Ranking 5 najlepszych kompresorów do aut w 2021

Ostatnio aktualizowane: 26.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Kompresor do auta – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Poniżej znajduje się nasz ranking kompresorów, który powstał w oparciu o wydajność pracy, łatwość używania oraz cenę. Chociaż takie sprzęty znajdziemy na każdej stacji benzynowej, trzeba zauważyć, że na niektórych trasach ilość takich punktów jest ograniczona, a poza tym czasem orientujemy, że koło jest nienapompowane jeszcze przed wyjazdem. W związku z tymi warto zainwestować w takie urządzenie. Na samym szczycie zestawienia znajduje się model Black&Decker ASI300, który wyróżnia się prostą obsługą. Maszyna pozwala na dokładne ustawienie ciśnienia, przez co precyzyjnie uzupełnisz deficyt powietrza w oponie. Do tego kompresor może być zasilany przy pomocy prądu lub po podłączeniu do gniazdka zapalniczki. Sprawia to, że skorzystasz z urządzenia w dowolnych warunkach. Obudowa jest bardzo wytrzymała, dlatego sprawdzi się podczas wielu prac naprawczych. Drugim, co do wydajności modelem jest Pompka kompresor samochodowy 12V 230V o mocy 90 W. W zestawie ze sprzętem dostępne są różne adaptery zwiększające jego uniwersalność.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki kompresor do auta kupić?

 

Dawniej napompowanie kół w samochodzie było dość trudnym i mozolnym zadaniem. Prymitywne pompki często zbyt słabo zaciskały się na wentylach powodując, że powietrze nie trafiało w oponę, a ulatywało na zewnątrz. Z tego powodu producenci zaczęli udoskonalać produkcję swoich urządzeń, aby maksymalnie ułatwić ich użytkowanie. Efektem prac techników są kompresory, które stały się nieodłącznym elementem każdego warsztatu samochodowego i coraz częściej pojawiają się również w domowych garażach. Szeroki wybór różnych marek oraz duże zróżnicowanie pod względem parametrów powoduje, że konsumenci mają spory problem z odpowiednim zakupem urządzenia. Długo zastanawiają się, jaki kompresor do auta wybrać, by doskonale spełniał swoje zadanie. Aby ułatwić Ci podjęcie dobrej decyzji zamieściliśmy w poradniku kilka rad, które mogą okazać się bardzo pomocne podczas zakupów.

 

 

Rodzaj – jaki kompresor do auta jest najlepszy?

Ze względu na budowę kompresory dzielimy na membranowe i tłokowe. Pierwszy z nich wyposażony jest w specjalną membranę, której ruchy kompresują powietrze. Głównym elementem urządzenia jest gumowa powierzchnia umieszczona pomiędzy cylindrem i pokrywą sprzętu. Działanie kompresora jest szybkie, jednak wielu kierowców rezygnuje z zakupu tego typu produktu ze względu na jego dużą podatność na warunki atmosferyczne. Jeśli urządzenie przechowywane jest w chłodnym miejscu istnieje ryzyko, że podczas mrozów nie będziemy mogli z niego skorzystać. Jest to spowodowane tym, że gumowe tworzywo twardnieje i przestaje drgać. Model wybierany jest jednak często przez właścicieli lekkich samochodów z małymi oponami. Nie potrzebują one dużego ciśnienia do pełnego napompowania, dlatego też z pewnością uda nam się doprowadzić koła do odpowiedniego stanu nawet w niskich temperaturach.

Jeśli poszukujesz mocnego sprzętu, który będzie działał w każdych warunkach atmosferycznych, zastanów się nad zakupem kompresora tłokowego. Jak sama nazwa wskazuje praca urządzenia polega na tłoczeniu powietrza i pompowaniu go w określoną przestrzeń. Nie każdy sprzęt tego typu okazuje się jednak niezawodny. Podczas dokonywania wyboru sprawdź, jak wygląda łączenie tłoka z wałem silnika. Najlepszy kompresor do auta powinien być pozbawiony wszelkich plastikowych elementów. Metalowe podzespoły dają gwarancję, że urządzenie jest trwałym produktem o bardzo wydajnej eksploatacji. Sprzęty tłokowe z najwyższej półki wyposaża się dodatkowo w specjalne, teflonowe pierścienie. Takie zastosowanie znacznie obniża straty energii, ponieważ przestrzeń pomiędzy tłokiem, a innymi częściami kompresora jest całkowicie zamknięta. Dzięki temu ryzyko ulatniania się powietrza jest bardzo niewielkie.

 

Wydajność

Niezwykle ważną cechą kompresorów jest ich wydajność. Określa się ją za pomocą jednostki – l/min. W większości samochodach osobowych koła pompuje się pod ciśnieniem od 1,8 kg/cm2 do 3 kg/cm2. Jest to dość duża wartość, dlatego też warto przemyśleć, jaką moc powinno mieć urządzenie, aby w miarę szybko napompować wszystkie opony.

