Najlepsza myjka do okien Karcher

Ostatnio aktualizowane: 22.05.18

 

Jaką myjkę do okien Karcher wybrać?

 

Myjka do okien to urządzenie, które pozwala utrzymać idealną czystość w całym mieszkaniu. Choć głównym zastosowaniem takiego sprzętu jest mycie szyb, to świetnie sprawdzi się również do pielęgnacji innych powierzchni, szczególnie w kuchni i łazience. Urządzenie umożliwia nam szybkie i przyjemne sprzątanie, które niegdyś zajmowało dużo czasu. Aby ułatwić Ci zakup produktu przygotowaliśmy poradnik oraz ranking, który przedstawia najlepsze myjki do okien Karcher w 2018 roku.

Marka Karcher to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją innowacyjnego sprzętu wysokociśnieniowego. Firma ta została założona przez Alfreda Karchera w 1935 r w Winnenden, niedaleko Stuttgartu. Od samego początku, ceniona jest za pionierskie zastosowania techniki grzewczej w sprzęcie do użytku domowego. Dziś, w asortymencie Karchera mamy przede wszystkim myjki ciśnieniowe, parowe, odkurzacze oraz wiele innych produktów, które z ułatwiają nam sprzątanie w domu.

Myjka to urządzenie, które pozwoli nam skutecznie i szybko umyć okna. Jest to sprzęt, który za pomocą specjalnych, wymiennych nasadek umożliwia nam na dotarcie do niedostępnych miejsc.

Na rynku znajdziemy modele myjek ciśnieniowych i parowych. Do zastosowania w domu polecamy urządzenia parowe, które często posiadają dodatkowe akcesoria, takie jak: ściągaczka do okien, spryskiwacz z wkładem wykonanym z mikrofibry, wymienne nakładki.

Samo czyszczenie przy użyciu pary jest bardzo skuteczne, gdyż zabija wszystkie bakterie i roztocza. To sprawia, że sprzęt ten świetnie sprawdzi się u osób cierpiących na liczne alergie. Co więcej, myjka parowa pozwala nam szybko zapomnieć o uciążliwym myciu okien i innych powierzchni, pełnych zacieków i kapiącej wody.

Takie urządzenie posiada specjalny zbiornik, który należy napełnić wodą. Po wciśnięciu przycisku START, pojemnik się podgrzewa aż do temperatury wrzenia, co powoduje powstanie pary. Jest ona rozprowadzana na zewnątrz urządzenia za pomocą nasadki. Brudna woda zbierana jest do drugiego zbiornika, gdzie oczyszczana jest przez filtr. Takie rozwiązanie pozwala nam na ponowne użycie tej samej wody. Myjki do okien zasilane są akumulatorowo. Po każdym użyciu należy naładować akumulator.

 

 

Myjki do okien Karcher – ranking

 

 

Karcher WV 2 Plus 1633 3010

 

Naszą pierwszą propozycją jest model Karcher WV 2 Plus 1633 3010. Jest to urządzenie, które dzięki swojej niskiej wadze oraz cichej pracy zapewnia nam komfort użytkowania. Produkt ten posiada specjalny wskaźnik LED, który informuje nas o stanie baterii oraz uruchomionym trybie. Oba zbiorniki, na czystą oraz brudną wodę zostały tak zaprojektowane, aby łatwo i szybko można było je napełnić lub opróżnić.

Urządzenie zasilane jest litowo-jonowym akumulatorem, który charakteryzuje się długim czasem pracy. Ssawka tego modelu ma wymiary 280 mm, co pozwala na szybkie umycie powierzchni. W zestawie otrzymujemy również dedykowaną ładowarkę, za pomocą której będziemy mogli naładować baterię.

Spryskiwacz posiada pad wykonany z mikrofibry, który skutecznie filtruje wodę z bakterii, kurzu oraz roztoczy. Co więcej, do każdego urządzenia otrzymujemy koncentrat do czyszczenia okien. Według opinii jest to najlepsza myjka do okien Karcher w 2018 roku. Konsumenci docenili ją za wysoką jakość wykonania oraz niski poziom emitowanego hałasu w trakcie pracy.

 

 

 

 

Karcher WV 5 Plus 1633 4400

 

Naszą kolejną propozycją jest wielofunkcyjny sprzęt Karcher WV5 Plus 1633 4400. Jest to urządzenie, które charakteryzuje się precyzją i skutecznością w czyszczeniu płaskich powierzchni. Pozwala on na usunięcie wszelkich smug i zacieków z okien.

Dzięki zwiększonej mocy baterii litowo-jonowej mamy możliwość dłuższej pracy. W zestawie otrzymujemy również ładowarkę, dzięki której w każdej chwili możemy podładować. Wyświetlacz LED informować nas będzie o wskaźniku akumulatora oraz wybranym trybie.

Dodatkowym atutem tej myjki jest jej niska waga oraz niski poziom emitowanego hałasu. O funkcjonalności tego sprzętu świadczą również łatwo zdejmowane pojemniki zbierające czystą oraz brudną wodę. Dzięki temu będziemy mogli w każdej chwili pozbyć się nadmiaru płynu.

Samo czyszczenie myjką do okien Karcher WV 5 Plus 1633 4400 jest niezwykle proste i nie wymaga użycia środków czyszczących. Urządzenie posiada regulowaną długość ssawki, co pozwala na czyszczenie nawet z dalekiej odległości oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Uchwyt posiada elementy silikonowe, dzięki którym odkurzacz pewnie leży w dłoni. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

 

 

 

 

Karcher WV 5 Premium 1.633-455.0

 

Ostatnią propozycją w tym rankingu jest myjka do okien Karcher WV 5 Premium 1. 633-455.0. Jest to urządzenie, które zapewni nam szybkie i łatwe czyszczenie okien, szklanego blatu, kafelków oraz luster. Dzięki niskiej wadze używanie tego sprzętu nie będzie męczące dla naszego kręgosłupa oraz rąk.

Model ten wyposażony został w wydajną baterię, która wystarczy na wiele godzin pracy. O jej stanie, informować nas będzie dioda LED. W zestawie otrzymujemy również specjalną ładowarkę, dzięki której możemy naładować akumulator po każdym użyciu myjki.

Co więcej, model ten został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić nam jak największy komfort pracy. Dlatego zbiorniki na brudną oraz czystą wodę są łatwe w czyszczeniu i usuwaniu osadu. Ponadto, uchwyt posiada gumowe, antypoślizgowe elementy, dzięki którym sprzęt pewnie leży w dłoni i nie wyślizgnie się z niej. Ssawka tego modelu charakteryzuje się regulowaną rurką.

Takie rozwiązanie umożliwi nam umycie nawet trudno dostępnych miejsc. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go za wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność.  Poza tym podkreślają, że jest to solidna myjka do okien Karcher w dobrej cenie.

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...