Najlepsza szlifierka kątowa akumulatorowa Bosch

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaką szlifierkę kątową akumulatorową bosch wybrać?

 

Szlifierka kątowa to urządzenie, które pozwala na obrabianie oraz szlifowanie różnych powierzchni. Wiele osób uważa, że wybranie odpowiedniego sprzętu do użytku domowego może być wyzwaniem. Zazwyczaj, do prac domowych, nie będzie potrzebne nam urządzenie profesjonalne o bardzo dużej mocy. Pojawia się więc pytanie: jaką szlifierkę więc wybrać? Przeczytaj kilka wskazówek, a zakupy będą łatwiejsze.

Bosch to firma znana na całym świecie. Jej produkty są wybierane ze względu na dbałość o szczegóły, solidne wykonanie oraz ładną prezencję. Marka zjednała sobie wielu konsumentów, którzy często wracają po jej produkty. My postanowiliśmy umieścić w naszym zestawieniu opisy 3 szlifierek kątowych Bosch.

Najlepsza akumulatorowa szlifierka kątowa Bosch w 2020 roku ma stosunkowo dużą moc. W domowych warunkach nie będziemy potrzebować sprzętu o mocy 2000 W. Jednak powinniśmy pamiętać, że urządzenie z mocą mniejszą niż 1000 W może nie poradzić sobie z oszlifowaniem niektórych powierzchni.

Warto również zaznaczyć, że najlepsze akumulatorowe szlifierki kątowe Bosch są wygodne w obsłudze. Na początku sprawdź, czy utrzymanie sprzętu w rękach nie sprawia żadnych trudności. Rączka powinna być otulona gumą lub innym miękkim materiałem. Szlifierka nie powinna być zbyt ciężka. Sprzęt ważący więcej niż 5 kg po kilku godzinach użytkowania może poważnie obciążyć stawy. Warto też sprawdzić, czy szlifierka ma system antywibracyjny. Dzięki niemu ręce nie trzęsą się, więc możemy pracować dłużej oraz precyzyjniej.

Producenci oferują nam również różnego rodzaju tarcze. Pamiętaj, że każda z nich jest przystosowana do innego rodzaju materiału. Grubość tarcz do szlifowania wynosi 5 mm. Jeżeli chcesz używać urządzenia do cięcia, to wybierz tarcze o grubości od 1 mm do 3 mm.

Dobra szlifierka kątowa ma niezbyt skomplikowaną obsługę. Jest to szczególnie ważne, jeżeli nie jesteś profesjonalistą i używasz sprzętu jedynie do domowych napraw. Przełączanie poszczególnych obrotów powinno być intuicyjne. Pamiętaj, że źle dobrana prędkość może zniszczyć zbyt delikatny materiał. Z kolei blokada samodzielnego rozruchu to funkcja przydatna w przypadku, kiedy chcemy zadbać o swoje bezpieczeństwo i nie narażać siebie oraz swoich dzieci na uszczerbek na zdrowiu lub zniszczenie sprzętu.

 

 

Szlifierki kątowe akumulatorowe Bosch – ranking

 

 

Bosch GWS 18-125 V-LI 060193A307


Bosch GWS 18-125 V-LI 060193A307 to szlifierka akumulatorowa, o której użytkownicy wypowiadają się bardzo pochlebnie. Na początku należy wspomnieć o dobrym wykonaniu urządzenia. Ma ono 4 szczotkowy silnik, który jest bardzo wydajny. Możemy być pewni, że nawet częsta eksploatacja go nie uszkodzi.

Waga sprzętu to jedynie 2,3 kg – praca przez długie godziny nie jest trudna Pomaga w tym również dobrze wyprofilowana obudowa. Osłona tarczy umieszczona obok uchwytu chroni nas przed przypadkowym dotknięciem jej. Średnica tarczy wynosi 1,25 mm. Maksymalna prędkość obrotowa produktu wynosi 10000 obrotów na minutę, co jest wystarczające do dokładnego oszlifowania wielu powierzchni.

Urządzenie jest odpowiednio wyważone, co zwiększa precyzyjność naszej pracy. Użytkownicy uważają, że jedną z największych zalet szlifierki jest możliwość doładowania jej w każdej chwili. Możemy to zrobić, kiedy zauważymy, że wskaźnik naładowania informuje nas o takiej potrzebie. Pozytywnie wypowiadają się również o obudowie produktu, która nie utrudnia naszej pracy.

 

 

 

 

Bosch GWS 18-125 V-LI 060193A30B 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Bosch GWS 18-125 V-LI 060193A30B, czyli szlifierkę kątową, którą użytkownicy uznali za jedną z najbardziej wygodnych w użytkowaniu. Uchwyt boczny możemy przykręcić z prawej lub z lewej strony – w zależności jak nam jest najwygodniej. Osłona tarczy również może być przeniesiona, więc nie musimy się martwić o nasze bezpieczeństwo.

Specjalna ochrona silnika sprawia, że się on nie przegrzewa, więc przez długi czas nie będziemy musieli go wymieniać. Sprzęt ma specjalny wskaźnik naładowania akumulatora, który informuje nas, czy szlifierka jak sprzęt długo jeszcze będzie pracował.

Szlifierkę wygodnie się obsługuje. Jest ona lekka (2 kg), a poza tym jest dobrze wyprofilowana i wyważona. Użytkownicy są zgodni co do tego, że sprzęt szybko oraz sprawnie oszlifowuje różnego rodzaju powierzchnie.

 

 

 

 

Bosch GWS 10,8-76 V-EC 06019F2000 

 

Bosch GWS 10,8-76 V-EC 06019F2000 to dobry sprzęt. Przez wielu użytkowników jest on znany jako akumulatorowa szlifierka kątowa w Bosch dobrej cenie, która waży niecały 1 kg. Ze względu na małą wagę oraz kompaktowe wymiary możemy zabrać ze sobą sprzęt na każdą budowę oraz użyć go do mniejszych prac w każdym miejscu.

Tarcza oraz osłona mogą być odłączone od urządzenia w ciągu kilku sekund. Z pewnością nie utrudni nam to pracy. Obsługiwanie szlifierki jest bardzo łatwe i wielu użytkowników twierdzi, że jest to idealny sprzęt dla początkujących. Wydajny silnik EC sprawia, że urządzenie charakteryzuje się szybką pracą i może oszlifować powierzchnie różnego typu.

Funkcja szybkiego zatrzymania tarczy pozwala nam na natychmiastowe przerwanie pracy. Osoby, które już miały okazję zaopatrzyć się w prezentowany sprzęt uważają, że dzięki kompaktowym wymiarom oraz mocnemu silnikowi praca nie zabiera zbyt dużo czasu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status