Według opinii konsumentów wygodne w użytkowaniu są kompresory o wydajności na poziomie ok. 35 l/min. Są one w stanie w miarę krótkim czasie całkowicie wypełnić koła powietrzem, bez pobierania zbyt dużej ilości prądu. Im mocniejszy jest sprzęt, tym proces pompowania jest oczywiście krótszy.

Na wydajności urządzenia powinni skupić się przede wszystkim kierowcy, którzy jeżdżą dużymi samochodami ciężarowymi. Znacznie większa ilość i rozmiar opon wymaga o wiele bardziej zaawansowanego sprzętu. Niestety, trudno jest dokładnie określić, jaką moc powinny mieć tego typu kompresory. Jeśli poszukujesz urządzenia do pompowania dużych opon, warto wcześniej skonsultować się ze specjalistą, który dobierze idealne parametry sprzętu do modelu Twojego samochodu.

 

Manometr

Każdy kompresor wyposażony jest w manometr, który informuje o trybie pracy urządzenia. Jest to wyjątkowo ważny element, ponieważ dzięki niemu jesteś w stanie kontrolować stan powietrza w oponach.

Na rynku dostępne są produkty z elektronicznymi wyświetlaczami lub standardowymi zegarami. Pierwszy z nich charakteryzuje się łatwą obsługą i dużą przejrzystością odczytu wyników. Nie mniej jednak, według konsumentów tego typu element jest bardziej podatny na uszkodzenia, a jego naprawa bywa dość kosztowna.

Osoby, które wolą prostsze rozwiązania, mogą zastanowić się nad zakupem kompresora z zegarem. Postępując według dołączonej do zestawu instrukcji z pewnością uda Ci się w krótkim czasie opanować korzystanie z manualnego blatu.  

 

 

Zasilanie

W zależności od mocy, kompresory mogą być zasilane gniazdem samochodowym lub energią elektryczną. Jeśli nie zależy Ci na bardzo wydajnym sprzęcie i poszukujesz mobilnego urządzenia, którym będziesz w stanie napompować opony w każdym miejscu, możesz rozważyć kupno produktu pobierającego energię z zapalniczki. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, ponieważ kompresor uruchomisz w awaryjnych sytuacjach, gdy nie masz możliwości skorzystania z pomocy fachowców.

Mocniejsze urządzenia o wydajności ponad 45 l/m muszą być zasilane energią elektryczną. Jeśli jednak mimo wszystko zależy Ci również na mobilności, możesz pomyśleć o modelu wyposażonym dodatkowo w akumulator.

 

Kompresory do aut w dobrych cenach

Dobrej jakości urządzenia kosztują od 50 zł do 350 zł. Pamiętaj jednak, że na cenę kompresorów wpływa głównie ich marka i wydajność. Z tego powodu ważne jest, abyś dobrze sprawdził parametry każdego modelu i wybrał ten, który dysponuje najbardziej odpowiednimi dla Ciebie właściwościami.

 

 

5 najlepszych kompresorów do aut. Opinie w 2021 roku

 

Nasz ranking kompresorów do aut pomoże Ci znaleźć odpowiednie narzędzie do samochodu. Poniżej opisaliśmy 5 urządzeń, na które koniecznie powinieneś zwrócić uwagę udając się do sklepu.

 

1. Kompresor Samochodowy Black&Decker ASI300

 

Model Black&Decker ASI300 to bardzo funkcjonalny kompresor do aut. Urządzenie służy do pompowania opon w samochodach, rowerach i motocyklach, ale możesz je również wykorzystać do piłek do gry. Moc sprzętu wynosi 90 W, a ciśnienie równa się 11 bar. Pozwala to na dokładne wykonanie wielu zadań.

Kompresor jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia precyzyjne ustawienie pracy. Wyświetlacz cyfrowy gwarantuje łatwe odczytanie danych, poza tym wszystkie przyciski na obudowie są podświetlane, więc maszyna sprawdzi się również nocą. Do tego sprzęt ma funkcję automatycznego wyłączenia po napompowaniu. Pozwala to uniknąć niedopompowania lub przekroczenia żądanego ciśnienia w oponie. Dużym udogodnieniem jest to, że produkt może być zasilany na 2 sposoby: przy pomocy podłączenia do prądu (o natężeniu 230 V) lub poprzez podłączenie do gniazda zapalniczki samochodowej.

Sama maszyna została wykonana z wytrzymałych materiałów, więc nie musisz obawiać się, że otarcie czy uderzenie spowoduje awarie. Opinie o kompresorach do aut tego producenta są pozytywne. Wiele osób uważa, że prezentowany przez nas model jest wydajny.

