Najlepszy mop płaski Vileda

Ostatnio aktualizowane: 29.09.20

 

Jaki mop płaski Vileda wybrać?

 

Podłoga to jedna z powierzchni w domu, którą bardzo trudno utrzymać w czystości. Zakup porządnego mopa z pewnością ułatwia jej mycie, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić nasz czas i energię. Dużą popularnością cieszą się mopy płaskie, gdyż bardzo dobrze zbierają kurz i inne zanieczyszczenia. Oferta rynkowa tego typu produktów jest bardzo szeroka, dlatego nie każdy konsument wie, czym kierować się przy zakupie. Pod koniec naszego artykułu znajdziesz ranking, w którym zestawiliśmy trzy najlepsze mopy płaskie Vileda.

 

 

Vileda jest jednym z głównych producentów akcesoriów do sprzątania w Polsce. W ofercie firmy znajdują się tradycyjne przybory, takie jak szczotki, mopy, ściereczki czy wiadra, a także bardziej zaawansowane, elektryczne urządzenia czyszczące. Wszystkie wyroby tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego służą konsumentom przez wiele lat.

Nabywając nowy mop warto dokładnie przyjrzeć się jego nakładce czyszczącej. Najlepiej sprawdzają się wkłady wykonane mikrofibry, gdyż dokładnie zbierają kurz, starannie myją i nadają się do czyszczenia wszystkich powierzchni, w tym płytek, paneli, linoleum, drewna czy kamienia. Poza tym można je poddawać praniu w pralkach automatycznych.

Aby proces sprzątania stał się dla nas przyjemnością dobrze zakupić mop wyposażony w różnego rodzaju udogodnienia, dzięki którym nie musimy się schylać czy moczyć i brudzić dłoni. Jednym z takich rozwiązań jest zestaw z wiadrem wyposażonym w wyżymarkę. Po umieszczeniu w niej mopa jest on dokładnie wypłukany i odwirowany. Innowacyjnym rozwiązaniem jest także możliwość mycia podłogi na mokro bez zastosowania wiadra. Tego typu produkty wyposażone są w system ze sprayem znajdującym się w rączce. Po naciśnięciu specjalnego przycisku woda w postaci delikatnej mgiełki rozpryskuje się na podłodze.

Warto także sprawdzić, czy przegub mopa obraca się o 360 stopni. Takie rozwiązanie daje nam pewność, że dokładnie umyjemy wszystkie miejsca, do których trudno dotrzeć, w tym powierzchnie pod niskimi meblami. Nie bez znaczenia jest również solidne wykonanie trzonka, który nie może się złamać podczas sprzątania. Wygodnym rozwiązaniem jest kij teleskopowy, który można dostosować do wzrostu, a po złożeniu zajmie mało miejsca. Najlepszy mop płaski Vileda w 2020 roku powinien być tak dopasowany, aby sprzątanie przy jego użyciu stało się przyjemnością.

 

 

Mopy płaskie Vileda – Ranking

 

 

Vileda Ultramax Box

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Vileda Ultramax Box. Jest to zestaw składający się z płaskiego mopa i wiadra, który ułatwia i przyśpiesza sprzątanie.

Dzięki zastosowaniu technologii ULTRAMAX użytkownik może szybko wycisnąć wodę z mopa bez konieczności moczenia i brudzenia rąk. Wiadro wyposażone jest w specjalistyczną wyżymarkę z podwyższoną częścią do wkładania szczotki, która dokładnie usuwa nadmiar wody.

Mop posiada wyprofilowane punkty nacisku, które ułatwiają założenie nakładek z mikroaktywnych włókien. W razie potrzeby można je również szybko zdjąć i wycisnąć ręcznie. Nakładki nadają się do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni, w tym płytek, paneli czy drewnianych podłóg. Mop wyposażony jest również w teleskopowy drążek.

W zestawie otrzymujemy mopa z dodatkową, wymienną nakładką ULTRAMAX oraz wiadro o pojemności 5 litrów. Osoby, które zakupiły zestaw uważają, że jest on bardzo przydatny i praktyczny. Jak podkreślają, jego główną zaletą jest efektywne sprzątanie bez konieczności moczenia dłoni.

 

 

 

 

Vileda Ultramax 140906

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Vileda Ultramax 140906. Jest to mop płaski Vileda w dobrej cenie, który umożliwia komfortowe mycie podłóg.

Model ten wyposażony jest w bezdotykowy system odsączania, dzięki któremu nie musimy moczyć dłoni, aby odcisnąć nadmiar wody. Produkt posiada również wzmocnione, zaczepiane nakładki umożliwiające jednoczesne wyżymanie mopa ręcznie oraz w wiadrze. Punkty nacisku na spodzie mopa są specjalnie wyprofilowane, aby zwiększyć komfort użytkowania.

Produkt występuje ze specjalną nakładką z mikrofibry, dzięki której możemy dokładnie umyć każdy rodzaj podłogi, w tym panele, drewno, płytki czy linoleum. Drążek tego modelu jest składany, co sprawia, że łatwo możemy dostosować go do swojego wzrostu. Poza tym elastyczny przegub ułatwia czyszczenie powierzchni pod niskimi meblami.

Opinie konsumentów na temat produktu Vileda Ultramax 140906 są bardzo pozytywne. Konsumenci podkreślają, że mop stanowi doskonałą pomoc w codziennym sprzątaniu.

 

 

 

 

Vileda Ultramax 1-2 Spray 140622 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć produktu Vileda Ultramax 1-2 Spray 140622. Jest to funkcjonalny mop wyposażony w nowoczesną technologię, dzięki której możemy umyć podłogę na mokro bez konieczności używania wiadra.

Model ten wyposażony jest w specjalny drążek ze sprayem, do którego należy wlać wodę z płynem myjącym. Po naciśnięciu przycisku przy drążku mieszanka rozpryskuje się na podłodze. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy bardzo szybko umyć każdą powierzchnię, nawet drewnianą.

Mop posiada gumowe zamknięcie ze wskaźnikiem poziomu wody oraz nakładkę z mikrofibry. Jego obrotowa końcówka i ruchomy przegub umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, np. pod niskimi meblami.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu, zgodnie twierdzą, że jest on wygodny w użytkowaniu. W komentarzach możemy przeczytać, że sprzątanie przy jego użyciu jest łatwe i przyjemne. Konsumenci cenią sobie jego łatwą obsługę, wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę.  

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status