Najlepsza podkaszarka spalinowa Nac

Ostatnio aktualizowane: 23.02.20

 

Jaką podkaszarkę spalinową Nac wybrać?

 

Nie ma lepszego urządzenia do pozbywania się irytujących kępek trawy niż podkaszarka. Zwykłą kosiarką nie można swobodnie dotrzeć do każdego miejsca, a cięcie przy jej pomocy nie jest dokładne. Po skoszeniu trawy kosiarką jest ona krótsza, lecz w niektórych miejscach posesja wciąż może wyglądać niezbyt estetycznie. Wybór podkaszarki może być więc bardzo dobrą opcją. Szczególnie polecamy modele spalinowe, ponieważ kabel nie ogranicza nas, więc możemy dotrzeć do każdego miejsca na naszej posesji. Aby świadomie wybrać odpowiedni model, musimy poznać cechy dobrych urządzeń. Dlatego polecamy przeczytanie poniższego artykułu, w którym znajduje się kilka wskazówek na temat zakupu podkaszarki.

Na pewno zauważysz, że wszystkie podkaszarki w naszym zestawieniu to produkty Nac. Jest to firma, która oferuje bardzo dużo sprzętu do pielęgnacji trawnika oraz utrzymania porządku w ogrodzie. Produkty Nac charakteryzują się wysoką bezawaryjnością. W asortymencie firmy znajdziemy kosy, podkaszarki i wiele innych.

Najlepsze podkaszarki spalinowe Nac mają dużą moc. Jest to co najmniej 1 KM. Sprzęt z silnikiem o takiej mocy bez problemu poradzi sobie z większymi kępkami trawy oraz krzakami z grubszymi gałęziami. Słabsze podkaszarki gorzej sprawdzają się na dużych posesjach, więc jeśli jesteś właścicielem większego ogrodu.

Nie mniej ważnym parametrem jest średnica cięcia. Podkaszarki zazwyczaj mają średnicę wynoszącą około 20 cm. Wybór odpowiedniego modelu zależy jednak od powierzchni, na której pracujemy. Jeśli nie jest ona zbyt duża, to lepiej zainwestować w sprzęt o mniejszej średnicy cięcia, ponieważ pozwoli nam to na łatwiejsze manewrowanie pomiędzy klombami oraz drzewami. W dużym ogrodzie efektywniej pracuje się urządzeniem z większą średnicą cięcia.

Wiele osób zgodnie przyznaje, że najlepsza podkaszarka spalinowa Nac w 2020 roku jest wygodna. Nie chodzi tu tylko o to, że sprzęt powinien być wystarczająco lekki, aby nim bez problemu operować. Ważna jest także budowa urządzenia, tak jak dobrze wyprofilowana rączka, która umożliwia dokładne usunięcie kępek trawy bez większego zmęczenia się. Cięższe modele mają również pasy, które ułatwiają pracę.

 

 

Podkaszarki spalinowe Nac – ranking

 

 

Nac Bp520-27-T 

 

Nac Bp520-27-T to podkaszarka spalinowa o mocy 2,7 KM. Umożliwia nam pozbycie się nawet większych krzaków, które sprawiają, że nasz trawnik nie wygląda estetycznie. Jest to sprzęt, który nadaje się również do precyzyjnego usuwania niechcianych kępek traw przy drodze lub przy płocie i w każdym miejscu, do którego nie dociera zwykła kosiarka.

Średnica cięcia trawy wynosi 40 cm, więc praca na dużych trawnikach przebiega bardzo szybko. Nie oznacza to jednak, że podkaszarka nie nadaje się do mniejszych ogrodów. Dobrze wyprofilowana głowica pozwala nam na bardzo precyzyjne cięcia.

Waga produktu wynosi 7,8 kg. Łatwe przenoszenie sprzętu zapewnia nam bardzo wygodna rączka. Z kolei możliwość jej regulacji umożliwia dopasowanie podkaszarki do naszych gabarytów, dzięki czemu użytkowanie sprzętu jest proste. W przenoszeniu produktu pomagają nam również wygodne pasy. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z dużej mocy podkaszarki.

 

 

 

 

Nac Bp254-10B-V

 

Średnica cięcia podkaszarki spalinowej Nac Bp254-10B-V wynosząca 42 cm sprawia, że praca na dużej powierzchni nie zabiera zbyt dużo czasu. Jest to produkt polecany osobom, które są właścicielami bardzo dużych ogrodów. Moc 1 KM jest wystarczająca, aby szybko usunąć uschnięte krzewy oraz niepożądane kępki traw.

Prezentowana podkaszarka spalinowa Nac w dobrej cenie waży 5,6 kg. Przenoszenie oraz manewrowanie sprzętem z pewnością nie sprawi nam problemów. Szczególnie, że jest on wyposażony w pasy, które ułatwiają nam pracę. Z kolei regulowana rączka pozwala na dopasowanie sprzętu do naszych gabarytów. Dołączony uchwyt jest dobrze wyprofilowany, więc trzymanie go nie jest uciążliwe.

System antywibracyjny sprawia, że nawet podczas dłuższego użytkowania sprzętu nasze ręce nie są zmęczone. Ostrza urządzenia są bardzo ostre, więc pozbycie się nawet grubszych gałązek nie jest problemem. Użytkownikom bardzo podoba się możliwość sprawnego manewrowania podkaszarką oraz jej intuicyjna obsługa. Internauci z kolei wspominają o możliwości dopasowania sprzętu do swojego wzrostu.

 

 

 

 

Nac RU 425 

 

Nac RU 425 to kosa spalinowa o mocy 1 KM, której średnica cięcia wynosi 40 cm. Urządzenie nadaje się zarówno do bardzo dużych, jak i małych powierzchni. Sprzęt poradzi sobie z usuwaniem trawy w miejscach, do których nie ma łatwego dostępu zwykła kosiarka, czyli bezpośrednio przy pniach drzew, przy płocie oraz przy drodze. Koszenie trawy wokół klombów również nie będzie  problemem.

Produkt waży 6 kg. Oznacza to, że manewrowanie nim wokół drzew nie będzie kłopotem. Dobrze wyprofilowana rączka pozwala nam na stabilne utrzymanie sprzętu w rękach, a ułatwia nam to system antywibracyjny. Jeżeli podkaszarka jest dla nas zbyt ciężka, to możemy założyć także pasy.

Tarcza tnąca jest bardzo ostra i pozbywa się nawet dużych krzaków z kątów ogrodu. Użytkownicy uważają, że manewrowanie urządzeniem jest bardzo łatwe, tak samo, jak jego obsługa. Co więcej, wspominają o mocnym silniku, który sprawia, że sprzęt radzi sobie z większymi kępkami trawy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status