Nagrzewnice olejowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 19.10.17

Najlepsze nagrzewnice olejowe w 2017 roku

 

Duże pomieszczenia trudno się nagrzewa. Szczególnie ogromne hale produkcyjne czy place budowy. Dobrym rozwiązaniem, żeby ogrzać takie miejsca jest skorzystanie z nagrzewnicy olejowej. Przy wyborze odpowiedniego produktu warto zwrócić uwagę na rodzaj spalanego paliwa i sposób odprowadzania spalin. Nasz ranking nagrzewnic olejowych przedstawia najciekawsze modele dostępne na polskim rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Master B 65 CEL 4010155

 

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znalazła się nagrzewnica Master B 65 CEL 4010155. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach, takich jak: hale, warsztaty, sklepy czy lokale mieszkalne. Jednakże dla bezpieczeństwa należy zapewnić odpowiednią wentylację.

Moc silnika prezentowanego modelu wynosi 90 W. Przepływ powietrza nagrzewnicy wynosi 400 m3/h, dzięki czemu urządzenie równomiernie ogrzewa całe pomieszczenie.

Wymiary produktu to 81 cm x 35 cm x 46 cm. Natomiast jego waga wynosi 17 kg. Dzięki możliwości dokręcenia kół, urządzenie jest łatwe w transporcie.

Do produkcji tego modelu wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały. Chronią one obudowę przed nagrzaniem. Komora spalania zrobiona została ze stali nierdzewnej. Urządzenie zużywa 1,7 l paliwa na godzinę. Konstrukcja sprzętu jest mocna i trwała. Oprócz tego specjalne zabezpieczenie chroni silnik przed przegrzaniem.

Model ten napędzany jest olejem opałowym i napędowym. Wlewa się go do 19 l zbiornika. Ta najlepsza nagrzewnica olejowa cieszy się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Twierdzą oni, że jest to solidny sprzęt.

 

 

 

 

Dedra DED9951 

 

Dedra DED9951 to nagrzewnica, która zajęła drugie miejsce naszego zestawienia. Jest to produkt, który sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, takich jak hale sklepowe, pomieszczenia produkcyjne czy warsztaty. Wspaniale ogrzeje lokale w trakcie przymrozków czy zwiąże beton na placu budowy. Użytkowanie sprzętu powinno odbywać się w dobrze wentylowanych miejscach.

Urządzenie jest bardzo wydajne, a jego przepływ powietrza wynosi 595 m3/h. Produkt jednakowo nagrzewa całe pomieszczenie. Jego moc silnika wynosi 160 W. Natomiast moc grzewcza to 20 kW.

Model ten waży 23,5 kg. Dzięki dużym kołom i wygodnemu uchwytowi, sprzęt można z łatwością przestawiać. Nagrzewnica zasilana jest olejem napędowym. Zbiornik ma pojemność 24 l, co pozwala na 13 godzin pracy.

Sprzęt zrobiony został z wysokiej jakości materiałów. Obudowa jest solidna, pomalowana farbą proszkową. Przed przegrzaniem silnika chroni specjalne zabezpieczenie. Urządzenie łatwo się obsługuje. Konsumenci są bardzo zadowoleni z tego produktu. Szczególnie doceniają niewielkie zużycie paliwa jakie go cechuje. Jak również to, że bardzo szybko nagrzewa pomieszczenia.

 

 

 

 

Master BV77E

 

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajął produkt Master BV77E. Przepływ powietrza tego urządzenia wynosi 550 m3/h, co sprawia, że pomieszczenia szybko się nagrzewają. Natomiast średnica wydmuchu powietrza wynosi 203 mm. Nagrzewnica wyposażona jest w system odprowadzania spalin. Istnieje możliwość podłączenia przyłącza kominowego o średnicy 120 mm. Nadmuch nie powinien być ustawiony zbyt blisko innych przedmiotów, gdyż temperatura wydmuchiwanego powietrza wynosi 93 st. C.

Model ten zasilany jest olejem napędowym oraz opałowym. Zbiornik na paliwo wynosi 36 l, co starcza na ponad 20 godzin pracy. Moc grzewcza nagrzewnicy wynosi 20 kW.

Urządzenie jest dość ciężkie, waży 40 kg. Mimo dużych gabarytów przestawianie tego modelu jest niezwykle proste. Jest to możliwe dzięki wbudowanym kołom i wygodnej rączce.

Urządzenie cechuje wysoka jakość. Jego konstrukcja jest solidna i trwała, a obudowa się nie nagrzewa. Dużym atutem jest łatwość obsługi tego modelu. Użytkownicy twierdzą, że jest to porządnie wykonane urządzenie w atrakcyjnej cenie.

 

 

 

 

Elem Garden CAC20KW

 

Kolejnym produktem w naszym zestawieniu jest Elem Garden CAC20KW. Ta nagrzewnica zasilana jest olejem napędowym. Pojemność zbiornika na paliwo wynosi 19 l. Taka ilość pozwala na około 10 godzin ogrzewania. Przepływ powietrza tego produktu wynosi 595 m3/h. Ponadto ciepło jest rozprowadzane równomiernie.

Model ten jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki nim sprzęt jest solidny. Użyta do produkcji hartowana stal zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi czynnikami, takimi jak wilgoć czy skrajne temperatury.

Moc silnika tego sprzętu wynosi 250 W, a moc grzewcza to 20 kW. Waga tego modelu wynosi zaledwie 16,5 kg, co w połączeniu z zamontowaną rączką pozwala na jego ustawienie w dogodnym miejscu.

Dodatkowo, urządzenie jest łatwe w obsłudze, a jego konserwacja nie sprawia kłopotów. Opinie o nagrzewnicach olejowych tego producenta są bardzo przychylne. Konsumenci doceniają ten produkt za funkcjonalność i wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Kerona KFA-70T

 

Nasz ranking zamyka urządzenie Kerona KFA-70T. Jest to sprzęt, który idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach – do 130 m2. Miejsca te muszą mieć zapewnioną dobrą cyrkulację powietrza. Jest to nagrzewnica, której moc grzewcza wynosi 16,5 kW.

Niewielkie rozmiary (81 cm x 30 cm x 42 cm) i waga (12 kg), pozwalają na jej łatwy transport za pomocą specjalnego uchwytu.

Dużym atutem urządzenia jest cicha praca, więc świetnie sprawdzi się nawet w biurze. Jego obsługa jest bardzo prosta, w efekcie nawet laik poradzi sobie z tym modelem.

Wbudowany termostat umożliwia użytkownikowi regulację temperatury w pomieszczeniu. Specjalne zabezpieczenie chroni urządzenie przed przegrzaniem.

Produkt ten zasilany jest olejem napędowym i opałowym. Zbiornik na paliwo ma pojemność 19 l, co wystarcza na około 11 godzin pracy. Ta dobra i tania nagrzewnica olejowa doceniana jest za dobrą jakość za stosunkowo niewielką cenę.

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...