Najlepszy kompresor 12 V

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki kompresor 12 V wybrać?

 

Kompresor to urządzenie, które przyda się w wielu sytuacjach. Z tego względu wielu konsumentów decyduje się na jego zakup. Wiemy, że wybór odpowiedniego modelu niejednokrotnie jest trudny. W rezultacie pojawiają się wątpliwości, które chcemy rozwiać. Prezentujemy krótki poradnik, z którego dowiesz się, czym kierować się podczas zakupów. Zawarliśmy w nim najważniejsze informacje o tego typu sprzętach. W artykule znajdziesz także, według nas, 3 najlepsze kompresory 12 V. Są one polecane przez konsumentów i łatwe w obsłudze.

 

 

Zdecydowaliśmy się przedstawić urządzenia 12 V, ponieważ są one niezwykle funkcjonalne. Ich zasilanie odbywa się przy pomocy zapalniczki samochodowej. Można ich używać nawet w trudnych warunkach np. w nocy na drodze. Ciekawym rozwiązaniem są sprzęty, które są zasilane zamiennie. Zwykle jest to prąd zmienny 230 V i gniazdo zapalniczki. W rezultacie produkt sprawdza się podczas użytkowania w domu, jak i na zewnątrz. Musimy zwrócić uwagę także na ciśnienie. Powinno ono wynosić ok. 11 bar lub więcej. W efekcie praca będzie efektywna i szybka.

W tego typu produkt niezwykle ważna jest solidność wykonania. Sprawdzajmy, czy wybrany przez nas model został wyprodukowany przy użyciu trwałych, odpornych na zniszczenia materiałów. To da nam gwarancję bezpieczeństwa i ochroni przed awarią. Najlepszy kompresor 12 V w 2020 roku powinien być także prosty w obsłudze. Najlepiej, jeśli posiada jedynie niezbędne, dobrze opisane przyciski. Konsumenci chwalą urządzenia podświetlane, Usprawnia to pracę w środku nocy.

Niemniej ważne są dodatkowe akcesoria dołączone do zestawu. Adaptery pozwalają pompować różne przedmioty np. materace, piłki i opony. Tym samym zastosowanie modelu jest szerokie i możemy go używać w wielu sytuacjach. Pamiętajmy również o tym, aby wybierać produkty o kompaktowych wymiarach. Dzięki temu będziemy mogli je łatwo transportować. Wtedy również ich przechowywanie nie powinno sprawiać problemu.

 

 

Kompresory 12V – ranking

 

 

Black&Decker ASI300

 

Godnym uwagi modelem jest Black&Decker ASI300. Ten mocny kompresor wytwarzający ciśnienie do 11 bar pozwala wykonać wiele zadań związanych z pompowaniem. Do zestawu dołączone są 3 adaptery, które sprawdzą się np. podczas napełniania powietrzem piłek czy materacy.

Urządzenie może być zasilane prądem zmiennym 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. W efekcie użytkownik ma możliwość korzystania ze sprzętu w różnych warunkach. Prezentowany model jest prosty w obsłudze. Posiada czytelne przyciski pozwalające na swobodny wybór ciśnienia. Są one podświetlane, co umożliwia wygodną pracę nocą. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego wyłączania po skończonej pracy. Możemy mieć więc pewność, że określony obiekt został odpowiednio napompowany.

Opinie na temat Black&Decker ASI300 są pochlebne. Konsumenci podkreślają, że obudowa urządzenia jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Umieszczony w niej schowek na akcesoria, przewodów zasilający oraz ciśnieniowy ułatwia przechowywanie. Z uwagi na kompaktowe rozmiary sprzęt można umieścić w bagażniku czy szafie.

 

 

 

 

Black&Decker ASI500 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Black&Decker ASI500. Jest to wygodny w użyciu, bezprzewodowy kompresor. Posiada akumulator, który należy ładować napięciem sieciowym 230 V lub 12 V z gniazda samochodowej zapalniczki. Wydajność ssania w tym modelu kształtuje się na poziomie 13 l/min.

Maksymalne ciśnienie urządzenia wynosi 11 barów. Waga kompresora to 3,7 kg. Dzięki temu jest on łatwy w przenoszeniu. Model posiada diodę LED oświetlającą pole pracy w przypadku złych warunków np. awarii na drodze. Funkcja automatycznego wyłączania chroni przez nadmiernym napompowaniem lub niedopompowaniem. Do zestawu dołączone są m.in. akcesoria do pompowania sprzętu sportowego oraz wąż doprowadzający powietrze i końcówki do pompowania opon.

Konsumenci są zdania, że Black&Decker ASI500 to produkt, w który warto zainwestować. Jest niewielki, dlatego jego przechowywanie jest stanowi problemu. Na obudowie znajduje się schowek na akcesoria. Użytkownicy potwierdzają, że sprzęt jest odporny na uszkodzenia i nie ulega awariom.

 

 

 

 

Extol Craft Mini 252

 

Jeśli chcesz kupić kompresor 12 V w dobrej cenie, polecamy zapoznać się z opisem modelu Extol Craft Mini 252. Jest to urządzenie o małych wymiarach, dlatego zarówno jego przechowywanie, jak i transport nie są problematyczne. Maksymalne ciśnienie sprzętu wynosi 17 bar.

Prezentowany model ma kabel zasilający o długości równej 3 m. Istnieje możliwość podłączenia produktu do zasilacza samochodowego 12 V. Do zestawu dołączone są różne końcówki, które czynią kompresor bardziej funkcjonalny i przydatny na co dzień. Extol Craft Mini 252 wykonany jest z trwałych materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas i nie ulegnie uszkodzeniu.

Z pojawiających się w Internecie opinii wynika, że urządzenie należycie spełnia swoje funkcje. Model ma mocną konstrukcję, która wykazuje dużą odporność na zniszczenia. Umożliwia pompowanie różnych przedmiotów, co sprawia, że produkt jest przydatny. Ma kompaktowe wymiary i niewielką wagę. Konsumenci zapewniają, że sprzęt jest łatwy w obsłudze.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status