Najlepsza myjka do okien Vileda

Ostatnio aktualizowane: 19.10.17

 

Jaką myjkę do okien Vileda wybrać?

 

Mycie okien jest przez wielu z nas kojarzone z mało przyjemną czynnością. Ciągle spływająca woda po szybie, zacieki oraz niedomyte, trudno dostępne zakamarki są problemem większości osób. Jednak istnieje  urządzenie, które ułatwi pracę oraz sprawi, że mycie okien stanie się łatwe. Takim sprzętem jest myjka parowa.  Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Państwa poradnik oraz ranking, przedstawiający dwie najlepsze myjki do okien Vileda w 2017 roku.

Jednym z czołowych producentów myjek parowych jest firma FHP Vileda z siedzibą w Weinham. Jest to przedsiębiorstwo ze 150 letnią tradycją. Jej założycielem jest Carl-Johann Freudenberg, który przyczynił się do sukcesu marki i dystrybucji produktów do ponad 42 krajów na świecie. Jest to firma, która ciągle pracuje nad nowatorskimi rozwiązaniami, ułatwiającymi pracę w domu i podnoszącymi komfort użytkowania. W swoim asortymencie oprócz myjek parowych posiada: mopy, zraszacze do prasowania, ściereczki, zmywaki, rękawice do sprzątania i wiele innych produktów. W Polsce firma pojawiła się w 1994 roku i od razu zyskała sympatię polskich konsumentów. Obecnie, produkty Vileda dostępne są we wszystkich większych miastach w kraju.

Przed zakupem myjki parowej należy zwrócić uwagę na jej parametry i funkcjonalność. Dobre urządzenie to takie, którego baterie pozwolą nam na swobodne wyczyszczenie powierzchni w domu, bez obawy o nagłe rozładowanie się sprzętu. Warto się upewnić, czy dany model posiada dedykowaną ładowarkę, która pozwoli nam na ponowne naładowanie baterii po skończonej pracy.

Większość myjek wyposażona jest w specjalny wskaźnik typu LED, który informuje nas o stanie baterii oraz wybranym trybie. To rozwiązanie pozwala nam w porę uniknąć rozładowania się urządzenia.

Myjka parowa musi posiadać wygodny uchwyt. Natomiast jej profil powinien nam zapewnić komfort w trakcie pracy. Taki sprzęt cały czas podnosimy, zwłaszcza w trakcie mycia okien, co może się okazać niewygodne w przypadku niektórych rączek. Dobrze jest również zwrócić uwagę, czy dany odkurzacz posiada gumowe, antypoślizgowe elementy. Jest to ważne, gdyż w trakcie pracy przyrząd może być wilgotny i niepewnie leżeć w dłoni. Myjka do okien Vileda w dobrej cenie to taka, za którą zapłacimy nie więcej niż 250 złotych.

 

 

Myjki do okien Vileda – ranking

 

 

Vileda 146752

 

Naszą pierwszą propozycją w tym zestawieniu jest odkurzacz parowy Vileda 146752. Jest to model, który charakteryzuje się cichą pracą oraz niską wagą. Zapewni to nam komfort w trakcie czyszczenia mieszkania. Co więcej, specjalna ściągaczka pozwoli nam zebrać cały nadmiar wody z okna, dzięki czemu pozbędziemy się wszelkich smug i zacieków.

Urządzenie zasilane jest bateriami litowo – jonowymi, które znane są z wysokiej wydajności, zapewniającej długotrwałą pracę. Pełne naładowanie starczy na oczyszczenie aż 60 m2 powierzchni. Za pomocą dedykowanej ładowarki możemy naładować je do pełna w ciągu 6 godzin.

Zbiornik na wodę w tym urządzeniu ma pojemność wynoszącą 100 ml. Brudna woda i osad, zasysane są do drugiego pojemnika, w którym zamontowany jest filtr. W ten sposób, zanieczyszczona woda jest oczyszczana i nadaje się do ponownego użycia.

Szerokość ssawki tej myjki wynosi 270 mm, co pozwala na szybkie i przyjemne czyszczenie dużych powierzchni. Produkt ten można używać bez płynu, jak i z użyciem środków czyszczących. Według opinii jest to najlepsza myjka do okien Vileda w 2017 roku. Konsumenci docenili ten produkt za jego wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Ta myjka parowa sprawdzi się do czyszczenia okien, szklanych powierzchni, płytek w łazience i kuchni oraz luster.

 

 

 

 

Vileda Windomatic Set 150583

 

Nasz kolejną propozycją jest myjka do płaskich powierzchni Vileda Windomatic Set 150582. Jest to przyrząd określany mianem elektrycznego odkurzacza do czyszczenia okien.  Zasilanz jest na baterie, które charakteryzują się dłuższą żywotnością w porównaniu ze zwykłymi akumulatorami. Pełne naładowanie wystarcza na około 40 minut pracy, czyli do posprzątania 120 m2. Urządzenie można ładować po każdym użyciu za pomocą specjalnej ładowarki, dołączonej przy zakupie myjki, które trwa około 4 godzin.

Sprzęt ten posiada zbiornik na czystą wodę o pojemności 70 ml, dzięki czemu starczy to na jednokrotne czyszczenie. Zamontowany pod spodem pojemnik, zbiera osad oraz brud za pomocą specjalnego filtra. Jego pojemność wynosi aż 100 ml. W ten sposób, woda jest możliwa do ponownego użycia w trakcie sprzątania.  Jest więc to produkt nie tylko ekologiczny, ale również bardzo wydajny. Niska waga odkurzacza oraz jego cicha praca podnoszą komfort użytkowania oraz sprawiają, że czyszczenie jest łatwe i przyjemne.

Został on również wyposażony w wygodny uchwyt, wykonany z połączenia plastiku z elementami gumowymi, dzięki czemu ma zastosowanie antypoślizgowe. Opinie na temat myjki parowej Vileda Windomatic Set 150583 są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili ten produkt za wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Można go używać do czyszczenia wielu powierzchni: okien, szklanych blatów czy luster.

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...