ᐅ Dobre opryskiwacze spalinowe Solo - rankingi i opinie 

Najlepszy opryskiwacz spalinowy Solo

Ostatnio aktualizowane: 12.11.19

 

Jaki opryskiwacz spalinowy Solo wybrać?

 

Aby hodowane przez nas rośliny rosły zdrowe i nie były zjadane przez insekty, ważne są różne czynniki. Jest to między innymi dobra gleba i odpowiednie warunki atmosferyczne. Możemy jednak pomóc roślinom stosując różnego rodzaju nawozy. Aby je dobrze rozpylić na nasze warzywa, potrzebujemy odpowiedni sprzęt. Najlepiej sprawdza się do tego opryskiwacz. Według konsumentów modele spalinowe najlepiej spełniają swoje zadanie. Używając ich nie jesteśmy zależni od przewodów, a oprócz tego urządzenie to ma zwykle dużą moc i pozwala w krótkim czasie opryskać spory areał. Aby pomóc Ci w wyborze dobrego urządzenia, przygotowaliśmy specjalny poradnik.

Na końcu tekstu umieściliśmy opisy 3 produktów, które wielu Internautów uznała za najlepsze opryskiwacze spalinowe Solo. Wybraliśmy firmę Solo ze względu na jej duże doświadczenie w produkowaniu opryskiwaczy. Ta godna zaufania firma zdobyła uznanie wielu klientów. Producent skupia się na tworzeniu urządzeń wysokiej jakości oraz wygodnych w użytku.

Bardzo istotna jest moc spryskiwacza. Duża moc produktu np. 3 KM pozwala nam na opryskiwanie drzewek lub roślin z dużej odległości. Dzięki temu nie jesteśmy narażeni na działanie szkodliwych dla nas składników nawozu. Wielu doświadczonych rolników doradza, aby wybierać urządzenie, które ma regulowaną moc. W rezultacie będziemy mogli dopasować ją do rodzaju roślin, które opryskujemy.

Wiele osób przyznaje, że najlepszy opryskiwacz spalinowy Solo w 2019 roku to taki, który ma dużą pojemność zbiornika. Spory pojemnik umożliwi nam napełnienie go dużą ilością nawozu, co sprawi, że nie będziemy musieli przerywać pracy co kilka minut i na jednym napełnieniu spryskamy sporej wielkości pole. Minimalna pojemność zbiornika powinna wynosić  10 l. Wybierz mniejszy pojemnik, jeżeli masz bardzo mało roślin do nawożenia.

Nie mniej istotna jest waga opryskiwacza. Jeżeli będzie zbyt duża, to korzystanie z produktu może być niekomfortowe. Dlatego niektóre modele wyposażone są w specjalne szelki pozwalające na noszenie produktu na plecach. Sprawdza się to w przypadku dużych modeli. Miej na uwadze, że do przymierzanego, pustego opryskiwacza w sklepie dolejesz od 10 l do 20 l specyfiku, co zmieni jego wagę.

 

 

Opryskiwacze spalinowe Solo – ranking

 

 

Solo 423

 

Solo 423 to opryskiwacz spalinowy o bardzo dużej mocy. Wynosi ona 4,1 KM. Oprócz tego silnik tego urządzenia to typ dwusuwowy. Jest to bardzo mocny produkt, który umożliwia opryskiwanie drzewek i roślin ze sporej odległości. Nie musimy więc obawiać się, że rozpylany specyfik nam zaszkodzi.

Pojemność zbiornika tego urządzenia wynosi 12 l. Taki wynik sprawia, że nie musimy przerywać pracy, aby uzupełniać  pojemnik. 12 l starczy nam na opryskanie średniej wielkości ogródka. Solo 423 to opryskiwacz o kompaktowych wymiarach i do tego lekki. Dlatego też jego obsługa jest bardzo łatwa i nie sprawi nam problemu.

Przyjrzyjmy się dyszy rozpylającej tego produktu. Wyposażona została w 4 stopnie rozpylania. Pozwala to nam na dopasowanie opryskiwania do danego rodzaju roślin. Nie musimy obawiać się, że siła rozpylania będzie za mocna lub za słaba. Funkcja ta sprawia, że prezentowany opryskiwacz spalinowy Solo w dobrej cenie jest bardzo popularny wśród konsumentów. Internauci wspominają o łatwej obsłudze modelu oraz o jego dużej mocy.

 

 

 

 

Solo 433 H

 

Dla wszystkich posiadaczy dużego ogrodu mamy bardzo ciekawą propozycję. Jest nią opryskiwacz spalinowy Solo 433 H. Pojemność jego zbiornika to 20 l. Z pomocą urządzenia możemy opryskać nawozem nawet bardzo duży ogród.

Prezentowany produkt jest stosunkowo lekki. Jego waga to około 8 kg. Model wyposażony został w pas biodrowy, więc przemieszczanie się z nim nie będzie kłopotliwe. Jeżeli chodzi o ciśnienie oprysku, jest ono regulowane. Możemy wybrać ciśnienie słabe, czyli 1 bar, 2 bary lub wysokie – 3 bary. Pozwala to nam na dopasowanie opryskiwania do rodzaju roślin, jakie nawozimy.

Dysza, tak samo, jak i lanca tego produktu wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Możemy być pewni, że przez długi czas model nie pokryje się rdzą i będzie nam długo służył. Internauci chwalą wygodę noszenia i obsługiwania się opryskiwaczem.

 

 

 

 

Solo 451

 

Jeżeli szukasz produktu do nawożenia średniej wielkości ogródka, Solo 451 jest dla Ciebie. Jego moc wynosi 2,1 KM. Umożliwia nam to opryskiwanie roślin ze znacznej odległości.

Pojemność zbiornika prezentowanego produktu wynosi 13 l. Wystarczy nam to do opryskania średniej wielkości ogródka. Dysza tego modelu wyposażona jest w 4-stopniową regulację. Pozwala nam to na dostosowanie strumienia do opryskiwanych roślin. Mamy możliwość usadowienia opryskiwacza na plecach za pomocą dołączonych do niego szelek. Jego waga bez nawozu wynosi około 11 kg, więc manewrowanie produktem nie powinno stanowić problemu.

Użytkownicy chwalą ten produkt za bardzo efektywną pracę. Umożliwia nam to wytrzymały silnik oraz szeroki otwór wlewowy. Internauci wspominają także o solidnym wykonaniu tego urządzenia, a także o jego bezawaryjności.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status