Najlepsza wiertarka stołowa Einhell

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Jaką wiertarkę stołową Einhell wybrać?

 

Firma Einhell została założona w 1964 roku przez Josefa Thannhubera. W Polsce pojawiła się ona na rynku w 1996 roku. Firma dba o najwyższą jakość produktów, a także design sprawiający, że korzystanie z nich staje się przyjemne i łatwe. Einhell słynie głównie z urządzeń dla majsterkowiczów, którzy mogą używać sprzętu w warsztacie, ogrodzie lub domu. Z pewnością miłośnicy samodzielnych rozwiązań docenią różnego rodzaju sprzęty. Wśród urządzeń tej firmy znajdziesz również wiertarkę stołową idealną do warsztatu i domu.

 

 

Zastanawiałeś się nad kupnem wiertarki stołowej? Jest to niezbędne urządzenie, które powinno znaleźć w warsztacie każdego miłośnika majsterkowania. Wiertarka stołowa nie tylko przyda się podczas pracy każdemu profesjonaliście, ale także amatorowi. Umożliwia ona precyzyjne wiercenie w metalu, drewnie, czy tworzywie sztucznym.

Przy zakupie wiertarki stołowej, w zależności od jej przeznaczenia, należy wziąć pod uwagę jej parametry. Sprzęt do użytku domowego może być niedrogi, ale warto sprawdzić, czy jest energooszczędny. Wiertarka stołowa dla profesjonalistów  musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów i posiadać silnik o dużej mocy. Przede wszystkim to właśnie siła urządzenia jest dla nas najważniejsza w przypadku tego typu urządzeń. Jest to istotny czynnik, ponieważ im większa jest moc urządzenia, z tym twardszym materiałem poradzi sobie wiertarka. Ponadto większość urządzeń, których siła jest wyższa posiada także lepszej jakości silniki.

Najlepsze wiertarki stołowe Einhell mające od 600 W z pewnością powinny także zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Poza tym warto także zwrócić uwagę na maksymalną średnicę wiercenia danego urządzenia. Może się ona różnić w zależności od rodzaju oraz twardości materiału. Najlepsza wiertarka stołowa Einhell w 2020 roku powinna mieć także wygodną i płynną regulację prędkości wiercenia. Należy przy tym sprawdzić, jaka jest jej największa oraz najmniejsza wartość. Warto też upewnić się jakie wiertła będą najlepsze do wybranego przez nas modelu urządzenia.

 

 

Wiertarki stołowe Einhell – Ranking

 

 

Einhell BT-BD 501 

 

Einhell BT-BD 501 to wiertarka stołowa wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jest idealnym produktem dla każdego majsterkowicza. Nada się on także dla profesjonalistów. Jej użycie jest bardzo proste i intuicyjne. Wiertarka wykorzystuje napęd za pomocą pasa klinowego. Urządzenie jest uniwersalne. Posiada ono regulator wysokości stołu oraz ogranicznik głębokości wiercenia. Wiertarka posiada także opcję umożliwiającą regulację nachylenia stołu. Osłona urządzenia została wykonana z plastiku. Pozwala ona na bezpieczną pracę podczas wiercenia w różnego rodzaju materiałach, ponieważ chroni użytkownika przed niebezpiecznymi odpryskami.

Moc wiertarki wynosi 500 W. Urządzenie posiada także obracany pierścień skalowania, który pozwala na precyzyjne ustawienie głębokości wiercenia. Dodatkowo wiertarka została wyposażona w liczne rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają korzystanie ze sprzętu. Jest to między innymi antyprzeciążeniowy włącznik. Kolejne tego typu rozwiązanie to dodatkowe zabezpieczenie przed samoistnym otwarciem się osłony podczas  pracy z urządzeniem. Całość sprzętu waży 21,5 kg. Głębokość wiercenia to 50 mm.

Klienci docenili produkt za jego lekkość oraz wytrzymałość. Opinie także w większości wzmiankują o osłonce, która umożliwiła im bezpieczne dla zdrowia i życia wiercenie.

 

 

 

 

Einhell BT-BD701

 

Wiertarka stołowa Einhell BT-BD701 przeznaczona dla każdego mężczyzny, który uwielbia majsterkować. Została ona solidnie wykonana. Idealnie nadaje się do każdej pracy domowej lub warsztatowej. Wiertarka przy nadmiernej jej eksploatacji przyda się także do pracy profesjonalistom. Warto jednak zaznaczyć, iż elementy, w których  będziemy chcieli wiercić powinny być raczej nieduże. Urządzenie Einhell BT-BD701 umożliwia wiercenie pod dowolnie wybranym przez nas kątem dzięki opcji regulacji podstawy oraz imadła. Wiertarka posiada także czytelną skalę, która sprawia, że możemy kontrolować i ustawić dowolny kąt pochyłu urządzenia podczas pracy.

Solidne wykonanie sprzętu oraz jego wytrzymałe elementy, które zostały wykonane z najwyższej jakości metalu pozwalają na pracę z bardzo twardym materiałem. Wielkim plusem wiertarki jest opcja mechanicznej regulacji prędkości wiercenia. W dodatku użycie jej jest łatwe i intuicyjne. Posiada ona ikonkę, która informuje nas o tym, że urządzenie jest włączone lub wyłączone. Ponadto wiertarka posiada specjalne zabezpieczenie, które chroni przed włączeniem jej podczas gdy pokrywa przekładni pasowej jest otwarta.

Użytkownicy twierdzą, że Einhell BT-BD701 ma dobrą moc działania. Ich opinie dotyczą także solidnej obudowy, która sprawia, że wiertarka jest bardzo porządna.

 

 

 

 

Einhell BT-BD 401 

 

Einhell BT-BD 401 z pewnością znajdzie miejsce w Twoim warsztacie. Cena tej wiertarki stołowej jest przystępna. Zapewne docenisz ją podczas drobnych prac w domu lub własnym warsztacie roboczym. Einhell BT-BD 401 to świetna, solidna wiertarka stołowa, która działa z mocą 350 W, a więc sprawdzi się się idealnie do wiercenia w niezbyt twardym materiale.  Einhell BT-BD 401 świetnie się spisze przy pracy z małymi elementami. Urządzenie posiada pięciostopniową regulację do zmiany liczby obrotów.

Ich zakres wynosi minimum 580 do maksymalnie 2650 obrotów na minutę. Umożliwia to dokładne i precyzyjne wiercenie. W dodatku wiertarka nie powinna przysparzać problemu podczas montowania jej na stole, gdyż posiada bezstopniową regulację stołu. Ponadto posiada także stopy z podstawką, które umożliwiają stabilną i precyzyjną pracę. Urządzenie ma także osłonę, która chroni oczy użytkownika podczas pracy przed różnego rodzaju wiórami czy opiłkami.

Konsumenci, którzy zdecydowali się zakupić ten sprzęt twierdzą, iż jest to wiertarka stołowa Einhell w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status