Najlepsza myjka do okien Leifheit

Ostatnio aktualizowane: 18.07.18

 

Jaką myjkę do okien Leifheit wybrać?

 

Myjka do mycia szyb to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Aby być w pełni zadowolonym z zakupu, warto jednak zwrócić uwagę na parametry danego urządzenia. Jego zadaniem jest czyszczenie płaskich powierzchni, takich jak okna, lustra, kafelki, nie pozostawiając przy tym żadnych smug. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa poradnik oraz ranking, który przedstawia trzy najlepsze myjki do okien Leifheit w 2018 roku.

Leifheit AG to niemiecka firma istniejąca na rynku już od ponad 50 lat. Jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak myjki do mycia okien i podłóg, gąbki, detergenty, odkurzacze, mopy, i inne. Leifheit skupia się na podwyższeniu komfortu sprzątania i sprawienia, aby stało się ono przyjemne i szybkie. Dlatego wszystkie produkty tej marki charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami oraz nowoczesnym designem. Konsumenci cenią sobie te produkty również za ich wysoką jakość wykonania oraz stosunkowo niską cenę.

Dobra myjka do mycia okien to taka, która posiada odpowiednio wyprofilowane nasadki – ściągaczki. Ich zadaniem jest równomierne zbieranie nadmiaru wody z powierzchni, co uniemożliwia powstawanie osadów oraz zacieków. Szerokość tego elementu powinna być na tyle duża, by pozwoliła na szybką pracę, ale również na tyle mała, by móc dotrzeć do każdego zakątka.

Innym, równie ważnym parametrem jest zasilanie sprzętu. Najlepiej jest wybrać myjkę do mycia, która jest bezprzewodowa, gdyż istnieje ryzyko zamoczenia przewodu. Powinna być ona zasilana na baterie, które można szybko podładować. Zazwyczaj czas pracy takiego urządzenia wynosi około 30 minut.

Przed zakupem, warto również sprawdzić jakość wykonania drążka. Za pomocą specjalnej rury, możemy wyczyścić bardzo wysokie okna, sięgające nawet do 2,5 m. Nie musimy więc już używać drabiny ani taboretów, by dosięgnąć wszystkich kątów.

Co więcej, dobra myjka do mycia szyb to taka, która posiada na uchwycie elementy silikonowe. Takie rozwiązanie zapewnia komfort pracy, gdyż rączka jest przyjemna w dotyku, a w dodatku pewnie trzyma się w dłoni.

 

 

Myjki do okien Leifheit – ranking

 

 

Leifheit 51114 

 

Naszą pierwszą propozycją jest myjka do szyb Leifheit 51114. Jest to urządzenie, które pozwoli nam na szybkie i precyzyjne mycie okien i ich ram, luster, kafelków oraz kabin prysznicowych. Sprzęt ten sprawi, że zapomnimy o ściekającej wodzie powodującej zbieranie się osadu i powstawanie smug.

Model ten wyposażony został w ściągaczkę silikonową o szerokości 28 cm, dzięki której czyszczenie okien będzie znacznie prostsze niż dotychczas. Wygodna rączka oraz niska waga urządzenia wpływają na komfort pracy. Ponadto, drążek o długości 43 cm pozwala na umycie szyb, których wysokość przekracza nawet 2 metry.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję System Click, które odpowiada za zastosowanie różnych rodzajów nasadek. Sprawia to, że model ten jest niezwykle uniwersalny i umożliwia nam wyczyszczenie praktycznie każdego zakątku mieszkania, za pomocą odpowiedniej szczotki.

Myjka Leifheit 5114 posiada akumulator zasilany na baterie litowo-jonowe, które pozwalają na pracę nawet do 35 minut. Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne. Według konsumentów jest to najlepsza myjka do mycia okien Leifheit w 2018 roku.

 

 

 

 

Leifheit 51147

 

Kolejna propozycja to urządzenie z serii 51147 charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami, które ułatwią pracę w domu. Zdecydowanym atutem tego sprzętu jest precyzja zbierania wody z czyszczonej powierzchni.

Ta niezawodna myjka do mycia okien Leifheit w dobrej cenie pozwala na usunięcie wszelkich smug, które często pojawiają się w trakcie tradycyjnego mycia okien. Model ten jest zasilany baterią litowo-jonową, która pozwala na pracę do pół godziny.

Nowoczesnym rozwiązaniem zastosowanym w tym produkcje jest automatyczne włączanie się i wyłączanie sprzętu w przypadku styczności z powierzchnią. To pozwoli nam zaoszczędzić energię. Myjka sprawdzi się do czyszczenia różnych powierzchni, takich jak: okna, lustra i kafelki. Posiada ona również szeroką nasadę, której szerokość wynosi 28 cm. Pozwala to na szybkie ściągnięcie nadmiaru wody z szyby.

Ponadto, uchwyt oraz drążek o długości 43 cm tego sprzętu pozwalają na komfortową i szybką pracę. Opinie na temat myjki do mycia okien Leifheit 51147 są bardzo pochlebne. Konsumenci cenią ją za wysoką jakość wykonania, precyzję oraz wyjątkowo wytrzymałą baterią.

 

 

 

 

Leifheit 51000

 

Naszą ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest myjka do szyb Leifheit 51000. Jest to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest poprawa komfortu w trakcie sprzątania. Model ten nadaje się do czyszczenia nie tylko szyb, ale także luster, kafelków, kabin prysznicowych i wielu innych, płaskich powierzchni. Jednak producent przestrzega przed stosowaniem urządzenia na meblach akrylowych.

Za pomocą gumowych wycieraczek o szerokości 38 cm, myjka ta dotrze w najtrudniej dostępne miejsca, usuwając brud i nie pozostawiając przy tym żadnych smug czy zacieków. Urządzenie zostało wyposażone w mocny akumulator, czyli baterie litowo-jonowe, który pozwalają na pracę nawet do 35 minut. To w zupełności starczy nam na dokładne umycie wszystkich miejsc w domu.

Wyświetlacz LED znajdujący się na obudowie myjki informuje nas informować o stanie baterii. Do zestawu dołączona jest ładowarka, dzięki której możemy szybko podładować akumulator. Opinie na temat myjki do mycia okien Leifheit 51000 są bardzo pochlebne. Producenci docenili ten produkt ze względu na wysoką jakość wykonania oraz niską wagę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.33 out of 5)
Loading...