Opinie o Biokominku Home

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

Najważniejsze zalety:

Biokominek ma kompaktowe wymiary, dlatego też można ustawić go w dowolnym miejscu. Z pewnością nada on każdemu wnętrzu bardziej przytulnego charakteru. Do wykonania produktu wykorzystano najlepsze gatunkowo materiały, czyli m.in. malowaną proszkowo stal nierdzewną. Szyba ze szkła hartowanego o grubości 4 mm jest wytrzymała i odporna na powstawanie zarysowań. 

 

Najważniejsze wady:

Konsumenci zwracają uwagę na to, że otwory w palenisku są duże i w związku z tym bioetanol będący paliwem stosunkowo szybko się zużywa. Trzeba często go uzupełniać, co wiąże się z ponoszeniem większych kosztów użytkowania sprzętu.

 

Werdykt: 9.6/10

Opinie o Home są pochlebne, w komentarzach na temat modelu można przeczytać wiele dobrych słów na temat jakości wykonania, a także prostego designu. Ten niewielki biokominek znajduje zastosowanie jako ciekawa ozdoba wnętrza. Jest mały i łatwo się go przenosi, nie wymaga też żadnej skomplikowanej instalacji, można z niego korzystać w każdym miejscu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wymiary

Jak już wspomnieliśmy, prezentowany biokominek to niewielki produkt. Jego dokładne wymiary to: szerokość – 36 cm, wysokość – 22 cm i głębokość – 18 cm. Model waży 3 kg, w związku z tym jego przenoszenie jest bardzo proste. Nie trzeba też długo zastanawiać się, gdzie umieścić produkt. Często jest on ustawiany na komodzie w salonie albo na stoliku kawowym. Jeśli włączymy go wieczorem, pozwoli nam to uzyskać przyjemny efekt w pomieszczeniu, stanie się w nim nastrojowo i przytulnie. To idealne warunki do tego, aby miło spędzić czas z bliskimi i się zrelaksować.

Opał

Model Home wymaga do pracy paliwa do biokominków, które można bez trudu znaleźć w sklepach, także online. Czas spalania wynosi 2-5 l/h, a pojemność palnika jest równa 0,7 l. Co jakiś czas trzeba uzupełniać paliwo, aby płomień nadal się utrzymywał. Nie jest to jednak trudne, co potwierdził test Home i jego pozytywne wyniki dotyczące łatwości obsługi sprzętu.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Dla wielu osób jedną z najważniejszych kwestii jest bezpieczeństwo użytkowania biokominka. Do zakupu prezentowanego produktu zachęca to, że ma on certyfikat CE. W efekcie można być pewnym, że spełnia on wymagane prawem normy, a więc korzystanie z kominka nie jest zagrożeniem. Dodatkowo w zestawie znajduje się dobrze opracowana instrukcja obsługi, z której można dowiedzieć się, jak użytkować model Home. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup przyznają, że nie jest to trudne.

 

Przeznaczenie

Biokominek jest najchętniej wybierany jako dodatek do salonu, nierzadko umieszcza się go także w sypialni. Na zakup produktu decydują się jednak nie tylko właściciele domów, ale też osoby prowadzące restauracje. Model będzie dobrze wyglądał także w hotelach i pensjonatach. Warto dodać, że cena Home nie jest wysoka. Produkt można kupić za niecałe 200 zł.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status