Black&Decker ASI300 to kompresor samochodowy o maksymalnym ciśnieniu równym 11 barów. Wymiary modelu to: długość – 30,5 cm, szerokość – 17,1 cm i wysokość – 20,5 cm. Waga sprzętu wynosi 1,93 kg.

Zalety
Zasilanie:

Prezentowany kompresor jest zasilany prądem zmiennym 230 V. Atutem jest to, że model można podłączyć także do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Niewątpliwie zwiększa to funkcjonalność sprzętu i sprawia, że można go używać w różnych sytuacjach.

Ekran:

Urządzenie zostało wyposażone w stosunkowo duży wyświetlacz umożliwiający swobodną regulację ustawień. Warto podkreślić, że ekran jest podświetlany. W efekcie korzystanie z kompresora po zmroku jest wygodne.

Kompaktowe wymiary:

Produkt nie zajmuje dużo miejsca, więc możemy go przewozić nawet w niewielkim bagażniku. Dzięki temu będziemy dobrze przygotowani, jeśli okaże się, że musimy napompować oponę.

Obudowa:

Na obudowie znajduje się specjalnie wydzielone miejsce do przechowywania przewodu zasilającego i akcesoriów. Konsumenci uważają, że jest to wygodne rozwiązanie.

Różne końcówki:

W opakowaniu znajdziemy różne końcówki do węża. Kompresor znajdzie więc zastosowanie do pompowania różnego rodzaju opon i sprzętów sportowych.

Wady
Głośna praca:

Najczęściej wymienianą wadą urządzenia jest jego głośna praca.

 

 

 

 

2. Pompka, Kompresor Samochodowy 12V 230V

 

Pompka kompresor samochodowy 12V 230V to urządzenie, które musiało się znaleźć w naszym rankingu. Sprzęt ma moc 90 W i jest przystosowany do pracy przed 10 minut bez przerwy. Po tym czasie trzeba na chwilę wyłączyć urządzenie, aby nie doszło do jego przegrzania. Kompresor samochodowy może być zasilany prądem stałym 12 V i zmiennym 230 V. Maksymalne ciśnienie wyjściowe wynosi 7 bar, a wydajność to 20 l/min. 

Pompka jest dostępna w zestawie z 4 adapterami, które pozwalają na jej wykorzystanie do pompowania: Opon samochodowych, motocyklowych, rowerowych, a także piłek czy materacy. Sprzęt jest mały i waży tylko 1,8 kg, można zawsze mieć go w bagażniku samochodu.

Opinie na temat tego urządzenia są w większości bardzo dobre. Kompresor samochodowy ma przystępną cenę i jest solidnie zrobiony. Do jego atutów konsumenci zaliczają kompaktowe wymiary gwarantujące komfort użytkowania.

Pompka kompresor samochodowy 12V 230V ma moc 90 W i waży 1,8 kg. Wydajność urządzenia wynosi 20 l/min.

Zalety
Adaptery w zestawie:

Sprzęt jest dostępny w zestawie z 4 adapterami, więc można go wykorzystać do różnych zadań.

Wygodny uchwyt:

Na urządzeniu znajduje się wygodny, dobrze wyprofilowany uchwyt pozwalający na jego swobodne przenoszenie.

Kompaktowe wymiary:

Kompresor ma kompaktowe wymiary, więc można wozić go ze sobą w samochodzie i korzystać z niego zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny.

Niska waga:

Sprzęt jest lekki, bo waży mniej niż 2 kg. Konsumenci to doceniają, wskazując, że jego użytkowanie jest wygodne.

Wady
Głośność pracy:

Urządzenie generuje duży hałas w trakcie pracy, który może być denerwujący dla samego użytkownika, a także osób znajdujących się niedaleko.

 

 

 

 

3. Kompresor Samochodowy Black&Decker 12V ASI400-XJ

 

Polecamy Twojej uwadze kompresor samochodowy Black&Decker 12V ASI400-XJ o kompaktowej konstrukcji. Sprzęt ma niewielkie wymiary i mało waży, co przekłada się na komfort jego użytkowania. Na obudowie urządzenia znajduje się cyfrowy wyświetlacz, z którego można łatwo odczytać wysokość aktualnego ciśnienia, jak i inne parametry sprzętu.

Na uwagę zasługuje automatyczny wyłącznik, dzięki któremu nie trzeba się obawiać o to, że opona czy inny przedmiot nie zostaną dostatecznie napompowane albo trafi do nich za dużo powietrza. Prezentowane urządzenie ma uniwersalne zastosowanie. Przyda się do pompowania opon w samochodzie, motocyklu, dużym pojeździe czy nawet w taczkach. Ponadto kompresor sprawdzi się do dmuchania piłek, basenów i materacy.

