Opinie o Łóżko metalowe Lak System

Ostatnio aktualizowane: 19.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Łóżko jest spawane ręcznie, zadbano tu o każdy detal. To sprawia, że jest ono oryginalną ozdobą wnętrza, a nie tylko wygodnym miejscem do spania. Materiałem wykonania ramy jest metal, który wykazuje odporność na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Jest on malowany proszkowo, a zastosowanie tej metody zapobiega odpryskiwaniu farby. Potwierdził to test Lak System 80×200.

 

Najważniejsze wady:

Część kupujących uważa, że mebel nie jest do końca praktyczny. Wynika to z tego, że nie został on wyposażony w schowek na pościel. Jednak nóżki są wysokie i pod ramą zmieści się np. walizka.

 

Werdykt: 9.4/10

Łóżko pasuje w szczególności do sypialni urządzonej w stylu vintage. W komplecie otrzymujemy stelaż pod materac, a więc nie musimy kupować go osobno. To bardzo duże ułatwienie. Wiele osób przyznaje, że solidność to jedna z podstawowych cech, którymi wyróżnia się model Lak System 80×200. Cena, jaką trzeba za niego zapłacić jest stosunkowo niska.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Możliwość zmiany wymiarów

Standardowo łóżko jest sprzedawane w rozmiarze 80 cm x 200 cm. Jednak w razie potrzeby możemy też zamówić mebel mający inne wymiary. Jego szerokość może wynosić od 90 cm do 180 cm, a długość 190 cm lub 180 cm. To pozwala na dopasowanie modelu do własnych potrzeb. Kupujący twierdzą, że to dobre łóżko metalowe, którym warto się zainteresować.

Elegancki design

Mebel do spania powinien być wygodny, a do tego ładnie się prezentować. To można powiedzieć o modelu Lak System 80×200. Opinie konsumentów, które zostały poddane szczegółowej analizie potwierdziły, że elegancki wygląd to jedna z częściej wymienianych zalet mebla. Ma on cienkie nóżki, a także wysoki zagłówek, elementy te wykonano z okrągłego profilu o średnicy 2,7 cm. Ważne jest, że sami decydujemy o kolorze ramy. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych odcieni. Nie ma więc ryzyka, że łóżko będzie nie do końca dopasowane do pozostałych elementów wyposażenia sypialni.

 

Ochrona podłogi przed zarysowaniem

W razie potrzeby możemy bez trudu przesunąć łóżko w inne miejsce nie obawiając się przy tym o zarysowanie podłogi. W komplecie poza stelażem i elementami mocującymi znajdziemy specjalne zaślepki. Zakłada się je na spód nóżek, co nie jest zbyt trudne.

 

Możliwość przechowywania rzeczy pod łóżkiem

Wiele osób przechowuje walizki, pudełka z drobiazgami czy inne przedmioty pod łóżkiem (zwłaszcza te, które nie mają zbyt dużej ilości szaf). Mebel Lak System także na to pozwala, gdyż wysokość dzieląca materac od podłogi wynosi 22 cm. To oznacza, że możemy swobodnie wsuwać i wysuwać spod łóżka to, co nie zmieściło się w szufladach czy na półkach. Jeśli dobierzemy odpowiednio długą narzutę, nie ma ryzyka, że przechowywane w taki sposób rzeczy będą widoczne. Warto podkreślić, że również odkurzanie pod meblem nie stanowi żadnego problemu. Z łatwością wsuniemy pod ramę końcówkę odkurzacza czy mop, nie wymaga to przesunięcia łóżka.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status