Najlepszy zestaw narzędziowy Stanley

Ostatnio aktualizowane: 18.04.19

 

Jaki zestaw narzędziowy Stanley wybrać?

 

Majsterkowicze nie mają łatwego zadania z wyborem odpowiednich narzędzi. Na rynku znajdziemy wiele różnych kluczy oraz urządzeń, które służą do małych napraw w domu, w samochodzie lub innych miejscach. Zazwyczaj potrzebnych jest nam wiele narzędzi, więc bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup całego zestawu. Niektórzy producenci przygotowują więc specjalne zestawy dla majsterkowiczów. Jednym z nich jest Stanley. Wspomniana firma od prawie 200 lat konstruuje maszyny oraz narzędzia, które pomagają w domowym majsterkowaniu. Wiele osób wybiera produkty Stanley ze względu na długą historię oraz dobre wykonanie. Dlatego oprócz krótkiego poradnika zdecydowaliśmy się umieścić w naszym artykule opisy kilku zestawów narzędziowych Stanley.

 

 

Na początku musisz zdecydować, czego oczekujesz od danego zestawu narzędziowego. Niektóre produkty są przygotowane specjalnie dla hydraulików, inne dla osób, które zajmują się naprawą samochodu, a inne dla stolarzy. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, pamiętaj, że najlepszy zestaw narzędziowy Stanley w 2019 roku jest dobrze wyposażony. Dokładnie sprawdź, czy w pudełku znajdują się wszystkie elementy potrzebne do napraw. Jeżeli zestaw zawiera wszystkie, konieczne narzędzia, to nie będziesz musiał wracać do sklepu, aby cokolwiek dokupić. Jeżeli chodzi o narzędzia do naprawiania samochodu, to lepiej zainwestować w komplet, który został specjalnie przygotowany do danego typu pojazdu. Jeżeli nie masz żadnych narzędzi, to lepiej zakupić zestaw podstawowych. Warto również wspomnieć, że w zestawie znajdziemy narzędzia ręczne, ale także takie, które wystarczy podłączyć do odpowiedniego adaptera.

Wiele osób uważa, że najlepsze zestawy narzędziowe Stanley są dobrze wykonane. Materiały, które są najczęściej używane do produkcji narzędzi to chrom lub metal. Oba są odporne na czynniki zewnętrzne oraz nie ulegają zniszczeniu na skutek uderzenia czy upadku. Dokładnie przyjrzyj się każdej nasadce oraz śrubce. Oceń, czy zostały one starannie wykonane i nie zniszczą się podczas pracy. Większe narzędzia nie powinny być zbyt ciężkie, aby przenoszenie ich nie sprawiało problemu. Najlepiej, aby ich rączki były wyposażone w antypoślizgowe uchwyty, które zapewnią nam bezpieczeństwo oraz bardziej stabilną pracę. Dobrze, jeżeli masz możliwość złapania poszczególnych elementów w rękę.

 

 

Zestawy narzędziowe Stanley – ranking

 

 

Stanley 1-95-586 Expert 

 

Jednym z najczęściej wybieranych zestawów narzędziowych jest Stanley 1-95-586 Expert. Prezentowany produkt zawiera aż 92 elementów, więc jest kupowany przez osoby, które już wcześniej majsterkowały w domu i wiedzą, że potrzebują wiele elementów. Zakup zestawu jest również dobrym pomysłem na prezent dla wszystkich majsterkowiczów.

W zestawie znajdziemy komplet kluczy sześciokątnych w różnych rozmiarach, adapter do końcówek, przedłużki, przeguby, grzechotki, pokrętło oraz pokrętło z rękojeścią, a także bity w różnych rozmiarach. Wszystkie elementy znajdują się w dużej, poręcznej walizce wykonanej z tworzywa sztucznego. Większe elementy mają dobrze wyprofilowane rękojeści, które są dodatkowo pokryte antypoślizgowym materiałem.

Wszystkie narzędzia spełniają normy ISO oraz DIN. Według opinii użytkowników nasadki łatwo się zmienia i nie zajmuje to zbyt dużo czasu. Narzędzia są wykonane ze stali CR-V. Materiał ten gwarantuje, że części nie ulegną uszkodzeniu. Użytkownicy chwalą również fakt, że ten zestaw narzędziowy Stanley w dobrej cenie zawiera bardzo dużo użytecznych elementów, które usprawniają majsterkowanie.

 

 

 

 

Stanley FatMax ½

 

Stanley FatMax ½ to zestaw narzędziowy, który z pewnością Ci się spodoba. W komplecie znajdziemy 40 części. Wszystkie elementy mają swoje miejsce w walizce wykonanej z tworzywa sztucznego. Części łatwo się wyciąga, a na dodatek są bardzo dobrze posegregowane. Dlatego wybranie odpowiedniego klucza z pewnością nie będzie dla nas kłopotliwe.

Jest to idealny produkt dla osób, które oczekują podstawowych narzędzi. W komplecie znajduje się 13 kluczy płaskich oraz płasko-oczkowych, zbierak, 21 nasadek oraz grzechotka. Warto również wspomnieć, że ten ostatni element ma dobrze wykonaną rękojeść, którą możemy bardzo łatwo manewrować. Oprócz tego został na nią nałożony materiał antypoślizgowy, więc nasze ręce nie będą się ślizgać po grzechotce.

Wszystkie części zestawu są starannie wykonane, a użytkownicy twierdzą, że z pewnością posłużą one przez kilka lat. Nakładanie poszczególnych nasadek nie sprawia problemów, a cały zestaw nadaje się do naprawiania małych usterek w domu.

 

 

 

 

Stanley STMT743938 

 

Stanley STMT743938 to zestaw narzędziowy dla profesjonalnych majsterkowiczów. Został on przygotowany w taki sposób, aby podczas naprawiania usterek nie zabrakło żadnego elementu. Wykończenie każdej części to chrom połysk, więc oprócz dobrego wykonania narzędzia cechuje również elegancki wygląd. Cały komplet jest zgodny z normami ISO oraz DIN.

W zestawie znajdziemy wkrętaki, które dzięki metalowemu trzpieniowi możemy uderzać młotkiem. Z kolei klucze płasko-oczkowe są pokryte materiałem ANTI SLIP, co oznacza, że nie ślizgają się na śrubie. Oprócz tego w komplecie znajdują się bity, nasadki różnego typu, przedłużki, grzechotki, szczypce, kombinerki oraz inne narzędzia, które pomagają w codziennym majsterkowaniu.

Warto również wspomnieć o walizce wykonanej z bardzo dobrego gatunkowo materiału. Ma ona aż 4 zapięcia, dzięki którym nie otworzy się bez nadzoru. Każda część ma swoje miejsce w walizce, a całość prezentuje się bardzo estetycznie. Użytkownikom podoba się staranne wykonanie produktu oraz duża ilość elementów, które można używać podczas majsterkowania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...