Użytkownicy przyznają, że ten sprzęt ma wiele zalet, do których zaliczyć można m.in.: Solidne wykonanie, łatwą obsługę i efektywność działania. Te wszystkie atuty sprawiają, że większość osób jest zadowolona z zakupu tego modelu. 

Black&Decker 12V ASI400-XJ to kompresor samochodowy zasilany z gniazda zapalniczki samochodowej. Ciśnienie maksymalne sprzętu wynosi 11 bar.

Zalety
Cyfrowy wyświetlacz:

Na obudowie urządzenia znajduje się cyfrowy wyświetlacz, z którego można łatwo odczytać potrzebne parametry.

Szerokie możliwości zastosowania:

Kompresor przydaje się m.in. do pompowania opon samochodowych i motocyklowych. Można nim napompować rower i sprzęt sportowy (m.in. piłkę), a także materace i baseny ogrodowe.

Zasilanie:

Sprzęt jest zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej, więc można z niego korzystać niemal w każdych warunkach.

Wady
Wskaźnik ciśnienia:

Użytkownicy zwracają uwagę na to, że wskaźnik ciśnienia nie jest dostatecznie dokładny, więc nie zawsze można na nim polegać.

 

 

 

 

4. Yato Kompresor Samochodowy, Pompka Sprężarka 12V

 

Kompresor samochodowy Yato 12V to urządzenie zdobywające dobre opinie użytkowników. Moc sprzętu wynosi 250 W, a napięcie to DC 12-13,8 V. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 150 PSI. Przepływ powietrza jest równy 60 l/min. Urządzenie ma dobre parametry gwarantujące efektywną pracę.

Ten model można podłączyć do akumulatora samochodowego, co daje możliwość korzystania z niego w różnych, nawet bardzo wymagających warunkach. Przewód z klamrami ma długość 3 m. Kompresor do auta wyposażono w lampę LED, która ułatwia pracę po zmroku. Sprzęt ma też manometr. Znajdujące się u podstawy antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność. 

Osoby, które miały okazję korzystać z tego urządzenia, doceniają jego efektywność działania i łatwą obsługę. Nie bez znaczenia jest też wysoka jakość wykonania obudowy. Produkt jest sprzedawany w komplecie z 5 m wężykiem, 3 końcówkami i torbą ochronną.

Kompresor samochodowy Yato 12V ma moc 250 W. Ciśnienie maksymalne wynosi 150 PSI. Długość przewodu jest równa 3 m.

Zalety
Lampa LED:

Kompresor do auta ma wbudowaną lampę LED, która umożliwia wygodną pracę także po zmroku.

Antypoślizgowe nóżki:

U podstawy urządzenia znajdują się solidne nóżki z antypoślizgową powłoką, dlatego sprzęt stoi stabilnie.

Zasilanie z akumulatora:

Prezentowany kompresor samochodowy może pobierać energię bezpośrednio z akumulatora samochodowego. Tym samym sprzęt jest bardziej uniwersalny.

Wady
Torba:

W zestawie wraz z urządzeniem znajduje się m.in. torba do przechowywania. To praktyczny dodatek, jednak konsumenci wskazują, że zamek w pokrowcu czasami się zacina.

Rączka:

Sprzęt wyposażono w rączkę ułatwiającą przenoszenie. Jest ona zrobiona z twardego, mało przyjemnego w dotyku materiału.

 

 

 

 

5. Carmotion Kompresor Samochodowy 12V – 230V 7 Bar

 

Carmotion kompresor samochodowy 12V – 230V to praktyczne urządzenie, które sprawdzi się u wielu użytkowników. Sprzęt znajduje zastosowanie do pompowania kół w samochodach, motocyklach i rowerach. Za jego pomocą można też napompować piłkę, materac czy basen dla dzieci. Z uwagi na to, że urządzenie ma kompaktowe wymiary, nie ma problemu z jego przechowywaniem. 

Kompresor do auta może być zasilany z sieci elektrycznej i gniazda zapalniczki samochodowej. Nawet jeśli w danym miejscu nie mamy dostępu do prądu, możemy skorzystać z tego sprzętu. Kompresor ma solidny 30 mm cylinder, który gwarantuje przepływ powietrza na poziomie 20 l/min. 

Czy zakup urządzenia marki Carmotion to dobry wybór? Wielu konsumentów uważa, że tak. Sprzęt ma intuicyjną obsługę i kompaktowe wymiary. Kompresor do auta działa wydajnie i ma w zestawie kilka adapterów.

Carmotion to kompresor samochodowy 12V – 230V o wymiarach: 24 cm x 10 cm x 13 cm. Moc urządzenia wynosi 90 W.

Zalety
Dwa sposoby zasilania:

Użytkownicy doceniają, że kompresor można zasilać na dwa sposoby, czyli korzystać ze zwykłego gniazdka sieciowego, jak i gniazdka zapalniczki samochodowej.

