Najlepsza wkrętarka akumulatorowa Bosch

Ostatnio aktualizowane: 01.06.20

 

Jaką wkrętarkę akumulatorową Bosch wybrać?

 

Remontując samodzielnie mieszkanie na pewno czeka nas dużo wkręcania śrub, dlatego niezbędnym urządzeniem okaże się wiertarka. Jeśli jednak nie posiadasz takiego narzędzie, to nadszedł czas, aby go zakupić. Urządzenie przyda Ci się bowiem nie tylko w czasie generalnych remontów, ale i codziennych czynności, takich jak wieszanie obrazu. Ponieważ tylko dobrej jakości sprzęty pozwolą na komfortowe użytkowanie, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze wkrętarki akumulatorowe Bosch. Aby ułatwić Ci zakup przygotowaliśmy niewielkie zestawienie trzech modeli tego producenta, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Bosch to znana niemiecka marka, która zajmuje się produkcją narzędzi oraz sprzętów z branży AGD. Powodem niesłabnącej popularności urządzeń tej firmy jest duża precyzja w tworzeniu nowych sprzętów oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu oferowane produkty cieszą się dużą bezawaryjnością przez długi czas. Dużym atutem jest też wysoka klasa energetyczna tych sprzętów, co czyni je tanimi w eksploatacji.

Jeśli interesuje Cię najlepsza wkrętarka akumulatorowa Bosch, powinieneś zwrócić uwagę na wagę sprzętu, który chcesz zakupić. Jeśli planujesz kilkugodzinny remont, to praca ze zbyt ciężkim modelem może okazać się wycieńczająca. Równocześnie lekkie urządzenia są znacznie bardziej awaryjne. Dlatego w tym poradniku chcielibyśmy doradzić Ci zakup produktu, którego ciężar waha się między 4 kg, a 6 kg.

Jeśli chcesz wybrać model akumulatorowy, powinieneś zwrócić uwagę na czas pracy urządzenia oraz czas ładowania. Dobrze, aby proporcja między tymi parametrami była zachowana. Niestety zakup wkrętarki, która może pracować przez 10 min, a ładuje się przez 12 h, nie jest zbyt korzystny. Naturalnie czas pracy uzależniony jest od materiału, na jakim pracujemy. Jeśli jest on twardy, sprzęt zużyje więcej energii.

Przed zakupem modelu, dokładnie przyjrzyj się mocy, jaką on Ci oferuje. Im ta wartość jest większa, tym bardziej wydajna praca. Pozwala to jednak nie tylko na dłuższe użytkowanie. Wraz ze wzrostem liczby watów, zwiększa się liczba materiałów, jakie maszyna jest w stanie przebić.

 

 

Wkrętarki akumulatorowe Bosch– ranking

 

 

Bosch GSR 06019A8305

 

Jeśli poszukujesz dobrej wkrętarki zasilanej akumulatorowo, to polecamy model GSR 06019A8305, który został wyprodukowany przez markę Bosch. Prezentowany produkt jest w stanie wykonać aż 1400 rpm obrotów. Co więcej, maszyna posiada aż dwa biegi pracy, a to zdecydowanie zwiększa jej funkcjonalność.

Waga urządzenie to tylko 1,4 kg wraz z akumulatorem. Dzięki temu model ten będzie odpowiedni do wielogodzinnych remontów domu. Ponadto brak w maszynie kabla, który krępuje ruchy, zatem może być ona używana w dowolnym miejscu w domu lub poza nim. Szczególnie ucieszą się z tego osoby, które budują altany lub schowki na narzędzia w ogrodzie. Wkrętarka posiada wydajny akumulator litowo-jonowy, który oferuje wielogodzinną pracę. Pokrętło nastawcze jest progresywnie narastające, co zapewnia dokładne dopasowanie tempa pracy do wielkości wkrętów.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło szybką i wydajną pracę oraz brak spadku wydajności akumulatora. Warto dodać, że bateria nie ma efektu pamięci, zatem może być ładowana w dowolnym momencie, nie ryzykując uszkodzenia ogniw.

 

 

 

 

Bosch GSR 0601868107

 

Przeprowadzając remont w domu warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości wkrętarkę, która zapewni Ci wielogodzinną pracę. Takim sprzętem jest właśnie GSR 0601868107, marki Bosch. Największą zaletą produktu jest jego niewielka długość, wynosząca 16,9 cm, co zapewnia dużą łatwość manewrowania. Poza tym waga urządzenia, wraz z akumulatorem to jedynie 0,95 kg, więc wielogodzinne remonty nie będą stanowiły problemu.

Ta profesjonalna wkrętarka akumulatorowa Bosch w dobrej cenie posiada 2 biegi pracy, co jest gwarantem dużej wydajności modelu. Poza tym system ochrony Electronic Cell Protection zapobiega przegrzaniu się akumulatora, dzięki czemu praca jest w pełni bezpieczna. Dodatkowo, maszyna posiada wbudowaną lampkę LED, która pomoże Ci w czasie pracy po zmroku. Z kolei hamulec silnika gwarantuje precyzyjną pracę podczas wkręcania wkrętów. Największym atutem prezentowanego sprzętu jest brak pamięci akumulatora, więc możesz go ładować w dowolnej chwili, bez uszkodzenia ogniw. Maksymalny moment obrotowy przy wkręcaniu twardym to 30 Nm, a miękkim – 13 Nm.

Opinie konsumentów o prezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dość duże napięcie akumulatora, które wynosi 10,8 V. Pozwala to na swobodną pracę na niemal wszystkich materiałach.

 

 

 

 

Bosch GSR Plus 06019E6102 

 

Poszukując nowoczesnego i wydajnego sprzętu do przeprowadzania domowych remontów polecamy model GSR Plus 06019E6102, marki Bosch. Produkt zasilany jest akumulatorowo, dzięki czemu kabel nie krępuje Twoich ruchów. Z tego powodu maszyna może być używana w dowolnym miejscu w domu lub nawet na zewnątrz.

Napięcie urządzenia to 18 V, zatem może być ono używane na niemal wszystkich materiałach takich jak: drewno, cienki metal lub gips. Maksymalny moment obrotowy przy wkręcaniu twardym wynosi 50 Nm, a miękkim 26 Nm. Co więcej, sprzęt posiada 2 biegi, które gwarantują komfortową i szybką pracę. Warto dodać, że produkt ma opcję wiercenia w stali na głębokość 13 mm a w drewnie – 38 mm. Wkrętarka ma wbudowaną lampkę LED, która pozwala na pracę w ciemnych zakamarkach. Z kolei hamulec silnika zapewnia precyzyjną pracę przy wkręcaniu wkrętów. Ciężar urządzenia, wraz z akumulatorem to jedynie 1,49 kg.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło korzystny stosunek jakości wykonania do ceny. Warto dodać, że ergonomiczny uchwyt pozwala na komfortową pracę, nawet przez kilka godzin.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status