Najlepszy kompresor do auta Black&Decker

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaki kompresor do auta Black&Decker wybrać?

 

Pompowanie kół jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Nie musimy specjalnie wjeżdżać na stację albo męczyć się cały dzień zwykłą pompką. Zamiast tego możemy po prostu zainwestować w kompresor. Napompowanie wszystkich kół takim urządzeniem zwykle nie zajmuje więcej niż kilka minut. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kompresora do auta, to zapraszamy do naszego artykułu.

Black&Decker to firma, która zajmuje się produkowaniem narzędzi do domu, posesji oraz ogrodu. Marka jest znana z tego, że jej produkty zawsze są starannie wykończone, a oprócz tego wyróżniają się trwałością oraz solidnością, co prowadzi do bardzo niskiej awaryjności. Zachęceni pozytywnymi opiniami o firmie zdecydowaliśmy się umieścić tutaj opisy kilku jej produktów.

Na początku warto zaznaczyć, że najlepszy kompresor do auta Black&Decker w 2019 roku jest wyposażony w manometr. Informuje on nas o tym, jakie ciśnienie obecnie jest w oponach, a także ile powietrza jest do nich odprowadzane. Dzięki temu mamy kontrolę nad działaniem urządzenia i nie musimy się martwić, że uszkodzimy oponę. Ważna jest również swobodna regulacja ciśnienia – abyśmy mogli dopasować ją do pompowanych kół. Maksymalne ciśnienie większości modeli to 11 bar.

Najlepsze kompresory do auta Black&Decker są łatwe w obsłudze. Urządzenie tego typu nie powinno mieć zbyt dużo przycisków, ponieważ można się w nich łatwo pogubić. Niektóre modele mają podświetlany panel sterowania, który ułatwia wybranie tego odpowiedniego, co zmniejsza ryzyko pomyłki. Warto również wybrać sprzęt, który ma funkcję automatycznego wyłączania.

Przypatrz się obudowie urządzenia. Powinna być wykonana w taki sposób, aby wykazywała odporność na uszkodzenia. Jeżeli kupujemy urządzenie z wieloma częściami, warto wybrać model z obudową, w której możemy je wszystkie schować. W ten sposób ich nie zgubimy.

Jeżeli chodzi o zasilanie, to niektóre modele są zasilane energią z zapalniczki samochodowej. Są one mobilne i możemy łatwo je przenosić. Urządzenia zasilane sieciowo są zazwyczaj większe, lecz mają większą moc.

 

 

Kompresory do auta Black&Decker – ranking

 

 

Black&Decker ASI300 


Black&Decker ASI300 to kompresor do auta, który z pewnością spełni nasze wymagania. Jest on bardzo prosty w obsłudze, więc ustawienie sprzętu nie powinno nam zająć zbyt dużo czasu. Jeżeli chodzi o ciśnienie, to możemy je regulować. Maksymalna wartość wynosi 11 bar. Produkt ma podświetlane przyciski. Wybranie tego odpowiedniego nie będzie więc dla nas żadnym problemem.

Jest to kompaktowe urządzenie, które możemy łatwo umieścić w garażu lub w schowku samochodu. Z pomocą prezentowanego sprzętu możemy pompować nie tylko koła samochodów, ale także taczek, rowów oraz piłki. Obudowa sprzętu jest bardzo wytrzymała i odporna na zniszczenia. Wszystkie końcówki możemy w niej schować, więc mamy pewność, że ich nie zgubimy.

Produkt ma funkcję automatycznego wyłączenia, gdy opona jest napompowana. Dlatego nie musimy się martwić, że do opony dodamy zbyt dużo powietrza, co sprawi, że ona się zniszczy. Użytkownicy cenią kompaktowe kształty prezentowanego urządzenia. Wspominają również o łatwej obsłudze produktu.

 

 

 

 

Black&Decker ASI200 


Chcielibyśmy zaprezentować Black&Decker ASI200, kompresor do samochodu, który umożliwia nam dokładne napompowanie kół. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz, który pokazuje nam, jaką wartość ciśnienia wybraliśmy. Sprzęt nie zabiera zbyt dużo miejsca. Możemy przechowywać go w warsztacie lub w garażu. Jeżeli chodzi o obudowę, to została ona skonstruowana w taki sposób, abyśmy mogli w niej schować wszystkie potrzebne końcówki. Możemy więc zapomnieć o ciągłym poszukiwaniu poszczególnych części.

Warto również wspomnieć, że obudowa jest dobrze wykonana. Dzięki temu nie musimy się martwić, że się szybko zniszczy. Ten solidny kompresor do auta Black&Decker w dobrej cenie ma podświetlane przyciski. Możemy więc napompować koła samochodu nawet w nocy.

Przewód zasilający ma długość około 3 m. Maksymalne ciśnienie wynosi 8 bar. Możemy je także dowolnie regulować z pomocą specjalnego pokrętła. Użytkownikom najbardziej przypadły do gustu oświetlane przyciski, które umożliwiają obsługiwanie sprzętu także po zmroku. Internauci równie często, jako o zaletach urządzenia, wspominają o jego kompaktowych wymiarach.

 

 

 

 

Black&Decker ASI500 

 

Black&Decker ASI500 to kompresor do samochodu, który jest stosunkowo często wybierany przez wielu konsumentów. Jest to zasługa maksymalnego ciśnienia, które wynosi 11 bar – wystarcza, aby bardzo szybko uzupełnić powietrze w oponach samochodowych. Poziom ciśnienia możemy również dowolnie regulować.

Sprzęt jest wyposażony w wiele końcówek. Z ich pomocą możemy napompować również materace, opony rowerowe, piłki oraz inne przedmioty. Końcówki są umieszczone na obudowie, więc ryzyko, że je zgubimy, jest bardzo niskie. Warto również dodać, że obudowa jest wykonana z wysoko gatunkowego plastiku.

Produkt jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który dokładnie pokazuje nam, jakie ustawienia wybraliśmy. Obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, a sprzęt może być obsługiwany przez osoby, które jeszcze nigdy wcześniej nim nie operowały. Internauci uważają, że kompresor jest wielofunkcyjny i z jego pomocą możemy napompować wiele różnych przedmiotów. Użytkownicy są zadowoleni, że kompresor ma duże maksymalne ciśnienie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...