Kompaktowe wymiary:

Sprzęt zajmuje mało miejsca, więc nie ma problemu z jego przechowywaniem nawet w niewielkim bagażniku samochodowym.

Wady
Słaba jakość obudowy:

W pojedynczych komentarzach można przeczytać, że użyte do wykonania obudowy tworzywo nie jest najlepszej jakości.

Szybko się nagrzewa:

Sprzęt szybko się nagrzewa, więc po ok. 10 minutach pracy trzeba go na chwilę wyłączyć.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat


Produkty te nie są już dostępne

 

Black&Decker ASI500

 

Kompresor Black&Decker ASI500 to nowoczesne urządzenie, które sprawdzi się podczas pompowania opon w samochodach, rowerach i motorach. Urządzenie może być też użyte do pompowania piłek do koszykówki czy piłki nożnej lub materacy, jednak wymaga to ostrożności.

Maksymalne, generowanie ciśnienie wynosi 11 bar. Maszyna działa bezprzewodowo – ma wbudowany akumulator. Urządzenie może jednak działać poprzez podłączenie do gniazda zapalniczki, które znajdziemy we wnętrzu samochodu. Nieskrępowane ruchy zapewni Ci wtedy 3-metrowy przewód. Na obudowie znajdziesz diodę LED, która nie tylko oświetli pole pracy, ale poinformuje Cię, czy model działa poprawnie. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna, dlatego nawet osoby, które po raz pierwszy używają sprzętu nie będą miały z tym problemu.

Bezpieczną pracę zapewnia funkcja automatycznego wyłączania, która minimalizuje ryzyko niedopompowania lub wpuszczenia za dużej ilości powietrza. Mimo wysokiej ceny, konsumenci bardzo chętnie wybierają ten produkt, gdyż uważany jest za solidny.

Maksymalne ciśnienie kompresora samochodowego Black&Decker ASI500 wynosi 11 barów. Produkt sprzedawany jest w zestawie z 3 końcówkami do sprzętu sportowego.

Zalety
Wygodny uchwyt:

Na obudowie znajduje się dobrze wyprofilowany, a tym samym wygodny uchwyt. Ułatwia on przenoszenie produktu. Internauci zapewniają, że uchwyt jest solidnie przytwierdzony do obudowy.

Praca nocą:

Czasami zdarza się, że musimy napompować oponę po zmroku. Dlatego konsumenci bardzo doceniają to, że model ma podświetlany ekran. Dzięki temu wybranie preferowanych ustawień jest wygodne bez względu na warunki oświetleniowe.

Obsługa:

Do kompresora dołączono czytelną instrukcję obsługi. W efekcie użytkowanie sprzętu nie sprawia problemów nawet osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego rodzaju urządzenia.

Węże:

Kompresor wyposażono w solidnie wykonane węże. Są one szczelne, więc mamy pewność, że podczas pompowania powietrze nie będzie uciekało, co z pewnością utrudniłoby pracę.

Wady
Wbudowany akumulator:

W niektórych opiniach można przeczytać, że wbudowany akumulator stosunkowo szybko się rozładowuje. Minusem jest to, że nie można korzystać ze sprzętu w trakcie ładowania.

 

Hecht 2001

 

Kompresor samochodowy Hecht 2001 to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym pojeździe. Sprzęt gwarantuje szybkie uzupełnienie ciśnienia w oponie auta lub jednośladów, takich jak rower czy motor. Maksymalne ciśnienie produktu to 17 bar.

Prezentowany model ma wiele zastosowań i na pewno okaże się niezbędny w czasie awarii pojazdu. Urządzenie może działać, jako kompresor, gdy podłączymy je do gniazda zapalniczki. Ma również wbudowaną latarkę o mocnym świetle, która ułatwi naprawę awarii w samochodzie w nocy. Sprzęt ma również opcję pracy, jako światło ostrzegawcze. Obudowa modelu jest bardzo wytrzymała, dzięki temu kompresor cechuje się długą żywotnością i niezawodnością.

Powodem, dla którego tak wielu konsumentów zdecydowało się zakupić ten oto model jest atrakcyjny stosunek jakości wykonania do ceny. Urządzenie jest dość tanie, a równocześnie charakteryzuje się prostą obsługą. Na obudowie znajdziesz kilka dobrze opisanych przycisków, które uruchamiają kompresor lub latarkę. Specjalna funkcja automatycznego wyłączenia uchroni Cię przed niedopompowaniem opony lub wpuszczeniem za dużej ilości powietrza, co może zakończyć się jej pęknięciem.

Hecht 2001 to kompresor samochodowy o maksymalnym ciśnieniu równym 17 barów i mocy 100 W. Urządzenie waży 1 kg. Produkt ma czarną obudowę.

