Najlepsza szorowarka Karcher

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaką szorowarkę Karcher wybrać?

 

Szorowarki to inaczej jednotarczowe urządzenia czyszczące. Z ich pomocą można posprzątać podłogi w znacznie krótszym czasie niż zwykle. Takie sprzęty mimo wszystko nie są zbyt popularne. Dlatego wiele osób nie wie, czym kierować się, robiąc zakupy. W naszym poradniku umieściliśmy kilka wskazówek na temat wyboru takich produktów. Dodaliśmy również ranking trzech modeli Karcher, który również ułatwi podjęcie decyzji.

 

 

Wyróżniliśmy firmę Karcher, ponieważ według konsumentów na całym świecie jest ona symbolem niezawodności i innowacyjności. Marka zajmuje się produkcją sprzętów ułatwiających utrzymanie porządku zarówno w domu, jak i na całej posesji. Są to nie tylko myjki parowe czy odkurzacze piorące, ale również zamiatarki, urządzenia wysokociśnieniowe czy właśnie szorowarki. Warto samemu przekonać się o ich funkcjonalności i praktyczności.

Działanie maszyn czyszczących opiera się na obrotowym ruchu okrągłej szczotki szorującej umieszczonej w podstawie. Ponieważ niektóre z nich są pozbawione układu odsysającego (nie mają silnika ssącego, ani specjalnej listwy), nie osuszają podłogi podczas czyszczenia. Dlatego umyte podłoże najczęściej wymaga użycia specjalnego odkurzacza zbierającego wodę. Niemniej bardziej zaawansowane technologicznie sprzęty mają funkcję odsysania. To podnosi komfort ich użytkowania i znacząco skraca czas potrzebny do posprzątania określonej powierzchni.

Dostępne na rynku szorowarki dzielimy na urządzenia bateryjne oraz zasilane sieciowo. Te pierwsze mają wbudowany akumulator, który trzeba regularnie ładować. Modele bateryjne często zapewniają większy zasięg pracy i nie ograniczają swobody ruchów. Jednak przed zakupem należy upewnić się, że akumulator nie rozładuje się za szybko, co mogłoby utrudnić sprzątanie. Sprzęty zasilane sieciowo są przeważnie tańsze. Ich podstawową wadą jest ograniczony zasięg pracy. Wiele osób przekonuje jednak, że produkt wymagający podłączenia do prądu jest lepszym rozwiązaniem, gdyż nie trzeba sprawdzać poziomu naładowania baterii.

Najlepsza szorowarka Karcher w 2020 roku wyróżnia się łatwą obsługą i bezawaryjnym działaniem. Musi ona więc dobrze i lekko się prowadzić, inaczej sprzątanie z jej pomocą będzie od nas wymagać dużego wysiłku. Ważne, by kierownica była odpowiednio wyprofilowana, co zapewni mocny i pewny chwyt oraz wygodne ułożenie dłoni.

Często mówi się, że najlepsze szorowarki Karcher pozwalają w krótkim czasie posprzątać bardzo dużą powierzchnię. To, jak efektywnie będzie działać sprzęt, zależy głównie od szerokości roboczej (rozmiaru szczotki czyszczącej). Polecamy zakup modelu z jak najszerszą szczotką. Wówczas konieczność sprzątania nawet ogromnej hali nie będzie dużym problemem.

 

 

Szorowarki Karcher – ranking

 

 

Karcher BR 30/4 C 

 

Szorowarka Karcher BR 30/4 C to profesjonalne urządzenie sprzątające zasilane sieciowo. Jego wymiary to: 390 mm x 335 mm x 1180 mm. Ponieważ sprzęt został wyposażony w funkcję odsysania, myta podłoga jest od razu osuszana. Ze względu na kompaktowy rozmiar, produkt jest polecany w szczególności do sprzątania niewielkich wnętrz.

Prezentowany model ma możliwość pracy w dwóch trybach roboczych. To sprawia, że szybko można pozbyć się nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. Wewnątrz szorowarki znajdują się dwa zbiorniki (jeden na czystą wodę, drugi na brudną), które w razie potrzeby można łatwo wyjąć i wyczyścić lub napełnić.

Konsumenci chwalą urządzenie Karcher BR 30/4 C głównie za efektywną pracę. Jego szerokość robocza wynosi 300 mm. To w zupełności wystarczy, aby szybko i bez dużego wysiłku posprzątać cały dom. Ta szorowarka Karcher w dobrej cenie jest niezawodna i bezawaryjna.

 

 

 

 

Karcher BD 43/25 C 

 

Karcher BD 43/25 C to profesjonalny sprzęt zasilany bateryjnie. Jest on w szczególności polecany do sprzątania w hotelach, sklepach spożywczych oraz na stacjach benzynowych. Urządzenie ma dużą i dobrze wyprofilowaną kierownicę, która znacząco ułatwia sterowanie nim.

Cechą wyróżniającą model BD 43/25 C jest intuicyjny panel sterowania. Znajdują się na nim czytelne symbole, za sprawą których szybko można zapoznać się ze wszystkimi funkcjami szorowarki. Szerokość robocza produktu wynosi 430 mm, a jego wymiary to: 1136 mm x 505 mm x 1030 mm.

Z opinii konsumentów wynika, że sprzęt jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. Wyposażono go w listwy ssące, które osuszają mytą powierzchnię. Poza tym urządzenie jest zwrotne i łatwo się nim manewruje. Nie generuje ono zbyt dużego hałasu, dlatego nie zakłóca spokoju przebywających w pobliżu osób.

 

 

 

 

Karcher BD 43/35 C

 

Prezentujemy szorowarkę Karcher BD 43/35 C, która jest zasilana sieciowo. Wyposażono ją w panel sterowania EASY, za sprawą którego obsługa maszyny jest niezwykle łatwa. W urządzeniu znajdują się dwa zbiorniki na wodę. W jednym z nich jest czysta, a w drugim brudna woda. To pozwala skutecznie odizolować zebrane zanieczyszczenia.

Przedstawiony produkt ma kompaktowe wymiary (1136 mm x 505 mm x 1030 mm), dlatego łatwo się nim manewruje nawet w pomieszczeniu o niewielkim metrażu. Sprzęt ma wygodną kierownicę i duże koła ułatwiające jego prowadzenie. Jak zapewnia producent, maszyna doskonale sprawdza się podczas sprzątania w sklepach spożywczych, restauracjach, a nawet butikach.

Jedną z podstawowych zalet modelu BD 43/35 C jest łatwa obsługa. Przy panelu sterowania znajdują się czytelne symbole oznaczające poszczególne funkcje szorowarki. Dzięki temu nawet osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z takimi urządzeniami szybko nauczą się obsługi opisanego wyżej sprzętu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status