Najlepsza nagrzewnica olejowa Master

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaką nagrzewnicę olejową Master wybrać?

 

Nagrzewnica olejowa to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Najczęściej używane jest w warsztatach, halach produkcyjnych czy barach szybkiej obsługi. Sprzęt ten dostarcza ciepłe, czyste powietrze. Jeśli stoisz przed wyborem produktu, ale nie wiesz, na jaki się zdecydować zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Postaramy się w nim przybliżyć cechy, jakie powinny posiadać najlepsze nagrzewnice olejowe Master. Na końcu poradnika znajdziesz także zestawienie prezentujące najlepsze modele.

 

 

Dlaczego wybraliśmy firmę Master? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna. Jest to marka, która ma duże doświadczenie na rynku, a jej produkty cechuje solidność. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju nagrzewnic. Są one funkcjonalne i dostępne w przystępnej cenie.

Duże znaczenie przy wyborze nagrzewnic olejowych ma ich moc. To od niej zależy, jak efektywne będzie urządzenie. Na rynku znajdziemy modele o różnych parametrach. Polecamy zakup sprzętu o mocy 10 kW lub więcej. Trzeba także zwrócić uwagę na czas pracy produktu na pełnym zbiorniku. Powinien on wynosić kilkanaście godzin. Nie mniej istotna jest waga modelu. Zbyt ciężkie sprzęty będą trudne do przenoszenia, co może ograniczyć możliwość użytkowania. Zazwyczaj nagrzewnice ważą ponad 30 kg. Warto upewnić się, że wybrany przez nas produkt został wyposażony w kółka transportowe. Najlepsza nagrzewnica olejowa Master w 2020 roku posiada także wygodny, dobrze wyprofilowany uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Kolejną, istotną sprawą jest materiał użyty do wykonania urządzenia. Zalecamy zakup sprzętu zrobionego z dobrej gatunkowo stali nierdzewnej. Da nam to pewność, że sprzęt będzie wykazywał odporność na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym będzie nam służył przez długi czas. Warto zadbać także o swoje bezpieczeństwo i wybrać model z nienagrzewającą się obudową. Dzięki temu unikniemy bolesnych poparzeń. Aby użytkowanie było łatwe, zachęcamy do zakupu modelu wyposażonego we wskaźnik poziomu oleju. Będziemy mogli kontrolować, ile cieczy znajduje się w urządzeniu. Tym samym nie będziemy musieli się martwić o to, że olej skończy się bez naszej wiedzy.

 

 

Nagrzewnice olejowe – ranking

 

 

Master BV77E

 

Prezentujemy Master BV77E, czyli nagrzewnicę olejową o mocy 20 kW. Cechuje go efektywna praca. Urządzenie dostarcza ciepłe powietrze. Będzie odpowiednie do  sklepów czy hal. Pojemność zbiornika wynosi 36 l. Czas pracy na pełnym zbiorniku to ok. 17 godzin.

Wymiary nagrzewnicy są następujące: 120 cm x 40 cm x 53 cm. Jej waga to 36 kg. Z uwagi na to, że urządzenie ma kółka transportowe, jego przenoszenie nie stanowi problemu. Manewrowanie sprzętem ułatwia wygodna, dobrze wyprofilowana rączka. Komora spalania została zrobiona ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na zniszczenia mechaniczne. Obudowa sprzętu nie nagrzewa się w trakcie pracy, co podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Umieszczane w Internecie opinie o tym urządzeniu są pozytywne. To zachęca konsumentów do jego zakupu. Nagrzewnica jest łatwa w obsłudze, a co najważniejsze solidnie wykonana. Dzięki temu możemy mieć pewność, że posłuży nam przez długi czas.

 

 

 

 

Master BV 69 

 

Master BV 69 to dobrej jakości nagrzewnica. Jest to produkt wykonany z odpornych na uszkodzenia tworzyw. Obudowa ze stali nierdzewnej nie nagrzewa się w trakcie pracy. W efekcie ryzyko oparzenia nie występuje. Sprzęt ma moc równą 20 kW. Jest niezwykle wydajny.

Wymiary urządzenia to: 120 cm x 40 cm x 53 cm. Jego waga wynosi 36 kg. Przenoszenie nagrzewnicy nie jest trudne. Dużym ułatwieniem są kółka transportowe i dobrze wyprofilowana rączka. Model wyposażony jest w termostat. Ma filtr pompy oleju oraz filtr ssania. Sprzęt ma zamkniętą komorę spalania i kominek. Umożliwia on odprowadzanie spalin na zewnątrz. Daje to pewność, że ciepłe powietrze wydobywające się z modelu jest czyste.

Nagrzewnice Master są jednymi z najczęściej wybieranych produktów tego typu. Model BV 69 ceniony jest przede wszystkim za to, że został starannie wykonany. Solidna konstrukcja jest odporna na uszkodzenia. Produkt będzie odpowiedni do hal produkcyjnych, warsztatów czy sklepów.

 

 

 

 

Master B35CEL 

 

Jeśli interesuje Cię kupno taniej i dobrej nagrzewnicy olejowej, zachęcamy do zapoznania się z opisem modelu Master B35CEL. Stosunkowo niskie koszty zakupu zachęcają konsumentów do wybrania właśnie tego produktu. Jego zaletą jest również wydajność i łatwa obsługa.

Moc urządzenia jest równa 10 kW. Czas pracy na pełnym zbiorniku wynosi ok. 16 godzin. Na obudowie umieszczono wskaźnik poziomu oleju. Dzięki niemu wiemy, kiedy musimy go uzupełnić. Komora spalania została wykonana ze stali nierdzewnej. Materiał ten nie niszczy się zbyt szybko. Produkt został wyposażony w filtr zbiornika oleju i filtr ssania. Na modelu znajduje się wygodna rączka umożliwiająca łatwe przenoszenie. Jest ona zrobiona z dobrych gatunkowo materiałów.

Wiele osób poleca Master B35CEL, bo jest to nagrzewnica olejowa Master w dobrej cenie. Znajdzie ona zastosowanie w wielu sytuacjach. Można jej używać do ogrzewania hal produkcyjnych, czy magazynów. Nienagrzewająca się obudowa sprawia, że nie ma obaw o to, że użytkownik poparzy się w trakcie obsługi urządzenia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status