Zalety
Przewody:

Kompresor ma przewód zasilający o długości 3 m. Przewód do pompowania kół ma długość 55 cm.

Efektywność:

Model Hecht 2001 jest uznawany za efektywny. Urządzenie ma duże ciśnienie robocze, dzięki czemu pompowanie kół nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Latarka i światło ostrzegawcze:

Miejsce pracy dobrze oświetla wbudowana latarka. Ma ona dużą moc. Dodatkowo użytkownik może skorzystać ze światła ostrzegawczego, jeśli sytuacja na drodze będzie tego wymagała.

Wady
Obudowa:

Pewna grupa Internautów uważa, że jakość wykonania obudowy mogłaby być nieco lepsza. Na powierzchni produktu po pewnym czasie pojawiają się zarysowania.

 

Extol Craft Mini 12V 252

 

Poszukując dobrej jakości kompresora do opon, warto rozważyć zakup Extol Craft Mini 12V 252. Jest to model, który pracuje poprzez podłączenie do stałego źródła prądu o natężeniu 250 V. Możesz również użyć gniazdka zasilającego, które znajduje się we wnętrzu samochodu w miejscu zapalniczki. Wygodną pracę zapewni Ci przewód zasilający, którego długość równa jest 3 m.

Maksymalne ciśnienie modelu to 17 bar (lub też 250 PSI). Po umieszczeniu odpowiedniej końcówki, przy pomocy manometru należy uzupełnić brakujące powietrze w oponie. Nie musisz się martwić o nadpompowanie lub niedopompowanie, gdyż innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zastosowano w tym sprzęcie samodzielnie wyłączą model. Praca kompresora przebiega szybko, a jego obsługa jest intuicyjna.

Ze względu na niewielkie wymiary, urządzenie można bez trudu przewozić w bagażniku, gdyż nie zajmuje cennego miejsca. Jest to dobry i tani kompresor do aut, który przypadł do gustu dużej grupie konsumentów ze względu wytrzymałą konstrukcję oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Producent gwarantuje długą żywotność modelu, który może być wykorzystywany do codziennych prac w przemyśle.

Extol Craft to dobry kompresor do auta do 50 zł. Maksymalne ciśnienie sprzętu jest równe 17 barów. Model wyposażono w kabel zasilający o długości 3 m.

Zalety
Obsługa:

Prezentowany kompresor to proste w obsłudze urządzenie. Przygotowanie sprzętu do pracy, jak również wybranie preferowanych ustawień, jest łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

Zasilanie:

Sporym atutem jest to, że kompresor można podłączyć do gniazda samochodowego 12 V. Możemy więc korzystać ze sprzętu nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Wady
Obudowa:

W nielicznych opiniach pojawia się informacja o tym, że obudowa jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Trzeba więc zwrócić uwagę na to, aby przechowywać produkt w bezpiecznym miejscu.

Brak uchwytu:

Model nie ma uchwytu, który ułatwiłby przenoszenie.

 

Dragon Winch DWK-M

 

Nowoczesny model Dragon Winch DWK-M to kompresor do opon w samochodach. Za sprawą innowacyjnych technologii, urządzenie może pracować bez przerwy przez 15 minut. Dzięki temu sprawdzi się w sytuacji, gdy dopompować trzeba więcej niż jedno koło.

Maksymalne ciśnienie to 9,65 bar (producent podaje ten parametr 140 PSI). Z kolei wydajność modelu to 35 l/min. W celu uruchomienia kompresor należy podłączyć do gniazdka zasilającego, które znajduje się w miejscu zapalniczki. Przy zakupie każdy konsument otrzymuje specjalną wtyczkę, która ułatwi podłączenie. Urządzenie wyposażone jest w bardzo dokładny manometr, co pomoże Ci w dokładnym pomiarze ciśnienia w oponie i jego uzupełnieniu. Sprzęt ma wbudowaną funkcję automatycznego wyłączenia po uzyskaniu ustalonej wcześniej wartości. Sprawia to, że ryzyko niedopompowania lub wpuszczenia za dużej ilości powietrza jest minimalne.

Nie jest to najtańszy model w naszym rankingu, jednak cechuje się dużą popularnością wśród konsumentów. Wiele osób zdecydowało się na ten sprzęt ze względu na dużą wydajność pracy oraz liczne zabezpieczenia, które minimalizują ryzyko awarii.

Kompresor samochodowy Dragon Winch DWK-M waży 1,5 kg. Maksymalne ciśnienie sprzętu wynosi ok. 10 barów.

Zalety
Przewód do pompowania:

Z uwagi na to, że przewód do pompowania zrobiono z wytrzymałych materiałów, nie musimy się obawiać o jego przetarcie. Nie będziemy musieli więc często wymieniać tego elementu na nowy.

