Najlepsze nożyce do trawy Fiskars

Ostatnio aktualizowane: 03.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jakie nożyce do trawy Fiskars wybrać?

 

Kosiarka nie zawsze sprawdzi się w czasie pielęgnacji trawnika, gdyż może nie poradzić sobie z miejscami tuż przy żywopłocie. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką nożyce do trawy, które poradzą sobie również z przycinaniem żywopłotów. Sprawdzając ofertę sklepów na pewno zauważysz wiele sprzętów na sklepowych półkach. Czasem wybranie jednego z nich może nie być najprostsze. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, stworzyliśmy ten krótki poradnik zakupowy, w którym podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Przedmiotem artykułu są sprzęty marki Fiskars, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętów ogrodowych, ale również tych do codziennego użytku. W asortymencie firmy znajdziesz takie produkty jak garnki, patelnie, ale również grabie, sekatory i nożyce do żywopłotów.

Najlepsze nożyce do trawy Fiskars w 2021 roku muszą być wygodne. Dlatego udając się na zakupy wiedz, że możesz znaleźć jeden z 3 modeli: akumulatorowy, elektryczny lub ręczny. Każdy z nich ma wady i zalety, więc wybór podyktowany będzie Twoimi preferencjami. Sprzęty ręczne najlepiej sprawdzą się podczas przycinania trawy wokół kwiatów lub przy krawężniku. Niewielka budowa zapewnia precyzję. Jednak w czasie pracy użytkownik musi się dużo schylać, co obciąża kręgosłup. Modele elektryczne zasilane są na prąd, dlatego mają ograniczone pole pracy. Jeśli masz zamiar zainwestować w taki produkt, sprawdź, jak długi ma przewód. Zbyt krótki kabel nie pozwala przyciąć całego trawnika. Sprzęty z mocnym silnikiem będą w stanie poradzić sobie z grubymi gałęziami drzew i krzewów. Ostatnim rodzajem nożyc są modele akumulatorowe, zasilane bateriami. Używanie takich urządzeń jest bardzo wygodne, jednak przed zakupem musisz upewnić się, jak długo mogą one pracować.

Jednym z ważniejszych elementów nożyc do trawy są ostrza. To od nich uzależniona jest praca całego sprzętu. Jeśli produkt będzie wykonany ze słabej jakości materiałów, szybko się stępi lub nawet uszkodzi podczas cięcia grubszej gałęzi. Najlepsze nożyce do trawy Fiskars są wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż jest ona wytrzymała i wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

 

 

Nożyce do trawy Fiskars – Ranking

 

 

Fiskars 113690

 

Polecamy zakup nożyc do trawy Fiskars 113690. Produkt ma hamulec serwo, który uniemożliwia zakleszczenie się ostrzy, co minimalizuje ryzyko skaleczenia się. Urządzenie wyróżnia się swoją budową. Nożyce pozwalają na przycinanie trawy w pozycji stojącej, więc nie obciążasz mięśni, a także nie narażasz się na bóle pleców. Całkowita długość modelu to 112 cm, a ostrzy – 14 cm, natomiast waga wynosi 645 g.

W sprzęcie zastosowano nowoczesny mechanizm, który umożliwi obsługę jedną ręką. Dzięki temu praca nie wymaga użycia zbyt dużej siły. Producent zapewnia, że produkt bez trudu dotrze w trudno dostępne miejsca. Jest to możliwe dzięki ostrzu, które obraca się o 360 st. Nożyce wykonano ze stali nierdzewnej, która jest odporna na złamania i korozję. Z kolei poliamidowe rączki zostały tak wyprofilowane, by zapewnić pewny uchwyt w czasie pracy.

Opinie konsumentów o nożycach marki Fiskars są bardzo pochlebne. Wielu Internautów jest zadowolonych z mechanizmu serwo, który nie tylko uniemożliwia zakleszczenie ostrzy, ale również pozwala na skuteczne cięcie.

 

 

 

 

Fiskars 111090

 

Prezentujemy nożyce do trawy Fiskars 111090.  Model przeznaczony jest do przycinania trawy, liści, żywopłotów oraz cięcia niewielkich gałęzi. Jest to niewielki produkt, który gwarantuje dużą precyzję pracy, więc możesz go używać do wycinania kształtów w krzakach. Długość sprzętu to 155 cm, a jego waga to 100 g.

Rączka została pokryta specjalną powłoką Soft Grip o właściwościach antypoślizgowych. Z tego powodu dłonie nie ślizgają się, co zapewnia bezpieczeństwo w czasie pracy. Dodatkowo rękojeść została tak wyprofilowana, by zagwarantować pewny chwyt. Użytkownik może w prosty sposób regulować docisk ostrzy. W tym celu trzeba docisnąć śrubę w środkowej części nożyc. Gdy to zrobisz, cięcie będzie bardziej precyzyjne. W sprzęcie zastosowano innowacyjny mechanizm sprężynowy, który pozwala na wygodne cięcie bez użycia dużej siły.

Duża grupa konsumentów zgodziła się, że prezentowany model to wygodne w użyciu nożyce do trawy Fiskars w dobrej cenie. Używanie sprzętu jest wygodne i gwarantuje precyzyjne cięcie.

 

 

 

 

Fiskars GS42 

 

Internauci pozytywnie wypowiadają się o nożycach do trawy Fiskars GS42, które sprawdzą się podczas cięć w trudno dostępnych miejscach. W produkcie zastosowano innowacyjny mechanizm serwo. Dzięki niemu ostrza nie blokują się. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo, ale również gwarantuje wygodną pracę.

Całkowita długość sprzętu to 32,2 cm, zaś samego ostrza – 14 cm. Produkt gwarantuje skuteczne cięcie nie tylko trawy, ale również żywopłotów i niewielkich gałęzi. Dużym atutem nożyc jest wykonane ze stali nierdzewnej ostrze, które obraca się o 360 st. Pozwala to na cięcie pod dowolnym kątem nawet w trudno dostępnych miejscach. Rączka w tym sprzęcie została tak zaprojektowana, by dopasować się do zaciśniętych dłoni, przez co nie wypadnie nam w czasie pracy.  Poza tym nożyce mają mechanizm blokujący, który możesz uruchomić kciukiem.

Prezentowany model cieszy się dużą popularnością wśród Internautów. Wiele osób jest zadowolonych z wykonania sprzętu, a także z jego niewielkich wymiarów, które pozwalają na precyzyjne cięcie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir