ᐅ Dobre suszarki na pranie ogrodowe – ranking i opinie

Najlepsza suszarka na pranie ogrodowa

Ostatnio aktualizowane: 14.12.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką suszarkę na pranie ogrodową wybrać?

 

W czasie wakacji, dobrym rozwiązaniem jest suszenie naszych ubrań na dworze. Za sprawą ciepłej pogody, nasza odzież przyjemnie pachnie, a do tego nie musimy się obawiać pleśni, która może pojawić się, gdy suszymy ubrania w domu, gdzie szybciej się ona rozwija. Z tego powodu zachęcamy do zainwestowania w suszarkę ogrodową. Jeśli nie wiesz, jak poprawnie zakupić tego typu produkt, polecamy Ci lekturę naszego poradnika, dzięki któremu dowiesz się, czym cechują się najlepsze ogrodowe suszarki na pranie.

 

 

W pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału wykonano interesujący Cię sprzęt. Najczęściej wybieranym modelem jest suszarka zrobiona z aluminium. Popularność tego produktu spowodowana jest niską ceną oraz lekkością. Materiał jest odporny na zniszczenia, więc tego rodzaju sprzęt na pewno będzie Ci długo służył. Alternatywą są produkty drewniane, które bardzo dobrze się prezentują. W zależności od rodzaju drewna i jego koloru, suszarka może się dobrze dopasować do ogrodu. Pamiętaj jednak, że najlepsza ogrodowa suszarka na pranie w 2019 roku powinna zostać uprzednio zaimpregnowana, aby wytrzymała działanie nieprzyjaznych warunków atmosferycznych.

Zwróć również uwagę na kształt interesującego Cię produktu. Najpopularniejszym modelem są suszarki w kształcie parasola. Cechują się one dużą rozpiętością ramion, co gwarantuje dość dużą powierzchnię, na której zawisną nasze ubrania. Pamiętaj, aby dopasować wielkość tego produktu do potrzeb Twojej rodziny. Niestety, jeśli zainwestujesz w zbyt małą suszarkę, część Twoich ubrań będziesz musiał powiesić gdzieś indziej, co może sprawić, że nie będą suche na czas.

Warto też zastanowić się, czy potrzebujemy urządzenia montowanego na stałe, czy nie. Jest to bardzo ważne, gdyż przekłada się na wielkość oraz sposób mocowania. Jeśli masz dość duży ogród, polecamy wybrać model, który na stałe się tam znajdzie. Będzie on znacznie stabilniejszy.

Skoro już wiesz, jakie cechy są istotne, polecamy Ci zapoznanie się z niewielkim zestawieniem, gdzie zaprezentowaliśmy 3 ciekawe suszarki ogrodowe.

 

 

Suszarki na pranie ogrodowe – ranking

 

 

Vileda Viva Air Ultra Light

 

Osoby, które w okresie wakacyjnym preferują wieszanie ubrań w ogrodzie, powinny rozważyć zakup Vileda Viva Air Ultra Light. Jest to bardzo dobra suszarka ogrodowa, która została wyposażona w 4 ramiona.

Model ten został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Materiał ten jest silnie odporny na korozję, w efekcie suszarka będzie służyła przez długi czas. Całkowita długość linek to 51 m, zatem jest to odpowiedni sprzęt dla dużej rodziny. Ponadto sprzęt jest wyjątkowo lekki,  dzięki czemu jego przenoszenie nie będzie stanowić większego problemu. Pamiętaj jednak, że suszone ubrania nie mogą przekroczyć wagi 115 kg łącznie. Gdy rozłożymy wszystkie ramiona ich rozpiętość wynosi 205 cm. Ramiona ulokowane są na wysokości 172 m, więc nie musimy zginać i składać takich ubrań, jak sukienki czy też długia pościel.

Wielu konsumentów doceniło to, że w momencie wieszania prania możemy dostosować sprzęt do naszego wzrostu, a następnie umieścić go na większej wysokości. Dodatkowo, zdaniem użytkowników ta elegancka, ogrodowa suszarka na pranie w dobrej cenie jest bardzo funkcjonalna, gdyż możemy ją zamontować nawet na betonie.

 

 

 

 

Leifheit Linomatic 500 Deluxe 82001

 

Model Leifheit Linomatic 500 Deluxe 82001 to suszarka na pranie, którą możemy zamieścić w ogrodzie. Do zalet tego produktu zaliczamy jego dużą pojemność. Jak podają konsumenci, sprzęt jest w stanie pomieścić na swoich linkach aż 5 pełnych praleku ubrań. Zatem model jest odpowiedni dla dużych rodzin. Szczególnie zostanie on doceniony przez mamy sportowców, które codziennie muszą prać kostiumy do ćwiczeń.

Łączna długość wszystkich linek w tym sprzęcie wynosi 50 m, co pozwala na zawieszenie dużej liczby odzieży. Poza tym specjalny mechanizm wciągania linek pod obudowę zapewnia, że są one zawsze czyste i nie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Wiedz też, że rozkładanie suszarki jest proste, wykonamy to bez użycia siły, więc nawet osoby starsze poradzą sobie z obsługą. Wszystkie linki zostały uprzednio napięte, tak aby pranie z nich nie spadało. Na końcu każdego z 5 ramion znajduje się uchwyt na wieszaki, na którym możemy zawiesić garnitur lub sukienkę.

Przy zakupie otrzymujemy również specjalną tuleję do zabetonowania, co zostało docenione przez wielu konsumentów. Równocześnie, elegancki wygląd i duża powierzchnia suszenia również przypadły do gustu zadowolonym klientom.

 

 

 

 

Brabantia Lift-O-Matic 311321

 

Jeśli poszukujesz dobrej suszarki na pranie, którą będziesz mógł w prosty sposób zamontować w ogrodzie, to polecamy Ci Brabantia Lift-O-Matic 311321. Prezentowany sprzęt ma 4 ramiona, co wystarczy na zawieszenie aż 3 załadowań pralki. Przy zakupie otrzymujemy dwa ciekawe dodatki: mocowanie do gruntu oraz futerał, który uchroni produkt przed deszczem.

Łączna długość wszystkich linek wynosi 50 m, co pozwala nam na zawieszenie dużej ilości ubrań i pościeli. Dodatkowo, ramiona mają regulowaną wysokość, która waha się od 129 cm do 187 cm. Gwarantuje to nie tylko łatwiejsze zawieszanie rzeczy, ale i możliwość wietrzenia. Wszystkie linki są mocno napięte, więc odzież z nich nie spadnie. Udogodnieniem jest to, że suszarka ma możliwość obracania, więc będziesz mógł wieszać pranie z jednego miejsca. Wszystkie linki pokryto antypoślizgowym tworzywem, zatem w bezwietrzny dzień, nie musisz używać klamerek.

Linki są odporne na działanie promieni słonecznych oraz deszcz i śnieg, zatem suszarka może stać w naszym ogrodzie przez cały rok, co zadowoliło wielu konsumentów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status