Torba:

W komplecie otrzymujemy solidnie wykonaną torbę zamykaną na zamek błyskawiczny. Służy ona do przechowywania urządzenia. Pokrowiec daje pewność, że sprzęt nie zniszczy się w trakcie przewożenia.

Nie nagrzewa się:

Kompresor nie nagrzewa się zbyt szybko. Dodatkowo obudowa wykazuje dużą odporność na działanie wysokich temperatur. W efekcie możemy korzystać z urządzenia bez obaw o jego przegrzanie.

Wady
Hałas:

Nieliczna grupa Internautów twierdzi, że kompresor generuje duży hałas w trakcie pracy, co jest uciążliwe.

Obsługa:

Zdaniem niektórych osób na początku korzystanie ze sprzętu jest trudne.

 

Magma Team BY-262

 

Dobrym kompresorem do auta jest Magma Team BY-262. Moc urządzenia jest równa 200 W, co gwarantuje efektywną pracę. Model jest podłączany bezpośrednio do akumulatora. Przewód jest odpowiednio oznaczony, dlatego przyłączenie sprzętu nie jest trudnym zadaniem. Przewód zasilający ma długość 2,5 m.

Szybkość pompowania wynosi 85 litrów na minutę. Ciśnienie maksymalne wynosi 10 barów. Długość całkowita produktu jest równa 240 mm. Model ma metalowe cylindry. Z uwagi na trwałą konstrukcję sprzęt nie ulega awariom. W zestawie znajdują się końcówki do pompowania piłek, pontonów czy materacy. Wynika z tego, że kompresor ma uniwersalne zastosowanie. Produkt jest zapakowany w praktyczną torbę z uchwytem do jej wygodnego przenoszenia.

Dwutłokowy kompresor samochodowy Magma Team BY-262 jest dobrze oceniany przez użytkowników. Urządzenie dobrze spełnia swoje zadanie – jest efektywne i łatwe w obsłudze. Na uwagę zasługuje także solidnie zrobiona obudowa i czytelna tarcza (odczytanie z niej konkretnej wartości jest bardzo łatwe).

Kompresor do auta Magma Team BY-262 ma moc równą 200 W. Szybkość pompowania wynosi 85 l/min. Długość modelu to 240 mm.

Zalety
Łatwy odczyt ciśnienia:

Na obudowie modelu znajduje się solidnie zrobiona i odpowiednio duża tarcza. Ma ona czytelne oznaczenia, co pozwala na łatwe sprawdzenie ciśnienia kompresora.

Uniwersalne zastosowanie:

Produkt jest sprzedawany z wymiennymi końcówkami. To sprawia, że możemy używać sprzętu nie tylko do pompowania kół w samochodzie, ale też do wypełniania powietrzem innych przedmiotów.

Efektywność:

Model ma dużą moc, co zapewnia efektywność pracy. Nie potrzebujemy dużo czasu, aby napompować koła w samochodzie.

Wady
Przewód:

Konsumenci doceniają to, że przewód zasilający jest stosunkowo długi, jednak zwracają także uwagę na jakość jego wykonania. Ich zdaniem kabel nie jest zrobiony z trwałych tworzyw.

Obsługa:

Osoby, które nigdy wcześniej nie używały kompresora twierdzą, że na początku korzystanie z Magma Team BY-262 może sprawiać drobne problemy.

 

Jaki kompresor do auta Black&Decker wybrać?

 

Pompowanie kół jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Nie musimy specjalnie wjeżdżać na stację albo męczyć się cały dzień zwykłą pompką. Zamiast tego możemy po prostu zainwestować w kompresor. Napompowanie wszystkich kół takim urządzeniem zwykle nie zajmuje więcej niż kilka minut. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kompresora do auta, to zapraszamy do naszego artykułu.

Black&Decker to firma, która zajmuje się produkowaniem narzędzi do domu, posesji oraz ogrodu. Marka jest znana z tego, że jej produkty zawsze są starannie wykończone, a oprócz tego wyróżniają się trwałością oraz solidnością, co prowadzi do bardzo niskiej awaryjności. Zachęceni pozytywnymi opiniami o firmie zdecydowaliśmy się umieścić tutaj opisy kilku jej produktów.

Na początku warto zaznaczyć, że najlepszy kompresor do auta Black&Decker w 2021 roku jest wyposażony w manometr. Informuje on nas o tym, jakie ciśnienie obecnie jest w oponach, a także ile powietrza jest do nich odprowadzane. Dzięki temu mamy kontrolę nad działaniem urządzenia i nie musimy się martwić, że uszkodzimy oponę. Ważna jest również swobodna regulacja ciśnienia – abyśmy mogli dopasować ją do pompowanych kół. Maksymalne ciśnienie większości modeli to 11 bar.

