Opinie o Kratki Koza K6

Ostatnio aktualizowane: 03.12.20

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Biokominek Kratki Koza K6 to model wolnostojący stanowiący idealne dopełnienie stylowo urządzonego wnętrza. Produkt ładnie prezentuje się w szczególności w salonie, będzie też dobrze wyglądał w sypialni. Ten piec żeliwny nie ma gładkiej powierzchni, tylko efektownie wyglądające zdobienia. Znajdująca się na drzwiczkach klamka się nie nagrzewa, dlatego nie ma ryzyka poparzenia dłoni.

 

Najważniejsze wady:

Wylot spalin jest regulowany, co daje możliwość instalacji kozy w różnych warunkach montażowych. Niemniej jednak czynność związana z podłączeniem pieca jest czasochłonna i wymaga odpowiednich umiejętności. Montaż powinien być przeprowadzony przez wykwalifikowaną osobę, co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów.

 

Werdykt: 9.4/10

Osoby, które miały okazję przeprowadzić test Kratki Koza K6 doszły do wniosku, że jest to solidnie zrobiony piecyk, który skutecznie ogrzewa pomieszczenie. Front jest zrobiony z żaroodpornej ceramiki i wytrzymuje temperaturę nawet do 800 st. C. Model jest wsparty na dobrze wyprofilowanych nóżkach, które są gwarancją maksymalnej stabilności.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidne i estetyczne wykonanie

Zamieszczone w Internecie opinie o Kratki Koza K6 stanowią dowód na to, że produkt jest dobrze oceniany przez konsumentów. Dlaczego zdobywa on pozytywne recenzje od użytkowników? Do wykonania piecyka wykorzystano żeliwo, czyli materiał, który jest przystosowany do wysokich temperatur i nie odkształca się na skutek ich działania (na długo zachowuje początkowy wygląd). Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że produkt jest objęty 5-letnią gwarancją producenta, co również jest potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Co więcej, kominek prezentuje się elegancko, jest utrzymany w stylistyce retro. Nie ma gładkiej powierzchni, ale efektownie wyglądające zdobienia. Taki piecyk będzie nie tylko ogrzewał pomieszczenie, ale też przyciągał wzrok gości i dodawał wnętrzu charakteru.

Bezpieczeństwo użytkowania

Chyba dla każdej osoby ważne jest to, aby kominek był bezpieczny w użytkowaniu. Do produkcji frontu wykorzystano ceramikę żaroodporną, która zachowuje swoje właściwości, nawet gdy temperatura sięga 8000 st. C. Wspomniany materiał jest odporny na zniszczenia. 

 

Komfort użytkowania

Producent zastosował pewne rozwiązania, które mają zwiększyć komfort użytkowania modelu Kratki Koza K6. Zaliczyć do nich można przede wszystkim system zimnej klamki, który skutecznie chroni przed poparzeniem dłoni. Piecyk ma też pojemnik na popiół, który można łatwo opróżnić. W efekcie czas, jaki trzeba poświęcić na zadbanie o produkt po skończonym paleniu, nie jest zbyt długi.

Model ma też system czystej szyby, co chroni przed osadzaniem się na jej powierzchni trudnej do usunięcia sadzy. Ostatnią, choć nie mniej ważną kwestią jest to, że kozę można zamontować w różnych miejscach, a wszystko dlatego, że ma ona regulowany wylot spalin. To również zachęca do zakupu tego produktu. Istotne dla wielu konsumentów jest ponadto to, że cena Kratki Koza K6, w porównaniu z jakością wykonania, jest atrakcyjna.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status