aż 11 czcionek, wraz z możliwością wgrania własnego pomysłu za pośrednictwem portu USB.

Przemysłowa maszyna do szycia ma menu w języku polskim, dzięki czemu obsługa będzie intuicyjna. Sama obudowa hafciarki jest nowoczesna, dlatego model dobrze prezentuje się pod względem wizualnym. Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, to w skład zestawu wchodzi m.in. tamborek, stopka do haftowania, nóż do szwów, szczotka do czyszczenia i nasadki do szpulek.

Urządzenie ma specjalny pokrowiec, który zapobiega osadzaniu się kurzu oraz ułatwia transport. Brother F440E to dobra maszyna w atrakcyjnej cenie. Opinie na jej temat są bardzo pochlebne, a konsumenci docenili ten produkt za jego wysoką jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

 

 

 

 

Brother M280D 

 

Brother M280D to najnowsza maszyna przemysłowa tej marki. Ma ona wiele funkcji i łatwy system obsługi. Z tego powodu jest dobrze oceniana przez wielu krawców. Maszyna umożliwia szycie z użyciem jednego z 181 ściegów, z czego 10 z nich wbudowanych jest na stałe w pamięć urządzenia. Ponadto sprzęt umożliwia haftowanie w 4 różnych czcionkach alfabetu, a jeśli to nadal za mało – możesz wgrać własne pomysły. Dzięki temu możemy stworzyć niepowtarzalne projekty.

Produkt ma kolorowy ekran dotykowy, którego przekątna wynosi 3,7 cala. Obsługa tego urządzenia jest więc bardzo łatwa i wygodna. Same przyciski do sterowania hafciarką znajdują się na górze obudowy. Wgrywanie własnych projektów możliwe jest dzięki wbudowanemu portowi USB.

Urządzenie ma dodatkowe akcesoria typu: stojak na szpulki, tamborek do haftu, stopki do szycia czy zestaw nici. Jest to przemysłowa maszyna do szycia w dobrej cenie, która zadowoli profesjonalistów. Według ich opinii jest to sprzęt, który przyda się w każdym zakładzie krawieckim.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status