Najlepsze kompresory do auta Black&Decker są łatwe w obsłudze. Urządzenie tego typu nie powinno mieć zbyt dużo przycisków, ponieważ można się w nich łatwo pogubić. Niektóre modele mają podświetlany panel sterowania, który ułatwia wybranie tego odpowiedniego, co zmniejsza ryzyko pomyłki. Warto również wybrać sprzęt, który ma funkcję automatycznego wyłączania.

Przypatrz się obudowie urządzenia. Powinna być wykonana w taki sposób, aby wykazywała odporność na uszkodzenia. Jeżeli kupujemy urządzenie z wieloma częściami, warto wybrać model z obudową, w której możemy je wszystkie schować. W ten sposób ich nie zgubimy.

Jeżeli chodzi o zasilanie, to niektóre modele są zasilane energią z zapalniczki samochodowej. Są one mobilne i możemy łatwo je przenosić. Urządzenia zasilane sieciowo są zazwyczaj większe, lecz mają większą moc.

 

Kompresory do auta Black&Decker – ranking

 

Black&Decker ASI300 


Black&Decker ASI300 to kompresor do auta, który z pewnością spełni nasze wymagania. Jest on bardzo prosty w obsłudze, więc ustawienie sprzętu nie powinno nam zająć zbyt dużo czasu. Jeżeli chodzi o ciśnienie, to możemy je regulować. Maksymalna wartość wynosi 11 bar. Produkt ma podświetlane przyciski. Wybranie tego odpowiedniego nie będzie więc dla nas żadnym problemem.

Jest to kompaktowe urządzenie, które możemy łatwo umieścić w garażu lub w schowku samochodu. Z pomocą prezentowanego sprzętu możemy pompować nie tylko koła samochodów, ale także taczek, rowów oraz piłki. Obudowa sprzętu jest bardzo wytrzymała i odporna na zniszczenia. Wszystkie końcówki możemy w niej schować, więc mamy pewność, że ich nie zgubimy.

Produkt ma funkcję automatycznego wyłączenia, gdy opona jest napompowana. Dlatego nie musimy się martwić, że do opony dodamy zbyt dużo powietrza, co sprawi, że ona się zniszczy. Użytkownicy cenią kompaktowe kształty prezentowanego urządzenia. Wspominają również o łatwej obsłudze produktu.

 

Black&Decker ASI200 


Chcielibyśmy zaprezentować Black&Decker ASI200, kompresor do samochodu, który umożliwia nam dokładne napompowanie kół. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz, który pokazuje nam, jaką wartość ciśnienia wybraliśmy. Sprzęt nie zabiera zbyt dużo miejsca. Możemy przechowywać go w warsztacie lub w garażu. Jeżeli chodzi o obudowę, to została ona skonstruowana w taki sposób, abyśmy mogli w niej schować wszystkie potrzebne końcówki. Możemy więc zapomnieć o ciągłym poszukiwaniu poszczególnych części.

Warto również wspomnieć, że obudowa jest dobrze wykonana. Dzięki temu nie musimy się martwić, że się szybko zniszczy. Ten solidny kompresor do auta Black&Decker w dobrej cenie ma podświetlane przyciski. Możemy więc napompować koła samochodu nawet w nocy.

Przewód zasilający ma długość około 3 m. Maksymalne ciśnienie wynosi 8 bar. Możemy je także dowolnie regulować z pomocą specjalnego pokrętła. Użytkownikom najbardziej przypadły do gustu oświetlane przyciski, które umożliwiają obsługiwanie sprzętu także po zmroku. Internauci równie często, jako o zaletach urządzenia, wspominają o jego kompaktowych wymiarach.

 

Black&Decker ASI500 

 

Black&Decker ASI500 to kompresor do samochodu, który jest stosunkowo często wybierany przez wielu konsumentów. Jest to zasługa maksymalnego ciśnienia, które wynosi 11 bar – wystarcza, aby bardzo szybko uzupełnić powietrze w oponach samochodowych. Poziom ciśnienia możemy również dowolnie regulować.

Sprzęt jest wyposażony w wiele końcówek. Z ich pomocą możemy napompować również materace, opony rowerowe, piłki oraz inne przedmioty. Końcówki są umieszczone na obudowie, więc ryzyko, że je zgubimy, jest bardzo niskie. Warto również dodać, że obudowa jest wykonana z wysoko gatunkowego plastiku.

Produkt jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który dokładnie pokazuje nam, jakie ustawienia wybraliśmy. Obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, a sprzęt może być obsługiwany przez osoby, które jeszcze nigdy wcześniej nim nie operowały. Internauci uważają, że kompresor jest wielofunkcyjny i z jego pomocą możemy napompować wiele różnych przedmiotów. Użytkownicy są zadowoleni, że kompresor ma duże maksymalne ciśnienie.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status