Najlepszy wideodomofon Commax

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki wideodomofon Commax wybrać?

 

Jeżeli bez wychodzenia z domu chcesz sprawdzić, kto stoi przy Twojej bramie, to możesz zainwestować w wideodomofon. Z pomocą urządzenia będziesz mógł zobaczyć twarz osoby, która chce dostać się do Twojego domu, a także z nią porozmawiać. Jeżeli uważasz, że wideodomofon to sprzęt, którego potrzebujesz, to przeczytaj nasz krótki artykuł. Umieściliśmy w nim kilka przydatnych porad.

 

 

Pewnie zauważyłeś, że wszystkie urządzenia umieszczone w naszym zestawieniu to produkty Commax. Jest to firma produkująca nie tylko wideodomofony, ale także domofony, kamery i inne sprzęty, które możemy umieścić na posesji lub w domu. Commax działa od 1968 roku i od tamtego czasu wciąż ulepsza swoje produkty.

Wiele osób uważa, że najlepszy wideodomofon Commax w 2020 roku można swobodnie regulować. Na początku sprawdź, jak możesz obsługiwać dane urządzenie. Duża część sprzętów jest ustawiana poprzez przyciski, które znajdują się na boku produktu lub na dole. Jeżeli wolisz bardziej nowoczesne rozwiązania, to wybierz wideodomofon dotykowy. Jeśli chcesz spersonalizować sprzęt, to ważne jest, abyś mógł wybrać melodyjkę dzwonka, głośność rozmowy i inne. Możesz również wybrać model, który robi zdjęcia lub nawet nagrywa całą rozmowę.

Mówi się, że najlepsze wideodomofony Commax mają duży ekran, który można regulować. Optymalna przekątna wyświetlacza to około 3 cale. W takim wypadku możemy zobaczyć twarz dzwoniącej do nas osoby oraz to, co się dzieje wokół posesji. Regulowanie jasności oraz kontrastu z pewnością ułatwi nam prawidłowe użytkowanie wideodomofonu. Wybierz ekran o dużej rozdzielczości, ponieważ łatwiej będzie Ci rozpoznać wizytujące Cię osoby.

Nie bez znaczenia jest również instalacja wideodomofonu. Niezależnie, czy zamierzasz zamontować urządzenie na słupie czy murze, pamiętaj, aby produkt tego typu nie był od nich dłuższy. Sprzęt, którego kable można schować po instalacji sprawia, że nie musimy obawiać się o to, że ktoś nam go odłączy. Dobrze, aby wszystkie elementy montażu znalazły się w zestawie.

 

 

Wideodomofony Commax – ranking

 

 

Commax Cdv-35A/Drc-4Fc 

 

Commax Cdv-35A/Drc-4Fc to wideodomofon umożliwiający rozmowę oraz obserwację osoby, która dzwoni do drzwi/bramki. Na początku skupmy się na ekranie. Jego przekątna wynosi 3,5 cala, więc możemy wyraźnie zobaczyć dzwoniącego. Jeżeli mamy taką potrzebę, to możemy podłączyć dodatkowy monitor. Rozdzielczość ekranu wynosi 320 px x 240 px.

Urządzenie daje możliwość regulowania kontrastu, a także jasności obrazu, więc dostosowanie go do naszych potrzeb nie jest trudne. Możemy również regulować kąt widzenia. W poziomie wynosi on około 68 st., a w pionie 55 st. Ekran jest również podświetlony diodami emitującymi białe światło, więc możemy wyraźniej zobaczyć, co się na nim wyświetla. Do zestawu dołączono słuchawkę, przez którą możemy rozmawiać z dzwoniącymi osobami.

Urządzenie ma dodatkowe gniazdo. Oznacza to, że dokupując kolejny ekran, możemy stworzyć system interkomowy i połączyć się z wieloma wyświetlaczami wewnątrz budynku. Przyciski dotykowe sprawiają, że obsługa wideodomofonu jest łatwa. Dźwięk wydobywający się z urządzenia jest czysty. Użytkownikom podoba się możliwość swobodnej regulacji obrazu oraz funkcja interkomu.

 

 

 

 

Commax Cdv-43K2 + Drc-4L Silver 

 

Commax Cdv-43K2 + Drc-4L Silver to jedno z tych urządzeń, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Ten wideodomofon Commax w dobrej cenie jest wyposażony w kolorowy monitor o przekątnej 4,3 cala. Jest on więc na tyle duży, że od razu widzimy, kto do nas przyszedł. Oprócz tego obraz jest podświetlony lampą LED, więc widzimy wszystko dokładnie nawet po zmroku.

Natynkowy montaż produktu jest bardzo łatwy i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Możemy zainstalować wideodomofon bez pomocy specjalisty. Jest tu również możliwa swobodna regulacja głośności dźwięku oraz wywołania. Mamy też kontrolę nad kontrastem oraz jaskrawością obrazu. Regulowanie kąta widzenia w pionie wynosi 55 st.  i 75 st. w poziomie.

Mamy także możliwość podłączenia dodatkowego monitora, który możemy zainstalować w domu lub na zewnątrz. Połączymy się z nim z pomocą funkcji interkomu. Sensoryczna obsługa sprawia, że operowanie ustawieniami jest bardzo łatwe. Użytkownikom podoba się design prezentowanego produktu oraz jego łatwa obsługa.

 

 

 

 

Commax Cdv-70Um + Drc-4G 

 

Chcielibyśmy zaprezentować urządzenie, które jest uznawane za jedno z najlepszych -Commax Cdv-70Um + Drc-4G. Opisywany wideodomofon jest bardzo łatwy w instalacji. Elementy, dzięki którym zaczepia się go o bramę, są wykonane z metalu. Dlatego urządzenie stabilnie trzyma się w wybranym przez nas miejscu, a odczepienie go nie jest łatwe.

Monitor wideodomofonu daje możliwość zapisywania zdjęć i filmów oraz ich odtwarzania. Jego rozdzielczość wynosi 800 px x 480 px, więc możemy bez problemu rozpoznać twarz dzwoniącego. Przekątna ekranu to 7 cali.

Użytkownicy uważają, że dźwięk wydobywający się z urządzenia jest czysty i nie jest niczym zakłócany. Co ważne, mamy możliwość regulowania poziomu głośności wideodomofonu. Oprócz tego zmiany kontrastu oraz jasności obrazu  także nie są problemem. Domownikom, którzy zakupili wideodomofon, najbardziej podoba się łatwa obsługa sensorycznymi przyciskami oraz duża przekątna ekranu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status