Kamery cctv ranking

Ostatnio aktualizowane: 23.02.18

Najlepsze kamery cctv w 2018 roku

 

Kontrola nad tym, co się dzieje w otoczeniu naszego domu lub firmy jest dla wielu osób jedynym sposobem aby się uspokoić. Dlatego coraz popularniejsze stają się systemy monitoringu. Szczególnie ciekawą propozycją są kamery CCTV. Aby ułatwić Ci wybór tego typu sprzętu, przygotowaliśmy ten oto ranking najlepszych modeli dostępnych na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

4World 9212

 

Pierwszym produktem, który chcemy Państwu przedstawić jest tubowa kamera CCTV 4World 9212. Sprzęt ten może być używany we wszystkich warunkach atmosferycznych. Wszystko dzięki jego wodoszczelnej obudowie wykonanej z metalu. Model jest także odporny na wszelkie uszkodzenia.

Produkt potrafi rejestrować obraz również w nocy używając do tego podświetlenia diod IR. Idealnie nadaje się do zamontowania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu. Kamera jest bezprzewodowa, co znacznie ułatwi jej przemieszczenie.

Urządzenie jest wyposażone w przetwornik CMOS, który jest montowany w nowoczesnych aparatach wyższej klasy. Rozdzielczość nagrywania obrazu tej kamery wynosi 640 x 480 pikseli. W efekcie możemy być pewni, że nagranie będzie czytelne.

Dodatkowym atutem kamery CCTV 4World 9212 jest wbudowany mikrofon. W zestawie znajdziemy bezprzewodowy odbiornik USB. Produkt jest chroniony hasłem. W efekcie nikt, oprócz użytkowników, nie ma dostępu do nagrań. Ta najlepsza kamera CCTV wyposażona jest w interfejs Wi-Fi. Konsumenci cenią ten sprzęt za jego solidne wykonanie.

 

 

 

 

Orno AC-0409IR

 

Kolejnym produktem w naszym zestawieniu jest kamera kolorowa CCTV AC – 0409 IR. Jest to sprzęt o wymiarach 136 cm x 66 cm x 64 mm. Jego waga wynosi 950 g, jest więc bardzo łatwy do przenoszenia.

Kamera wyposażona jest w aż 36 diod IR, co sprawia, że obraz jest bardzo wyraźny. Jest to produkt cylindryczny, który nagrywa w dzień, a także nie ma problemu, aby nagrywać w dobrej jakości nocą.

Ta dobra i tania kamera CCTV wyposażona jest w obiektyw o zmiennej ogniskowej 4 – 9 mm. Umożliwia to wykonanie ujęć szerokich od 4 mm do 9 mm. Warto podkreślić, że kamera sama dopasuje ogniskową, która będzie potrzebna w danym momencie. Produkt ma rozdzielczość wynoszącą 450 TVL.

Stopień szczelności modelu to IP 67. Oznacza to, że jest całkowicie wodoszczelny. W komplecie otrzymamy także uchwyt z przepustem. Użytkownicy cenią ten model za niską cenę.

 

 

 

 

Samsung SCO-6083RP

 

Trzecim produktem, który chcemy Państwu przedstawić jest tubowa, analogowa kamera CCTV Samsung SCO-6083 RP. Jest to model, który nagrywa obraz w Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Urządzenie jest wyposażone w promienniki IR.

Kamerą możemy sterować nie wychodząc z domu. Wszystko za pomocą kabla koncentrycznego o długości 500 m. Produkt może pracować w ekstremalnych temperaturach ( od -30 st. C aż do 50 st. C).

Model ten wyposażony jest w zoom optyczny 4.3x, co umożliwi nam znaczne przybliżenie małych detali z nagrania. Dzięki technologii DWDR będziemy mogli zidentyfikować obiekty w ciemnych częściach obrazu. Funkcja HLC umożliwi odczytanie nocą tablic rejestracyjnych samochodu z włączonymi światłami. Funkcja BLC z kolei sprawi, że pierwszy plan zostanie rozjaśniony w przypadku jego przyciemnienia i nieczytelności. Wszystkie wspomniane funkcje przyczyniają się do poprawy jakości nagrywanego obrazu.

Urządzenie daje nam też możliwość eliminowania szumów ruchomych i szumów powierzchniowych ruchomych w obrazie. Konsumenci są zadowoleni z jakości, w jakiej kamera wykonuje nagrania.

 

 

 

 

4World 07656

 

Kolejną propozycją w naszym zestawieniu jest 4World 07656.Zestaw zawiera kamerę i odbiornik USB – produkt jest bezprzewodowy. Rozdzielczość nagrywanego obrazu wynosi 640 x 480 pikseli.

Model ma zasięg aż do 100 m, a więc możemy z daleka obserwować, co się dzieje na naszej posesji. Oprócz tego, możemy się temu przyglądać przez Internet. Produkt pozwoli nam także zapisywać zrzuty ekranu. Będą one zapisywane w ogólnodostępnym formacie JPG, a wideo będzie nagrywane w formacie WMV.

Urządzenie posiada matrycę CMOS, która jest dostępna w nowoczesnych aparatach. Model ma także detektor ruchu i 4 kanały wideo z dźwiękiem. Produkt cechuje się wodoodpornością na poziomie IP 55.

Opinie o tych kamerach CCTV są bardzo pochlebne. Model ten jest szczególnie ceniony za łatwy system obsługi.

 

 

 

 

Orno ORMTJE1801

 

Nasz ranking kamer CCTV zamyka Orno ORMTJE1801. Jest to model bezprzewodowy. Zestaw składa się z ultra płaskiego monitora LCD i 2 kamer.

Kamery znajdujące się w komplecie są kolorowe i szerokokątne. Model ma zasięg aż 150 m. Warto tutaj podkreślić, że jest to największy możliwy zasięg w produktach tego typu.

Urządzenie możemy obsługiwać przy pomocy pilota dołączonego do zestawu. Inną opcją będzie ściągnięcie aplikacji na system iOS lub Android, stworzonej specjalnie na potrzeby tego modelu.

Obraz nagrywany jest w jakości HD, czyli w 1280 x 720 pikselach. Za sprawą złącza na kartę SD możemy przechowywać całkiem sporą ilość nagrań. Oprócz tego, mamy możliwość kompresowania MPEG-4, który znajdzie zastosowanie w trzeciej generacji UMTS. Dzięki wejściu VGA możemy podłączyć kamerę do komputera lub telewizora, aby zobaczyć nagranie na większym ekranie.

Produkt wyposażony jest także w cyfrowy kanał radiowy 2,4 GHz. Urządzenie obsługuje 4 kanały wideo. Konsumenci cenią kamerę Orno ORMTJE1801 za jakość nagrań, jakie wykonuje.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...