Najlepsza kosa spalinowa Honda

Ostatnio aktualizowane: 29.02.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką kosę spalinową Honda wybrać?

 

Aby Twoja posesja wyglądała reprezentacyjnie, to koniecznie musisz zadbać o rosnącą na niej trawę. Oprócz codziennego podlewania trawnika musisz także pomyśleć o jego regularnym koszeniu. Do przycinania trawy służy wiele różnych urządzeń. Wśród nich znajdziemy nożyce czy kosiarki, lecz najpopularniejsze są kosy spalinowe. Jeżeli jesteś jedną z osób, które rozważają zakup produktu tego typu, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym poradnikiem. Dowiesz się z niego, na co powinieneś uważać podczas zakupów oraz, co jest najistotniejsze, jeśli chodzi o wybór dobrej kosy spalinowej.

Honda to firma, która zajmuje się głównie produkcją samochodów oraz motocykli. Pojazdy tej marki są popularne na całym świecie. Jednak oprócz tego Honda jest producentem różnego rodzaju urządzeń – kosiarek, glebogryzarek, agregatów oraz wielu innych. Wszystkie te maszyny znane są z tego, że są wysoce bezawaryjne oraz są niezawodne.

Co jest więc istotne podczas wybierania kosy spalinowej? Z pewnością jest to średnica cięcia. Parametr ten ma wpływ na to, jak szybko skosisz daną powierzchnię trawnika. Jeżeli jesteś właścicielem bardzo dużego ogródka, to wybierz model z jak największą średnicą. Zazwyczaj jest to od 20 cm do 40 cm. W przypadku, kiedy na trawniku masz gęsto posadzone klomby lub rosną na nim drzewa i chcesz je ominąć, to lepiej wybrać mniejszą średnicę cięcia.

Według wielu osób najlepsze kosy spalinowe Honda mają regulowaną rękojeść. Produkt tego typu zazwyczaj trzymamy w rękach. Czasami pomagają nam szelki, dzięki którym możemy większą część wagi kosy przełożyć na plecy. Regulowana rękojeść pozwala dopasować sprzęt do swoich gabarytów, co sprawi, że praca będzie bardziej komfortowa.

Jeżeli chodzi o moc, to najlepsza kosa spalinowa Honda w 2020 roku to taka, która ma moc wynoszącą co najmniej 1 KM. Urządzenie z taką mocą bez problemu poradzi sobie ze skoszeniem nawet przydrożnych krzaków. Oprócz tego duża moc pozwala Ci również na dłuższe użytkowanie kosy spalinowej. Produkty poniżej 900 W mogą okazać się stosunkowo słabe.

 

 

Kosy spalinowe Honda – ranking

 

 

Honda Umk 435E Ueet 

 

Honda Umk 435E Ueet to kosa spalinowa o mocy 1,3 KM. Jest to wystarczająca moc, aby pozbyć się większych kępek trawy, zeschniętych chwastów oraz roślin ze zdrewniałymi łodygami. Kosa nie zatrzyma się także przed przydrożnymi krzakami, które sprawiają, że Twoja posesja nie wygląda zbyt estetycznie.

Średnica cięcia prezentowanego produktu wynosi 25 cm. Oznacza to, że praca będzie przebiegać stosunkowo szybko. Opisywana kosiarka zużywa bardzo mało paliwa. Nie emituje zbyt głośnego hałasu, więc sama praca będzie dla Ciebie przyjemniejsza. Koszenie ułatwione jest za sprawą wyprofilowanej rączki w kształcie U. Element ten bardzo wygodnie się trzyma.

3-zębne ostrza bardzo szybko pozbywają się krzaków oraz innych niepożądanych w Twoim ogródku roślin. Użytkownicy uważają, że noszenie kosy spalinowej nie jest męczące. Oprócz tego ze względu na małe zużycie paliwa jest to ekonomiczny produkt.

 

 

 

 

Honda Ums 425 E LE 

 

Honda Ums 425 E le to jedna z najchętniej wybieranych kos spalinowych na rynku. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze jest to bardzo ekonomiczny model. Kosa zużywa o około 30% mniej paliwa niż standardowy produkt tego typu. Średnica koszenia sprzętu wynosi 20 cm. Przycinanie większych oraz bardziej obszernych krzaków nie będzie dla kosiarki problemem.

Użytkowanie kosy jest według wielu osób bardzo wygodne. Na początku powinniśmy wspomnieć o rękojeści produktu. Jest ona specjalnie wyprofilowana w taki sposób, aby trzymanie jej było dla nas jak najbardziej komfortowe. Oprócz tego kosa jest wyposażona w szelki, które przekładają większą część wagi modelu z rąk na plecy.

Jest to kosa spalinowa Honda w dobrej cenie o mocy 1 KM. Jest to wystarczająca moc, aby pozbyć się kępek trawy nawet z dużego obszaru. Produkt jest najczęściej chwalony za wygodę użytkowania oraz solidne wykonanie.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Produkty te nie są już dostępne

 

Honda Umk 435T Leet

 

Według opinii wielu użytkowników jedną z najwygodniejszych do użytkowania kos spalinowych jest Honda Umk 435T Leet. Jest to produkt, którego rączkę bardzo dobrze się trzyma. Ma ona gumową osłonkę, dzięki czemu nasze dłonie nie są poobcierane. Oprócz tego kosa jest wyposażona w szelki. Element ten jest szeroki, więc szelki nie wpinają się  w plecy. Większość ciężaru została zdjęta z rąk na plecy, więc użytkowanie sprzętu jest bardzo komfortowe.

Szkielet opisywanego produktu został wykonany w taki sposób, że podczas koszenia pochłania wibracje. W rezultacie nie wyczuwamy ich i możemy stabilnie kontynuować naszą pracę. 3-zębne ostrza są bardzo ostre i płynnie tną nawet niewielkie uschnięte gałązki. Wraz z mocą wynoszącą 1 KM jest to kosa spalinowa, która skutecznie usuwa niepożądane elementy z Twojego ogródka.

Średnica koszenia modelu wynosi 30 cm. Oznacza to, że sam proces koszenia przebiega bardzo szybko. Opisywana kosa spalinowa wybierana jest zazwyczaj ze względu na komfortową pracę oraz wysoką moc.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status