ᐅ Dobre nożyce do trawy akumulatorowe – rankingi i opinie 

Najlepsze nożyce do trawy akumulatorowe

Ostatnio aktualizowane: 19.11.19

 

Jakie nożyce do trawy akumulatorowe wybrać?

 

W niektórych przypadkach nożyce do trawy wydają się najlepszą opcją do skrócenia trawnika. Dlatego wiele osób decyduje się na zakup takiego urządzenia. Najbardziej popularne są nożyce akumulatorowe. Urządzenia te są często wybierane ze względu na możliwość łatwego manewrowania oraz małego nakładu energii z naszej strony. Jeżeli stoisz przed wyborem produktu tego typu, to z pewnością wiesz, że nie jest to łatwe zadanie. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, w którym po kolei wytłumaczymy, co jest istotne podczas zakupu akumulatorowych nożyc do trawy.

Nie wybieraj modelu, który nie jest dla Ciebie wygodny. Wiele osób zaznacza, że najlepsze akumulatorowe nożyce do trawy mają dobrze wyprofilowaną rękojeść, którą komfortowo się trzyma. Swobodne trzymanie jest bardzo ważne szczególnie podczas dłuższego użytkowania urządzenia. Nie bez znaczenia jest także waga produktu. Jeżeli nożyce ważą zbyt dużo, to operowanie nimi może być kłopotliwe.

Sprzęty akumulatorowe mają bardzo dużą zaletę – nie wymagają zasilania sieciowego. Dany model można używać więc w każdym miejscu. Trzeba jedynie pamiętać o naładowaniu sprzętu przed jego użytkowaniem. Znajdź informację o tym, jaki jest maksymalny czas działania nożyc i ile trwa ładowanie. Jeżeli czas pracy jest zbyt krótki, to będziesz musiał kosić trawę dwa lub trzy razy.

Użytkownicy zgodnie uznali, że najlepsze akumulatorowe nożyce do trawy w 2019 roku mają zabezpieczone ostrza. Podczas przechowywania sprzętu z innymi narzędziami może się zdarzyć, że ostrza będą się stopniowo tępić – ocierają się o inne akcesoria. Dlatego warto wybrać model, który jest wyposażony w zabezpieczenia (etui), które ochroni także przed niekontrolowanym włączeniem produktu. Warto również zaznaczyć, że dobre ostrza są wykonane ze stali szlachetnej. Nożyce z krótkimi ostrzami przeznaczone są do precyzyjnego podcinania roślin. Z kolei modele wyposażone w długie ostrza najlepiej sprawdzają się do koszenia dużych powierzchni.

Nie możemy nie wspomnieć o wykonaniu produktu. Koniecznie wybierz nożyce, które są solidnie, a wszystkie łączenia pomiędzy poszczególnymi elementami są mocne. Oszczędzi Ci to później czasu, który spędziłbyś na szukaniu oraz wymianie części nożyc.

 

 

Nożyce do trawy akumulatorowe – ranking

 

 

Gardena Comfort 8897

 

Gardena Comfort 8897 to nożyce, które znajdą zastosowanie podczas wykonywania wielu czynności w ogrodzie. Jedną z najważniejszych z nich jest podcinanie boków trawnika oraz mniejszych krzewów takich jak bukszpan. Do wymienionych czynności służą dwa różne rodzaje ostrzy, które możesz wymieniać bez konieczności wyciągania narzędzi.

Akumulator opisywanego produktu ładuje się około 8 godzin. Gwarantuje Ci to około 90 minut nieprzerwanej pracy. W takim czasie z pewnością zdążysz uformować krzew lub dociąć boki trawnika. Wskaźnik LED pokazuje stan naładowania baterii, więc wiesz, jak zaplanować sobie pracę. Urządzenie waży jedynie 1 kg. Na rękojeść produktu naniesiono gumową powłokę. Dlatego też użytkowanie nożyc nie jest dla nas nieprzyjemne oraz nie powoduje bólu dłoni.

Do zestawu dołączono osłonę na noże, która zapobiega przedwczesnemu stępieniu się tych elementów. Istnieje również możliwość domontowania do urządzenia trzonka teleskopowego. Użytkownicy zazwyczaj wspominają jako zaletę bardzo wygodne manewrowanie nożycami oraz łatwą wymianę ostrzy.

 

 

 

 

Bosch Isio 3 

 

Urządzeniem, które zostało docenione przez wielu użytkowników został Bosch Isio 3. Prezentowane nożyce charakteryzują się prostą, płynną obsługą. Po pierwsze produkt jest bardzo lekki. Jego waga wynosi jedynie 0,5 kg. Manewrowanie nożycami nie stanowi więc problemu. Oprócz tego rękojeść modelu jest wykonana w taki sposób, aby wygodnie się ją trzymało. Dlatego użytkowanie nożyc jest komfortowe.

Ostrza modelu są wykonane z mocnej stali szlachetnej. Mają one system Anti Blocking, który nie pozwala zablokować się ostrzom, a Ty nie musisz tym samym przerywać swojej pracy. Dodatkowo do wyboru są dwa rodzaje ostrzy: jeden z nich przeznaczony do trawy, a drugi z nich do krzewów. Po naładowaniu produkt działa około 50 minut. W takim czasie z pewnością wykonasz całą zaplanowaną przez siebie pracę.

Atutem, o którym najczęściej wspominają Internauci jest swobodne użytkowanie produktu. Użytkownicy uważają, że ręka nie męczy się, a sam proces koszenia przebiega bardzo szybko i sprawnie.

 

 

 

 

Skill F0150755AA 

 

Skill F0150755AA to akumulatorowe nożyce do trawy w dobrej cenie o kompaktowych wymiarach. Przechowywanie produktu nie będzie więc bardzo trudne. To samo można powiedzieć o użytkowaniu – ze względu na niewielkie wymiary operowanie nożycami jest bardzo łatwe. Znacznie pomaga w tym również wyprofilowana rączka pokryta miękką gumą. Koszenie trawy nie musi być już nieprzyjemną czynnością.

W zestawie znajdziesz dwa rodzaje ostrzy wykonanych ze stali szlachetnej: krótszy umożliwi Ci przycinanie boków trawnika, a dłuższy z kolei pomoże ukształtować krzewy takie jak bukszpan. Warto dodać, że do wymiany ostrzy nie potrzebujemy żadnych specjalistycznych narzędzi. Wskaźnik LED na obudowie wskazuje poziom naładowania. W rezultacie w porę możesz przerwać pracę.

Użytkownicy cenią sobie szczególnie dobrze wykonane części opisywanego produktu. Donoszą, że nawet w przypadku częstej eksploatacji nożyce działają bardzo dobrze, a co najważniejsze są one wysoko bezawaryjne. Internauci uważają również, że ze względu na małą wagę oraz kompaktowe wymiary operowanie nożycami jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status