ᐅ Dobre kosy spalinowe Oleo Mac – rankingi i opinie 

Najlepsza kosa spalinowa Oleo Mac

Ostatnio aktualizowane: 22.11.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką kosę spalinową Oleo Mac wybrać?

 

Kosa spalinowa to urządzenie, które pomoże nam uporać się z przydługą trawą, chaszczami oraz niechcianymi krzakami rozrośniętymi w naszym ogrodzie. Jeżeli nie możesz poradzić sobie z nimi  zwykłą kosiarką, to musisz zainwestować właśnie w kosę. Jeśli nie jesteś pewien, co powinno zwrócić Twoją uwagę w czasie wybierania takiego sprzętu, to zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Wytłumaczymy w nim, jaka powinna być najlepsza kosa spalinowa Oleo Mac w 2019 roku.

 

 

Dlaczego właśnie Oleo Mac? Jest to firma, która dba o środowisko. Produkując każde urządzenie marka uważa, by wyrządzało jak najmniej szkody naszemu naturalnemu środowisku. Oprócz tego możemy zauważyć, że wszystkie produkty Oleo Mac, a szczególnie kosy spalinowe, zostały bardzo starannie wykonane.

Bardzo ważnym parametrem, jeśli chodzi o kosy spalinowe, jest średnica cięcia produktu. Właścicielom bardzo dużych obszarów do koszenia polecamy wybór urządzenia z dużą średnicą cięcia. Najlepiej, by wynosiła ona około 30 cm. Jeżeli jednak nasz ogród jest stosunkowo mały, to aby swobodnie manewrować między drzewami, lepiej zaopatrzyć się sprzęt z mniejszą szerokością cięcia.

Koniecznie sprawdź również moc danego produktu. Aby koszenie trawy było płynne i byśmy mogli poradzić sobie nawet z większymi chaszczami, wybierzmy mocny sprzęt. Według posiadaczy sporych ogródków najlepsze kosy spalinowe Oleo Mac mają moc co najmniej 1,5 KM. Jeżeli sprzętem zamierzasz jedynie podcinać boki trawnika, to w zupełności wystarczy Ci kosa o mocy około 0,5 KM.

Istotna jest także wygoda użytkowania. Przed zakupem weź sprzęt do ręki i sprawdź, czy dobrze w niej leży. Nie powinniśmy mieć problemu z manewrowaniem kosą oraz jej noszeniem. Dlatego dany produkt nie powinien być zbyt ciężki. Jeżeli chodzi o modele ważące więcej niż 5 kg, sprawdź, czy nie są one wyposażone w szelki, które ułatwią nam koszenie. Dobre kosy spalinowe mają dodatkowo regulowaną rękojeść. Regulacja pozwala nam na dopasowanie sprzętu do naszego wzrostu. Dobre wyregulowanie kosy może być konieczne przy dłuższym użytkowaniu urządzenia.

 

 

Kosy spalinowe Oleo Mac – ranking

 

 

Oleo-Mac 746 T PROFI

 

Jeżeli szukasz profesjonalnej kosy spalinowej, to jesteś w dobrym miejscu. Chcielibyśmy zaprezentować Ci Oleo-Mac 746 T PROFI. Jest to niezawodny sprzęt, który może okazać się bardzo potrzebny w dużym ogrodzie. Wiele osób nie wyobraża sobie koszenia trawy bez użycia opisywanego produktu.

Moc urządzenia wynosi 2,5 KM., więc  możemy skosić nim trawę, grubsze źdźbła trawy, gałązki, uprzykrzające chaszcze czy krzaki. Sprzęt ten pomoże Ci zmienić Twój zaniedbany ogród w elegancki i estetyczny zakątek. Z pomocą kosy spalinowej pozbędziesz się przydługiej trawy, która może wyglądać niezbyt reprezentacyjnie.  

Rękojeść tego produktu została specjalnie wyprofilowana w taki sposób, aby użytkowanie kosy było wygodne. Element ten podlega regulacji. Możemy więc dopasować długość rękojeści do naszego wzrostu. Podczas długiego koszenia jest to bardzo komfortowa dla nas opcja. Rączki dodatkowo zostały otulone gumą, więc podczas pracy nie ucierpią nasz ręce. Waga tego produktu wynosi 8 kg. Dla niektórych z nas może być to całkiem spore obciążenie, lecz większość powinna bez problemu operować urządzeniem. Do sprzętu domontowane zostały specjalne szelki, które ubrane na ramiona zredukują ciężar kosy.

Średnica cięcia prezentowanej kosy wynosi 45 cm. Oznacza to, że w przeciągu krótkiego czasu możemy pozbyć się trawy z dość dużej powierzchni. Osoby, które już miały okazję wypróbować prezentowaną kosę uważają, że jest to dobry i bezawaryjny produkt.

 

 

 

 

Oleo-Mac Sparta 380 T 

 

Oleo-Mac Sparta 380 T to kosa spalinowa, która zdobyła wiele pozytywnych komentarzy Internautów na wielu platformach. Popularność produktu jest spowodowana faktem, że bardzo łatwo się nim manewruje.  Kosa waży jedynie 7 kg, więc przenoszenie jej nie powinno sprawić nam problemu. Oprócz tego model ma specjalne szelki. Po ich założeniu masa kosy rozkłada się nie tylko na naszych rękach i ramionach, ale także na plecach. W rezultacie koszenie sprzętem jest bardzo wygodne.

Średnica cięcia tej kosy wynosi 36 cm. Jest to wystarczające, aby szybko i sprawnie pozbyć się za długiej trawy oraz przytrawnikowych krzaków Moc tego produktu wynosi 1,8 KM. Dzięki tak dużej mocy możemy bez problemu pozbyć się większych chaszczy oraz krzaków z trawnika.

Przyjrzyjmy się uchwytowi tej kosy. Jest to element regulowany, więc mamy możliwość dopasowania produktu do naszego wzrostu. Kosa może być używana przez wiele osób, ponieważ rączka może być dopasowana w taki sposób, aby każdemu było wygodnie. Oprócz tego uchwyt tego modelu jest pokryty miękką gumą. Zabezpiecza ona nasze dłonie przed ewentualnymi przetarciami lub ranami.

Jest to solidna kosa spalinowa Oleo Mac w dobrej cenie. Osoby, które już zakupiły ten produkt wypowiadają się o nim bardzo pochlebnie. Uważają, że kosa dobrze spełnia swoje zadanie i jest wysoce bezawaryjna.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4.43 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status