Najlepszy odświeżacz powietrza Air Wick

Ostatnio aktualizowane: 24.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odświeżacz powietrza Air Wick wybrać?

 

Piękny zapach roztaczający się we wnętrzu domu nie tylko wpływa pozytywnie na naszą chęć przebywania w nim, ale również oddziałuje na zdrowie i samopoczucie. Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze odpowiedniego aromatu dopasowanego do Twoich preferencji, wskazując najczęstsze wybory konsumentów produktów marki Air Wick.

 

 

Marka Air Wick, która gości obecnie w wielu gospodarstwach domowych, to przedsiębiorstwo z tradycjami. Jego działalność sięga swoim początkiem do lat 50., kiedy to na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych pojawiły się pierwsze odświeżacze Air Wick. Wśród oferowanych produktów znajdziemy odświeżacze automatyczne, świece zapachowe, pachnące patyczki, spraye oraz dyfuzory zapachowe, które swoimi kształtami przypominają dekoracyjne figurki.

Osoby, które spędzają w domu dość dużo czasu, potwierdzają, że źródłem nieprzyjemnej woni w pomieszczeniach może być niemal wszystko – począwszy od naszych domowych zwierząt, skończywszy na przyrządzanych przez nas potrawach. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale winowajcą brzydkiego zapachu może być nawet kurz. Najlepsze odświeżacze powietrza Air Wick niwelują przykre wonie, nawet jeśli nie jesteś w stanie zlokalizować ich źródła. Obecnie dostępne są produkty niemal w każdej gamie zapachowej, z pewnością więc znajdziemy na sklepowej półce coś dla siebie.

Masz do wyboru wiele rodzajów produktów. Np. w toaletach sprawdzają się odświeżacze w sprayu – ich rozpylanie trwa chwilę, możesz to robić kilka razy w ciągu dnia, a mimo to woń w pomieszczeniu nie będzie zbyt intensywna i męcząca dla przebywających tam osób. Warto zaopatrzyć się w produkt, który likwiduje nieprzyjemny zapach poprzez neutralizowanie cząsteczek nieprzyjemnych aromatów. Do pomieszczeń o dużym metrażu (np. salonów) praktycznym rozwiązaniem może okazać się dyfuzor z wymiennymi wkładami. Możesz również zaopatrzyć się w patyczki zapachowe, które oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji są również dekoracją. Dla osób chcących, aby zapach był emitowany ciągle, poleca się odświeżacze montowane w gniazdkach. Najlepszy odświeżacz powietrza Air Wick w 2021 roku zdaniem konsumentów ma tak delikatny i przyjemny zapach, że może być używany w miejscach, gdzie spożywamy posiłki lub przebywamy większą część dnia.

W zależności od naszych preferencji oraz tego, czy w domu przebywają wrażliwe na wszystkie zapachy małe dzieci, możemy wybierać produkty, które uwalniają zapach co określoną ilość czasu (tak jak wymieniony wcześniej dyfuzor) lub np. pojemniki z żelowymi kulkami, które emitują zapach tylko wtedy, kiedy uchylimy ich wieko.

 

 

Odświeżacze powietrza Air Wick – ranking

 

 

Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty 

 

Wkład Air Wick Freshmatic Białe kwiaty jest zapachem odpowiednim dla osób, które lubią eleganckie, świeże aromaty i nie przepadają za zbyt intensywną wonią w domu. Aerozol o pojemności 250 ml jest wydajny i w zależności od częstotliwości rozpylania, może wystarczyć nawet na miesiąc.

Spray dobrze niweluje nieprzyjemne zapachy, sprawiając, że powietrze w pomieszczeniach staje się świeże i rześkie. Produkt sprawdzi się również w pokojach małych dzieci – nie będzie przeszkadzał pociechom w spaniu i zabawie. Zapach nie przeszkadza również w spożywaniu posiłków. Co ważne, montaż wkładu do dyfuzora Freshmatic jest intuicyjny i z pewnością szybko sobie z nim poradzisz.

W opinii kupujących zapach unosi się w powietrzu dość długo, dlatego nie trzeba go rozpylać często. Poza tym produkt jest łatwo dostępny – możemy go zakupić niemal w każdej drogerii i supermarkecie.

 

 

 

 

Air Wick Freshmatic Max Księżycowa Lilia

 

Jeśli chcesz, żeby przyjemny zapach był odczuwany tylko tam, gdzie akurat przebywasz, zaopatrz się w produkt Air Wick Freshmatic Max Księżycowa Lilia. Dyfuzor pod wpływem działania czujnika ruchu uwalnia aerozol o przyjemnej woni.

Urządzenie działa nieco wydajniej niż dozowniki zapachu ustawione na określony czas emitowania aerozoli. W zależności od tego, w którym miejscu ustawisz produkt – będzie on działał tylko wtedy, kiedy czujnik wychwyci ruch, co oznacza, że jeśli nie będzie Cię w danym pomieszczeniu dłuższy czas, odświeżacz nie zostanie rozpylony. Nie musisz więc pamiętać o wyłączaniu urządzenia.

Zdaniem użytkowników produkt jest wydajny również dzięki wkładom o pojemności 250 ml, które można łatwo i szybko wymienić. Dyfuzor polecany jest zwłaszcza przez właścicieli domowych zwierzaków – niweluje przykre zapachy, pozostawiając powietrze świeżym. Poza tym odświeżacz bardzo dobrze prezentuje się na półce, służąc jako element dekoracyjny.

 

 

 

 

Air Wick 100% Naturalna Mgiełka Citrus

 

Air Wick 100% Naturalna Mgiełka Citrus jest często wybieranym przez kupujących produktem, który dobrze sprawdzi się w toaletach i innych niewielkich pomieszczeniach. Opakowanie 240 ml wystarcza na dość długo, bo emitowany zapach jest intensywny.

Opisywany odświeżacz powietrza Air Wick w dobrej cenie jest polecanym produktem dla osób, które cenią sobie tradycyjny sposób rozpylania produktów do poprawiania woni w domu. Jego przyjemna woń jest efektem wyeliminowania ze składu produktu butanu i zastąpienie go wodą. Dzięki temu unoszący się zapach jest lekki i przyjemny, nawet dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju zapachy.

Produkt jest polecany przez konsumentów, którzy używają go z powodzeniem, zauważając jego kolejną zaletę – spray nie osadza się na meblach, akcesoriach łazienkowych czy podłodze, dlatego nie musisz obawiać się o plamy, które pozostawiane są przez niektóre tego typu środki.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status